Çağla'nın inanılmaz güzellik sırrı

Bu konuyu okuyanlar

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
500
680674_detay.jpg

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Çağla Şıkel sırlarını açıkladı. Boyalardaki kimyasallardan korunmak için saçlarını külle boyadığını belirten Şıkel, "Külle saçlarımı yıkadıktan sonra yemyeşil oluyor, durulayınca parlak bir renge dönüyor" dedi.

Güzel oyuncu cildinin genç görünmesi içinse argan yağı kullandığını söyledi. Argan yağı Fas'ta yetişen bir ağacın meyvesini yiyen keçilerin dışkısındaki çekirdeklerin ögütülmesiyle elde ediliyor.

Kaynak

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yanlız bi şey dicem bu güzellik kremleri hakikaten çok pahalıymış , bu zamana kdr tek bir şey kullanmadım ama geçenlerde göz çevresi için minnacık kreme 250 verdim içime oturdu azıcık :D

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Valla Emre Altuğ bundan daha güzel bence :D :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
yanlız bi şey dicem bu güzellik kremleri hakikaten çok pahalıymış , bu zamana kdr tek bir şey kullanmadım ama geçenlerde göz çevresi için minnacık kreme 250 verdim içime oturdu azıcık :D

Yuh...:D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
üff saten bayanlar semboldur

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Makyajsız hallerini koysunlar cesaretleri varsa böyle güzelim desinler, sanmasınlar. :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Trt de calistigim dönem bir çok ünlüyü görme fırsatım oldu. Bir çoğu kamera güzeli ama bu kadının ekranda göründüğünden daha güzel olduğu beni çok şaşırtmıştı.

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya kardeşim güzel insan zaten ' dogal güzellikten bahsetmek gerekirse ' makyaj yapmaz. Krem Vs. gibi şeyler kullanmaz. Ki çagla zaten dogal hali makyajlı halinden daha güzel birşey bende canlı görme fırsatım oldu. Gerek yok böyle şeylere kuntakinte demiş bak ufacık krem 250 tl. yazık günah ya. ha şişiversin gözünün altı birazcık biz sigara erkeklerininkide morarıyo nolmus yani.