Call Of Duty Modern Warfare 2 Ghost'un Ölümü Neden Bukadar Ünlü?

Bu konuyu okuyanlar

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Selam arklar cod serisinin bu oyununu çok eskiden oynarken hep ghostun öldüğü bölümle ilgili videolar gördüm youtubede neden ghostun ölümü bukadar ünlü?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Abartıldığı için ünlü. Ben abartıldığını düşünüyorum. Çığ etkisi misali. Pek bir derinliği olmayan ama karizmatik bir karakter. Daha derin ve ölümü üzücü karakterler bulunurken çığ etkisiyle Ghost'un ölümü anlamlaştırıldı. Evet, oyun içerisinde de ihanet sonrasında bu ölüm anlamlaştırılsa da sosyal medya etkisiyle daha da abartıldığını düşünüyorum. Kişisel düşüncem.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Abartıldığı için ünlü. Ben abartıldığını düşünüyorum. Çığ etkisi misali. Pek bir derinliği olmayan ama karizmatik bir karakter. Daha derin ve ölümü üzücü karakterler bulunurken çığ etkisiyle Ghost'un ölümü anlamlaştırıldı. Evet, oyun içerisinde de ihanet sonrasında bu ölüm anlamlaştırılsa da sosyal medya etkisiyle daha da abartıldığını düşünüyorum. Kişisel düşüncem.
Benim fikrime göre bunun içinde bir gizem var abi çünki loose ends bölümünde roachda ghost ile beraber ölüyor bence bunda bir gizem var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bölümün türkçe anlamı Yarım Kalmış İşler bence bu bölümün anlamı shepherdin bizden intikam almaya çalışması oluyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ghost'un ölümünün ünlü olması Ghost'dan kaynaklı değil, öldürülüş biçiminden kaynaklı. Sen o kadar görev için arkadaşınla emek ver, seni gelip vuran kişi senin ordundan olsun, arkandan bıçaklasın. Olayı dramatikleştiren bu durum. Yoksa Soap falan daha derin karakterler ama ölümlerinin bu kadar etki etmemesinin nedeni savaşın doğal gidişatıyla ölmesi.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Asıl Soap'ın ölmesi çok üzdü beni, favori COD karakterimdi.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Evet bir şeyi fazla abartınca ünlü oluyor diyorlar hemen. Bir şeyi gereğinden fazla abartmak gereksiz.
İhanet eden çok oluyor. O da doğru. Herkese güvenmemek lazım. Arkadaşlarını veya müttefiğini iyi seçmelisin.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Ghost'un ölümünün ünlü olması Ghost'dan kaynaklı değil, öldürülüş biçiminden kaynaklı. Sen o kadar görev için arkadaşınla emek ver, seni gelip vuran kişi senin ordundan olsun, arkandan bıçaklasın. Olayı dramatikleştiren bu durum. Yoksa Soap falan daha derin karakterler ama ölümlerinin bu kadar etki etmemesinin nedeni savaşın doğal gidişatıyla ölmesi.
Ve Soap çok daha kötü bir şekilde öldü.
Daha epik bir müzikle ölmeliydi.Daha iyi bir mekanda.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,428
Simon Riley (Ghost)

Maske üstüne kulaklık ve güneş gözlüğü takan ihanete giden adam çoğu kişi onu ölüm şekli yüzünden hatırlar.

Zor bir görevden çıkmışız yaralıyız Ghost bizi helikoptere kadar götürür tam o zor görev bitti mutluyuz herifin teki çıkar bizi öldürür.

İyi bi unutulmama nedeni :D

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bazıları paylaşacak bir şey bulamayınca o sahnenin resmini koyuyorlar.Altına ''AgA bEeeee....'' diye olayı ciddi manada abartıyorlar.

Kolonya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ghostun ölümü hangi oyundaydı?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Evet abi ya o sahne çok üzücü biz o görevlerde o kadar emek veriyoruz ama shepherd bizi kandırıp roach ve ghost'u vuruyor.

Son mesajlar