Bütçeye uygun gaming kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

HarunEMRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkdaşlar herkese iyi forumlar. Halihazırda kulllanmış olduğum Plantronics RIG400 ümün mikrofonu gitti. Ek olarak alınabilir sanırım ama ben değiştirmeye niyetlendim. 300 Tl ye kadar önerebileceğiniz kulaklık var mıdır ? Kullanan bir iki arkadaş Gamepower Luna dediler ama markaya biraz önyargılıyım. Snopy olmasın yeter. Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi forumlar.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Asıl o bütçede Snopy var. GamePower dediğin Snopy'den çok daha kötüdür. Snopy'de iyi değil ama o bütçede iyi olan bir ürünü var:

Hangi ürün sana daha uygunsa onu al. Corsair olan daha yeni ve biraz daha uygun bir model. RW-1 450Tl etiketli MSI DS502 ile tamamen aynı üründür bu arada.

HarunEMRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Asıl o bütçede Snopy var. GamePower dediğin Snopy'den çok daha kötüdür. Snopy'de iyi değil ama o bütçede iyi olan bir ürünü var:

Hangi ürün sana daha uygunsa onu al. Corsair olan daha yeni ve biraz daha uygun bir model. RW-1 450Tl etiketli MSI DS502 ile tamamen aynı üründür bu arada.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Peki bütçeyi zorlamayı düşünsek 50-60 tl daha ne önerirdiniz ? Birde Plantronics Rig400 hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum bilginiz var ise.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
kardeş git HyperX cloud stinger al sadece 70 tl ekliceksin bütçene ama bu kulaklık parasının hakkını verir snopy pişmanlıktır hepsi aynı Hyperx Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık ( Hx-hscs-bk/ee ) - n11.com
Mesaj otomatik birleştirildi:

oda iyi fena değil ama hyperx öneririm
Kullandınız mı?
Taman belki diğer Snopy ürünler berbat, O RW1 denen kulaklığı ben 2.5-3 sene kullandım.
Ben Rampage asla tavsiye eden birisi değilim. Ürünlerini kullanıp pişmanlık yaşamışlığım var. Ama RW1 onlardan bi değil. Kendisinden sonra Arctis 3 aldım ve Arctis 3'ü sattım tekrar RW1 kullandım. Hem oyun oynayan hem de bol bol müzik dinleyen birisi olarak RW1 beni uzun süre tatmin etti. Ha Rampage önerir miyim? Ölsem önermem. RW1 önerirmiyim? Evet neden olmasın? Memnun kaldım çünkü.
Şu an kenarda yatıyor. Ara sıra o titreşimlerini hatırlamak için takıyorum, şimdi Razer Kraken TE kullanıyorum.
Peki siz neden HyperX önerdiniz? Kullandınız mı? Cidden soruyorum bunu lütfen yanlış anlamayın.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
kardeş hyperx kullandım ve hala kullanıyorum hafifliğiyle malzeme kalitesiyle konforuyla 500 tl lik kulaklıkları aratmıyor

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
kardeş hyperx kullandım ve hala kullanıyorum hafifliğiyle malzeme kalitesiyle konforuyla 500 tl lik kulaklıkları aratmıyor
Stinger modeli değil mi?
Peki şunu da sorayım. Mesela 500TL'lik hangi kulaklığı kullandınız?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
herkese sorabilrisin hyperx hiçbir zmn pişman ettirmez aldırdığına
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer Kraken Pro V2 Yeşil Oval Kulaklık - n11.com bunu kullandım ve aratmadı bu da ama çok güzeldi cidden ama pek bir fark anlayamadım tasarım dışında
Tamam HyperX pişman ettirmez. Ben de HyperX klavye kullanıcısıyım çok da pişman değilim bazı şeyler dışında. Madem Stinger modelini bu kadar çok övdünüz size güveniyorum açıkçası. Bundan sonra bende öneri listeme ekleyeceğim.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
bende bi daki almama rw 1 eklicem baktım iyiye benziyor peki rw1 tek jakmı yoksa iki jakmı
Taman belki diğer Snopy ürünler berbat, O RW1 denen kulaklığı ben 2.5-3 sene kullandım.
Ben Rampage asla tavsiye eden birisi değilim. Ürünlerini kullanıp pişmanlık yaşamışlığım var. Ama RW1 onlardan bi değil. Kendisinden sonra Arctis 3 aldım ve Arctis 3'ü sattım tekrar RW1 kullandım. Hem oyun oynayan hem de bol bol müzik dinleyen birisi olarak RW1 beni uzun süre tatmin etti. Ha Rampage önerir miyim? Ölsem önermem. RW1 önerirmiyim? Evet neden olmasın? Memnun kaldım çünkü.
Şu an kenarda yatıyor. Ara sıra o titreşimlerini hatırlamak için takıyorum, şimdi Razer Kraken TE kullanıyorum.
Peki siz neden HyperX önerdiniz? Kullandınız mı? Cidden soruyorum bunu lütfen yanlış anlamayın

bende bu görüşünüzü öneme alcam bende rampage klavye kullanıyorum ondan baya memnun kaldım fiyatında göre ürün bu
fiyatına göre çok iyi 2 senedir kullanıyorum 60 tl lik klavyeyi

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
bende bi daki almama rw 1 eklicem baktım iyiye benziyor peki rw1 tek jakmı yoksa iki jakmı

bende bu görüşünüzü öneme alcam bende rampage klavye kullanıyorum ondan baya memnun kaldım fiyatında göre ürün bu
fiyatına göre çok iyi 2 senedir kullanıyorum 60 tl lik klavyeyi
RW1 USB ile bağlanıyor. Bence çok daha iyi bir model.

HarunEMRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bayağı bir tartışmışsınız konuyu :) Görünüşe göre seçimimi RW1' den yana kullanacağım. Fikirleriniz ve yönlendirmeleriniz için ikinize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi günler, iyi forumlar.