Rehber Cs go güncelleme?

Bu konuyu okuyanlar

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Cs go güncellemesi gelir mi?

Son düzenleme:

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Evde durmak belli bir zaman sonra insanı tamamıyla tüketen bir hale geliyor. Çalışmak gibisi yok bence hem para kazanıyorsun hemde sosyalleşiyorsun

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Bir insan elindekinin değerini kaybetmeden anlamıyor bu ne olursa olsun böyle. Ben evde otururken çalışmazken diyordum ki aynı sizler gibi çalışmak ne güzel keşke çalışsam. Çalışanlarda bana diyordu ki evde oturmanın tadını çıkar ilerde anlayacaksın. Değişiğiz kısacası her halimize şükür etmemiz lazım

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Açıkçası ben çalışmadığım zamanlarda daha çok canım sıkılıyor, ancak dediğinizi hiçbir zaman gerçekleştiremedim. Evimde oturayım alabildiğince oyun oynayayım.. :oops:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Ben çalışmayınca kardeşlerime sarıyorum evde ama çalışınca hem vakit geçiyor hemde para kazanılıyor

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Allah hakkımızda hayırlısını versin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evlilikle alakalı başka Bi konu açayım oraya toplanın

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
dinlenmek şimdiki zaman deyimiyle şarj olmaktır,çalışırken boşalanı ,doldurmak,ee haliyle fazladan şarj da kalınca insan,ısınmaya başlıyor,ısınınca ,devreler yanıyor,fanlar fayda etmiyor.arkasından evde başlıyor ona buna avni hesabı dıgıl dıgıl etmeye.işsizseniz parayı az cok demeden ıyı iş bulana kadar takılın fabrikalara vakit geçirin

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
dinlenmek şimdiki zaman deyimiyle şarj olmaktır,çalışırken boşalanı ,doldurmak,ee haliyle fazladan şarj da kalınca insan,ısınmaya başlıyor,ısınınca ,devreler yanıyor,fanlar fayda etmiyor.arkasından evde başlıyor ona buna avni hesabı dıgıl dıgıl etmeye.işsizseniz parayı az cok demeden ıyı iş bulana kadar takılın fabrikalara vakit geçirin
Doğru ?‍♂️

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
İş hayatı insanı hem karakter açısından hem bilgi beceri açısından geliştiriyor.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
işim yok. 2 yıldır işsizim. girdiğim işlerde de maaş sorun oluyor. o yüzden zor da olsa çalışacaksın. ama adam gibi iş kalmadı. o yüzden işi olan bırakmasın.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
ömrümce 15 e yakın meslek türünde çalıştım,tek asıl mesleğim olsa da,28,32,36 yaşlarımda iş öğrenmek için çıraklık yaptım,iş yapmak,yeni iş öğrenmek hiç zor gelmedi,en çok canımı sıkan,işin içine çomak sokanlar,yalakalar,kendini ispata çalışan,kişiliği gelişmemiş kişiler"ben sana okumazsın demedim ,sen adam olmazsın "tarzı egosu ağır basmış,tahsili yüksek,karakteri düşük insanlar işimi zorlaştırdı.(narsisit yetkililer(iş yerlerinde çok var(evlerinde karılarına söz geçiremezler,dışarıda erkek kesilirler))
sanayinin,inşaat işlerinde geçti ömür,işime bakarım,kendimi ortaya koyarım,sonra bakarım,emeğime karşılık alabiliyor muyum,yoksa hadi bana eyvallah derim(ulan iyi ki bekar değilim başım dertten kurtulmazdı,muhakkak kavga ederdim çoğuyla(nasılsa kaybedeceğim yok))

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bir yıl önce ozelguvenlik idim şimdi tersane de taşlamadı olarak çalışıyorum çalışmak zor güvenlikte yatış vardı:))
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yıl önce ozelguvenlik idim şimdi tersane de taşlamadı olarak çalışıyorum çalışmak zor güvenlikte yatış vardı:))

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
hayalimdeki işi öğrenmek ve aynı zamanda kendimi şimdilik idame etmek için istemediğim bir işte çalışıyorum. yakında ayrılırım başka işe geçerim, malum elimizi verip kolumuzu kaptırıyoruz. kendi işimi yapana kadar en kurumsal olan firmaları tercih edeceğim :) vakit kıymetli yaş ilerliyor, yakında evlilik gelecek daha askere gitmedik yahu :(

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
arkadaşlar şunu aklınıza sokun,emeklilik yaşı 60 65 ,işe girerken de 45 50 den,yukarı almıyorlar,gençseniz tecrübe istiyorlar,yaş 50 tecrübem var derseniz ,yaşın geçmiş derler,kısaca 2 tarafı bklu değnek misali.
Şu an en geçerli meslek,forklift halk tabiriyle portif ondada 2 sene vs tecrübe derler,genede siz imkan varsa,güvenlik,portif belgesi alın,sanırım 4 aydır yatıştaydım ,bende bu ikisini alacağım .
Valla kimse kimseye acımaz,ah,vah canım derler,sallar geçerler,hani şarkı var ,hatırlarmısınız
onu bunu bilmem,hayat durmadan zorlaşıyor

