Bütçeme göre telefon önerisi istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bareth Gale

Profesör
Samsungta note serisinin marka değerine güvendiği için çok büyük geliştime yapmadı bence kendini s10 plusa saklıyor gibi şunun şurasında 6 aya yakın bi süre var insanlar o zamana kadar note 9 kullansın s10 da yeniliğin dibine vurup piyasayı yerle bir ederiz diye düşünmüş olabilirler.Mate 20 pro hakkında konuşmasak sonunda olay note 9 mu mate 20 pro mu sorusuna dönecek sen pro diyeceksin ben note 9 diyecem sonra olay büyüyecek 😂👍
Mate 20 Pro çıkmadan böyle bir kıyaslamaya girmem merak etme. :D

Tttunahan

Profesör
Mate 20 Pro çıkmadan böyle bir kıyaslamaya girmem merak etme. :D
Her ne olursa olsun note bi başka samimiyetle söylüyorum şuan piyasada rakip olabilecek bi telefon yok henüz yapılmadı s pen işlevsellik kullanım kolaylığı performans hiçbir cihazda yok.Valla ne yalan söyleyim mate 20 pro çok iyi bi cihaz olsada note 9 un verdiği deneyimi veremez ben alacak olsam her türlü note 9 alırdım💪😏😀

s9+ alıcaksan hemen al ben de öyle yapıcam dün sabah 4.299 olan sitede 4.450 olmuş.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Her ne olursa olsun note bi başka samimiyetle söylüyorum şuan piyasada rakip olabilecek bi telefon yok henüz yapılmadı s pen işlevsellik kullanım kolaylığı performans hiçbir cihazda yok.Valla ne yalan söyleyim mate 20 pro çok iyi bi cihaz olsada note 9 un verdiği deneyimi veremez ben alacak olsam her türlü note 9 alırdım💪😏😀
hocam zevkler tartışılmaz ama performans olarak mate 20 pro 356.000 antutu puanı ile her telefonu ezicek.

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
s9+ alıcaksan hemen al ben de öyle yapıcam dün sabah 4.299 olan sitede 4.450 olmuş.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hocam zevkler tartışılmaz ama performans olarak mate 20 pro 356.000 antutu puanı ile her telefonu ezicek.

Performans olarak mate 20 pro 356.000 antutu puanı ile her telefonu ezicek, Hayal kırıklığına uğraya bilirsiniz.

stat counter