Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

Bu konuyu okuyanlar

ArdeccaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün okuldaydım, derslerimi güzel bir şekilde işledim eve geldim. Uzun süre boyunca emek harcadığım Steam hesabım bir şekilde çalınmış. Çok garip, büyük ihtimalle VPN kullanarak çalmış. Hesabımın Steam Guardını kapatmış, e-mailimi değiştirmiş ve telefon numarasını da silmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen yardım edin. İsterseniz her türlü SS atabilirim.

Kusurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Kabalık Olsun Diye Söylemiyorum Çalan Kişilere Burdan Uçan Tekme Atamayız Steam Desteğe Mesaj Atarsan 3 4 Güne Asıl Sahibiysen Alabilirsin Hesabını alırsın İyi Günler.

RAIDENN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün okuldaydım, derslerimi güzel bir şekilde işledim eve geldim. Uzun süre boyunca emek harcadığım Steam hesabım bir şekilde çalınmış. Çok garip, büyük ihtimalle VPN kullanarak çalmış. Hesabımın Steam Guardını kapatmış, e-mailimi değiştirmiş ve telefon numarasını da silmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen yardım edin. İsterseniz her türlü SS atabilirim.
Geri almanın kesin ve en kolay yolu:
1)Hesabın eski epostasına gir.
2)Steam desteğe bildir.
3) Senden fatura ssi isteyecekler kendi hesabına ait aldığın bir oyunun faturasının ssini Steama at
4)Kisa süre sonra hesabını geri alicaksin.
İyi forumlar..