Bütçem 7.500 TL, ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Lenahhid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar, çizim tabletim var o yüzden 2si 1 ardaya gerek duymuyorum, bana çizim programlarını kaldırabilecek bir laptop lazım, şık tasarımlı kolay taşınabilir bir laptop arıyorum. İnanın 3 yıl oldu hala arıyorum. Bi ara macbook alacaktım fakat fiyatlar tavan yaptı kaldım ortada. Fazla ses yapmayan, aşırı ısınma sorunsalı olmayan, hafif (omuzlarımda rahatsızlık var, ağır kaldıramıyorum.) bir bilgisayar lazım. Daha önce monster aldım, hem ağırdı hemde istemeyeceğim kadar kalındı. Ses sistemi de bozuk olunca iade ettim, işte böyle bir durumdayım ne önerirsiniz?

Lenahhid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

AlpxAlpiXEren2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız ? :) sani sadece yazı programında kullanmayacaksınız değil mi ? :) :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir bilgisayar buldum:

bilgisayar: ASUS ZenBook S13 UX392FN | Notebook | ASUS Türkiye

fiyat: https://www.newegg.com/global/tr-en...AgOza0FtVJJNR2ApdzMNSTQWSct_GTURoCAI4QAvD_BwE

artıları: eksileri: tavsiyem:
+kompak görünüm -13 inç büyüklükteki ekran -dünyanın en ince bilgisayarı derken gerçekten ces 2019 da dünyanın en ince
+1.1 kg ağırlık -biraz bütçenizi aşıyor bilgisayarı seçildi= Hürriyet - Haber, Son Dakika Haberler, Güncel Gazete Haberleri +taşınabilirlik bilgisayari-41076595 =merak etmeyin: tamamen metal kasa ,bükülü metal kaplama
+dünyanın en ince bilgisayarı ve extra sağlamlık için: CNC milled kullanmışlar yani bilgisayar gerçekten sağlam
+gerçekten güçlü donanım -bu bilgisayarı seçerken önce sağlığınızı düşünün ,bence biraz daha para biriktirip
bu bilgisayarı alın nasıl olsa sağlığınız daha önemli

ama seçim sizin :)

verdiğim linklerden ikisi çıkmamış
alın:

biraz araştırmayla kendinizde bulabilirsiniz :D

Son düzenleme: