Bütçe Yok - Öneriniz Lazım

Bu konuyu okuyanlar

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba Değerli Üyeler,

genel olarak telefonda PubG oynarım başka oyun oynamam. Sosyal medya kullanıyorum. Şuan i6s elimde mevcut.
donmaması stabil ve uzun ömürlü olması için çok iyi ve yaklaşık 3 yılı aşkındır kullanıyorum. Yine bu şekilde bu süre de beni götürecek yormayacak bir cihaza ihtiyacım var.
Kamera olarak soracaksınız bir zahmet o kadar para veriyoruz kamerası da güzel çeksin, video vsler de hesap makinası görevi görmesin.

Not: Kullanmayan ama almak isteyip de alamayan kullanıcıların şu telefonu öneririm demesi doğru bulmuyorum. Kullanan kişi daha net yorum yapabilirken sadece donanımsal veyahut bir kaç uygulamanın performans kriterleri ile ilgilenmiyorum. Birebir kullanıcıların yorumunu beklemekteyim.

iyi çalışmalar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Not: Bütçe yok derken limit yok her cihaz olabilir. fakat bir maks birde min limit sorarsanız.
2.000 - 7.000 TL

Son düzenleme:

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kendim xioami mi a2 kullanıyorum aldıktan 1 ay geçmeden mi 8 lite modeli çıktı ve benimkinden çok daha performanslı pubg mobili ultra ayarda oynayabiliyorum yanı sizi çok rahat götürür.

Mi 8 Lite iş yerimdeki resepsiyon almış beğendim açıkcası takibimde olan bir telefon ama biliyorsunuz türkiye de telefon pazar dipsiz kuyu o yüzden bu hafta netleştirip pazar alacağım inşallah bir cihaz. yorum ve tavsiyeniz için teşekkür ediyorum.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Üst düzey telefon istiyorsanız note 9 öneririm

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bütçe yok diyince en ucuza en iyi f/p ürünü istiyor gibi oluyor düzeltme iyi olmuş bu yönden 7000tl lık bir bütçeniz var ise LG g8 bekleyin en üst donanım ile gelicek telefon.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yurtdışından xs max al abim kullanıyor birebir deneyimledim gerek tasarım gerek donanım olarak oldukça kuvvetli bi telefon kendim note 8 kullanıyorum eğer Türkiye den alacaksan note 9 alabilirsin

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Üst düzey telefon istiyorsanız note 9 öneririm
note 9 listemde var fakat samsung 10 serisi çıkıyorken 9 almak için acele etmiş olmaz mıyım sizce?

Bütçe yok diyince en ucuza en iyi f/p ürünü istiyor gibi oluyor düzeltme iyi olmuş bu yönden 7000tl lık bir bütçeniz var ise LG g8 bekleyin en üst donanım ile gelicek telefon.
LG G4 vardı bende anakart sorunu çok yaşadım korkutuyor LG beni.

Yurtdışından xs max al abim kullanıyor birebir deneyimledim gerek tasarım gerek donanım olarak oldukça kuvvetli bi telefon kendim note 8 kullanıyorum eğer Türkiye den alacaksan note 9 alabilirsin
Gürcistanda fiyatları buraya göre uygun yol masraflarını vs düştükten sonra bile uygun. ama işte bir telefon o kadar verilir mi sizce?

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
note 9 listemde var fakat samsung 10 serisi çıkıyorken 9 almak için acele etmiş olmaz mıyım sizce?

G6 ve ilerisinde çıkan telefonların hepsi sorunsuzdu kronik hatalarını düzeltiler snapdragon855 ve ekrandan hapörlör gibi güzel değişikler ile gelicek telefon bence beklenir.

66702

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Gürcistanda fiyatları buraya göre uygun yol masraflarını vs düştükten sonra bile uygun. ama işte bir telefon o kadar verilir mi sizce?
Verilirmi verilmezmi ona sen karar vereceksin seni sıkıntıya sokmayacaksa verebilirsin şahsen ben teknoloji aşığı bi insan olarak bütün paramı teknolojiye gömebilecek bi insanım

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000 LG G7, Zenfone 5Z, Meizu 16TH
4000 S9 Plus
5000 Note 9
Başka alınabilecek cihaz yok. Kalem cart curt lazım değilse S9 Plus en iyi seçenek ama pili süper değil Note 9un pili fark edilir derecede daha iyi diyorlar. Ama arada 1000 TL fark var ve cihazlar hemen hemen aynılar kamera işlemci vb aynı.

Beklerim dersen 1 aya kadar s10lar gelir ama en ekonomik model olmayan düz S10 bile 7000i geçebilir.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İphone xr şuan piyasadaki en iyi bataryalı apple cihazı
En iyi kameralardan birine sahip
En güçlü işlemci ve düşük çözünürlük bu hem pil hem performans için en iyi donanım durumu + bunun üstüne ios'u koy. Şuan piyasadaki en stabil cihaz xr.
Bataryası uzun süre gittiği gibi, servisi başarılı, ios uygulamaları cihaz ile daha optimize oyun&uygulama.
Eğer bir android almayı gerektirecek durum yoksa xr kesinlikle almalısın.

