C# Başlamayı Düşünüyorum Önerileriniz?

Bu konuyu okuyanlar

nexo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben 14 Yaşındayım Liseye Geçeğim Yazın İşe Gitmektense Yazılım Öğrenmeyi Düşünüyorum Programlama Mantığını Biliyorum Fakat Nerden Başlamam Gerektiği Konusunda Biraz Kararsızım Unityden 2D Mobil Oyun Yapmayı Düşünüyorum Buna Göre Cevaplarsanız Sevinirim

Udemy' den Ders Almayı Düşünüyorum Önerebileceğiniz Bir Kurs Varmı?

Unity' nin Yerine Önerebileceğiniz Bir Oyun Motoru Varmı? (Başlangıç Olarak)

Tavsiyelerinizi Bana Yazarsanız Çok Sevinirim :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Small Basic sanırım artık bazı liselerde ders olarak veriliyor. Amacı da o zaten. Okulda süper zekâ değilsen, Small Basic ile şansını dene. Yaz tatilinde oyun falan da yapamayacaksın. Büyük hayaller büyük hayal kırıklıklığı ile sonlanır.

nexo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Small Basic sanırım artık bazı liselerde ders olarak veriliyor. Amacı da o zaten. Okulda süper zekâ değilsen, Small Basic ile şansını dene. Yaz tatilinde oyun falan da yapamayacaksın. Büyük hayaller büyük hayal kırıklıklığı ile sonlanır.
Yaptım ♥

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Oyun mu yaptın?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Önerim yazılım konusunda biraz bilgi edinip daha sonra YouTube'dan unity oyun yapımı diye araştırın.Ve youtube'da anlatımlı olarak oyun yapan kişiler var bu kişileri izleyerek onların yaptıklarının birebir aynısını yapmaya çalışın.Böyle böyle ilerleyeceğinizi, onların yaptıklarından bilgi alacağınızı düşünüyorum.Ayrıca program hakkında da bilgi sahibi olursunuz.Unity gibi oyun motorlarında sadece kodlama değil aynı zamanda program bilgiside önemli.