Reaksiyon puanı
2,554
Ülkemizde çalışmakta sıkıntı evde oturmakta çalışınca kendine zamanın kalmıyor resmen sanki patronun için yaşamış gibi oluyorsun evde oturunca zaman çok ama bu sefer de cebinde paran olmuyor dolayısıyla canın sıkılıyor isteklerini de yapamıyorsun.Yaptığın iş sağlığını ciddi derecede etkiliyor bozuyorsa çalışmanın anlamı yok.Kendi işyerin hariç en iyisi memurluk bence hem haftanın 2 günü tatil hemde çalıştığın saatler belli bu hayatta paradan da önemli bişi varsa oda sadece kendine ayırdığın zamandır eğer kendine zaman ayıramıyorsan zaten yaşamıyorsun.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Ülkemizde çalışmakta sıkıntı evde oturmakta çalışınca kendine zamanın kalmıyor resmen sanki patronun için yaşamış gibi oluyorsun evde oturunca zaman çok ama bu sefer de cebinde paran olmuyor dolayısıyla canın sıkılıyor isteklerini de yapamıyorsun.Yaptığın iş sağlığını ciddi derecede etkiliyor bozuyorsa çalışmanın anlamı yok.Kendi işyerin hariç en iyisi memurluk bence hem haftanın 2 günü tatil hemde çalıştığın saatler belli bu hayatta paradan da önemli bişi varsa oda sadece kendine ayırdığın zamandır eğer kendine zaman ayıramıyorsan zaten yaşamıyorsun.
20 yılım beton santralinde operatörlükle geçti sosyal hayatın kalmıyor,helede genelde tek kişiysen,iş başı belli,ne zaman biteceği belli değil,50 55 yaşından sonrada artık zorlanıyorsun,mesleği bırakmak zorunda kalıyorsun,az para verip ,2 3 kişinin işini sokuşturmaya çalışıyorlar,sonrada santralci yatar derler,sanki bebek arabası kullanılıyoruz,patronlara sözüm yok,ama , şeflerin çoğu ,yukarı şirin gözükmek için adamı harcarlar,işverene de yalan ,yanlış bilgi aktarırlar,patron bilmez nerede ne olacağını.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
Hele benim çalıştığım işte çalışan oldu mu aranızda? :D Cam ve Aynalara Vinil çekip Resim vuruyorum. (Cam kumlama işi) :)
Aha böyle iş

ikm-01.jpg

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
senin iş aşırı dikkat,titizlik ister,kafa dağınık götürmez,gerçi alışınca geçer desem de
Uzun aynaları sanki Tır sürüyormuşum gibi taşıyorum. Çok eğlenceli bee ama şey var ayna çok eğilip karın veriyor kırılacak gibi oluyor.

Vinile resim basmak çok eğlenceli. (plotter çizim)
Gün boyu Kulaklıkta Radyo dinlerim. Müdür dahi demiyor benle konuşurken kulaklığını çıkar o derece hani keyfime baka baka çalışırım.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
bir haftayı geçkin çalışmadığım bir zaman dilimi olmamıştır ihtimal bunu gün e de daraltmak mümkün.
fakat çok işsiz kaldım diyebilirim ...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,080
Çalışmak aslında zoruma gidiyor azcıkta olsa.

varya benden yaşta başta küçük olanlar çalışmayıp baba parası yiyip Mercedes G500 kullananlar gördüğümde zoruma gidiyor.

Çalışmam bir kenara benim aylık kazancım onun günlük belkide birkaç saatlik harcamasıdır. Hemde hiçbirşey yapmadan haftada bir bakıyor para hesabında 200 bin dolar.

Sistem ne adaletsiz bu bıktırıyor hayattan beni.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
bilmem ...

ben ... eğer, yeteri kadar mülküm olsaydı/olursa sabahtan akşama kadar çalışırdım sanırım ...evet bu bir zevk. amaç da şu olacak: insanlığa hizmet edebilecek faydalı bişey üretmek.

mesela şunu düşünüyorum çoğu zaman: bir problemi yaşayan insan gerçekten mutsuz oluyor. (çok problem yaşadığımdan mıdır böyle düşünmem bilmem) fakat gerçekten mutlak olan zorlar var.

ama ne kadar zor olsa da bir matematikçi olarak da aynı şeyi düşünüyorum sanırım : bi çözümü vardır

neticede dağ ne kadar yüksek olsada , yol üzerinden aşar.

Son mesajlar