Çağrı Merkezlerine Yeni Düzenleme

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
sonunda el attılar ya

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
artık dakikalarca melodi dinlemeyeceğiz:w00t:

comrade_tefo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu karar yeni değil uzun zaman önce bildirildi ve cc ler buna göre düzenlemeleri geliştirdi.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hepsiburada çağrı merkezini kapatır herhalde. Yada hep biz o %20lik dilime gireriz,hep öyle olur kesin.

aslanx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar
Bu haberlere ben inanmıyorum, bunlar göz boyamadan ibaret. Çünkü; eskiden de olduğu gibi yetkili kurumlar hep müesseseleri koruyorlar, kolluyorlar.
Bu iş; çağrı merkezlerinde, Tedaşta, T.Telekomda, Bankalarda ve diğer özel ve kamu kurumlarında vatandaşa güvensizlik, hep kurumlar haklıdır, vatandaş kötü niyetlidir, ne yapılsa vatandaş haksızdır. Kadı hesabı yani.
Örnek olarak; T.Telekomda sabit ücreti kaldırabildilermi? Elektrik kesilmelerinin neticesinde voltaj düşmesinden dolayı arızalanan ev eşyalarının tazmin edildiğini hiç duydunuzmu?
Bu düşündüklerimde keşke ben yanılsam, benim yanılmam benim yararımada olur ama malesef. Bazen haklı çıkmaktan hiç memnum olmuyorum.
Umarım bundan sonra, yukarıdaki yazdıklarım düzelir de, herkes memnun olur.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Ana menüde bekletme süresi en fazla 45 sn. olacakmış. sıkıntı yok menüleri arttırırlar. zamanında tv de reklamlar ile ilgili de düzenleme yapılmıştı. ne oldu. şimdi daha beter reklam sokuyorlar. aynı hesap

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
yüzde 80'inin 20 saniye içinde cevaplanması Zaten çoğu çağrı merkezinin hedefi ve bu haber yeni değil + düzenleme eylül gibi alınacağı söylenmekte ek olarak

Son mesajlar