Pardon birde imkan varsa yurtdışı xsmax.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Valla bence bir tel e 7bin gömmek iyi değil arka cepte iken üstüne oturursunuz ses gelince inşallah tel değil belim kırılmıştır dersiniz

Bence mi 9 u bekleyin ve alın gayet güzele benziyor umarım uygun bir fiyata çıkar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Valla bence bir tel e 7bin gömmek iyi değil arka cepte iken üstüne oturursunuz ses gelince inşallah tel değil belim kırılmıştır dersiniz

Bence mi 9 u bekleyin ve alın gayet güzele benziyor umarım uygun bir fiyata çıkar

O da 7000 olacak :D ama şunu söyleyeyim 2019 en baba fp telefonu xr olacak.

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

XR arka kasa çok ucuz hissettiriyor. Apple ucuz yapacağım diye kötü bir arka yüzey yapmış gibi sizce öyle değil mi ama işlemci ve apple stabil oluşunu bilmeyen yoktur

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
fiyatlar bizim suçumuz ne kadar fiyata çıkartınız arsa çıkarsınlar hiç düşünmeden her sene yenisini alıyoruz onlar da düşünüyor ki bunlar zengin Ne de olsa alırlar diye fiyatları ile tavan yaptılar

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
S9 büyük kullanabilirim dersen s9+ ı öneririm s8 deneyimim oldu gerçekten çok iyi bir telefon. S9 un ondan çok daha iyi olacağına eminim ve kamerası gerçekten mükemmel bir telefon s9

avansas19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S9 büyük kullanabilirim dersen s9+ ı öneririm s8 deneyimim oldu gerçekten çok iyi bir telefon. S9 un ondan çok daha iyi olacağına eminim ve kamerası gerçekten mükemmel bir telefon s9

Büyük telefon tercihim evet çünkü pubG oynarken bir avantaj hemde artık boyutlar belli telefonlarda

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dostum arka kasa kalitesiz nedir yaa... :(
Sade bir güzellik var onda hem güzel bir kılıf ile çok daha güzel olur o, aklına google pixel gelsin pixel tasarımı çok çirkin ama en iyi donanım var en iyi kamera var xr'ninde öyle bir havası ve durumu var, xr kamerası çok harika & donanımıda en iyi performansı uzun yıllar verir, ekranı xs serisinden daha iyi o süper amoled ekranlar güzel görünsede 2 seneye sararma filan o güzelliği yitirir. Xr sararma filan olmaz ekranında 5 yıl sonra yine aynı işlevleri görür + satışıda ona göre daha kolay olur çünkü uygun fiyatlı sorunsuz, son çıkanlardan + performans kaybetmeyen cinsten bir cihaz oyunlar iosta daha kaliteli ve cihaza çok iyi optimize olduğu gibi xr performansı ile her zaman en iyi ve en kaliteli performansı uygulamalarda ve oyunlarda alırsın.

Yok yok kesinlikle bulaşmayın. Özellikleri iyi olabilir ancak malzeme kaliteside çok önemli herşey kağıt üstünde değildir. 3 sene çinli bir telefon kullanılmaz 1sene sonra sorunlar verir

+ yazılım kalitesi yok miui işlevsel yok güncelleme, rom bunların sonu yok tutup abuk sabuk işlerle milleti oyalıyorlar. Sonuçta hiç bir zaman tam stabil ve sorunsuz cihaz eline geçmiyor mi'de donanım var hadi diyelim biraz kalitede var ama servis hizmeti, yazılım.... pahallı bir cihazda bu konulardaki açıklar kabul edilemez bence...

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Evet öyle ancak sakın özellikleri iyi diye huawei xiaomi gibi markalara bakmayın bende şuan huawei kullanıyorum s8 i o kadar özlüyorum ki imkanım olsa 1 dakika durmam
Huawei'nin f/p diye sattığı ürünlerin hepsi çöp düşük bütçede en iyi f/p oranını Xiaomi veriyor ilerisi yok tabi LG'yi unutmamak lazım yüksek fiyat politikasıyla çıkartıp çakılması kullanıcılar için büyük nimet.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Huawei'nin f/p diye sattığı ürünlerin hepsi çöp düşük bütçede en iyi f/p oranını Xiaomi veriyor ilerisi yok tabi LG'yi unutmamak lazım yüksek fiyat politikasıyla çıkartıp çakılması kullanıcılar için büyük nimet.

Lg almak isterdim ama bataryayı inadına küçük yapmaları yanlış. Optimizasyon ne kadar iyi olursa olsun iyi bir oyun veya insta& snapchat gibi uygulamaları açtınmı yetersiz gelebiliyor o batarya 3500 barajını artık yakalayıp aşmaları lazım...

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Lg almak isterdim ama bataryayı inadına küçük yapmaları yanlış. Optimizasyon ne kadar iyi olursa olsun iyi bir oyun veya insta& snapchat gibi uygulamaları açtınmı yetersiz gelebiliyor o batarya 3500 barajını artık yakalayıp aşmaları lazım...
Onun için LG G8 devrim olucak. 3400mah

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
G7 çok acayip bir çakılma yaşamadı G8 de uçmaz ama 1 ay geçmeden 300tl kaybeder sonra hak ettiği fiyata gelir.

thebankerman86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Evet öyle ancak sakın özellikleri iyi diye huawei xiaomi gibi markalara bakmayın bende şuan huawei kullanıyorum s8 i o kadar özlüyorum ki imkanım olsa 1 dakika durmam

buna xiaomi veya huawei kullanan diğer arkadaşların yorumlarını da alsak süper olurdu. ;)