Bynogame Skinn Dolandırıclığı

Bu konuyu okuyanlar

erkan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben ve bir çok arkadaşımızın Skinleri Emanet olarak bynogame Sistemine vermiştik.
Son olan olaylarda botlarının çoğu skinlerimiz ile birlikte ban yemiş. Bizlere item için değerinin yarısını teklif ediyorlar ve ek olarak kullanıcı sözleşmesinde bizim bu parayı verme gibi bir yükümlülüğümüz olmadığını ama biz yine de siz mağdur olmayın diye yarı fiyatını karşılacağız diye de ekliyorlar biz bunu kabul etmedik. Şikayet var vs forum sitelerine yazdık geri dönüşleri hızlı oldu zararımızı karşıladılar. Bilgisi olmayan arkadaşlar için hemen verdikleri parayı kabul etmeyiniz şikayet var vs yazın dönüş yapacaklardır. Geçen başka bir arkadaşımızın 10 bin tl itemii için 4 bin tl teklif ettiler araştırırsanız o konuyu da bulabilirsiniz. Bilgilendirme için konuyu açtım hakkınızı arayın.

gamer90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Köylü kurnazı game olarak değiştirebilirler adlarını aslında. Senelerdir hep aynılar. benden 100 liralık itemi 45 liraya alıp kullanıcısına sattırmamak içinde itemin ederinin altında satarlar. Gerçekten olacak iş değil. İlk zamanlar kullanmıştım çok ihtiyacım var diye ama sonradan bazı sorunlar ve bu tip saçmalıklar ile karşılaşınca üyeliğimi dahi sildirdim. Oyunfor'a ilan olarak ekliyorum ve paramı fazlasıyla alıyorum itemin değerine yakın bir şekilde.Örneğin 100 liraysa item 90'a koyup 81 tl para kazanıyorum neredeyse iki katı. Bu byno denen para gözlere aman vermeyin arkadaşlar boşverin.

Son mesajlar