Bütçe Max 1400TL

Bu konuyu okuyanlar

mastarci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar yeni telefon alacagim, bütçem başlikta da belirttigim gibi 1400tl. Bolca oyun oynarim, muzik dinlerim, pek fazla fotoğraf cekmem vs. vs. Aklimdaki modeller Galaxy A7 ve HTC Desire 820. Siz ne tavsiye edersiniz her türlü marka modele açigim, paralel ithalatta olabilir hic fark etmez. Şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaslar yeni telefon alacagim, bütçem başlikta da belirttigim gibi 1400tl. Bolca oyun oynarim, muzik dinlerim, pek fazla fotoğraf cekmem vs. vs. Aklimdaki modeller Galaxy A7 ve HTC Desire 820. Siz ne tavsiye edersiniz her türlü marka modele açigim, paralel ithalatta olabilir hic fark etmez. Şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.
2 sinide sil lg g3 al 1400 tl ye kadar 32 gb lık modelini bulursun paralel ithalatta...

mastarci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 sinide sil lg g3 al 1400 tl ye kadar 32 gb lık modelini bulursun paralel ithalatta...

Hocam g3 e de baktimda kasa catlama ekrandan dolayi batarya sorunu var diyorlar ne derece dogrudur alirsam buyuk ihtimalle kliksadan alicam sikiniti olur mu LG G3 D855 32 GB Titan Akıllı Telefon
edit:şimdi baktim başka sitelerde de paralel ithalat varmis heryerden alabilirim sikinti yok

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Hocam g3 e de baktimda kasa catlama ekrandan dolayi batarya sorunu var diyorlar ne derece dogrudur alirsam buyuk ihtimalle kliksadan alicam sikiniti olur mu LG G3 D855 32 GB Titan Akıllı Telefon
edit:şimdi baktim başka sitelerde de paralel ithalat varmis heryerden alabilirim sikinti yok
batarya sorunu 1 gün gidiyor şarjı yani 3 tane g3 kullanan var çevremde batarya 1 gün hepsi çatlama olanlar siyah ve beyaz renk de oluyor altın renginde sıkıntı yok.....

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
M4 Aqua - Desire 820 - Meizu Mx4
1400 e bulabilirseniz z2de alabilirsiniz

mastarci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M4 aqua yi dahili hafizasindan dolayi eledim. Z2 ile g3 arasindan hangisini önerirsiniz. İkisininde paralel ithalat fiyatlari butçeme uyuyor. Z2:1399tl G3:1349tl. Z2 nin ekrani nasildir s4 e göre kiyaslayabilir misiniz?

Blent872

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle Temmuzda Z2 fiyatları düşecek gibi ben Sony derim ısınma sorununu falan dert etme Lg çok daha fazla ısınıyor sadece hissedilmiyor.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
G3 32 GB ya da Desire eye'a bakın derim. Paralel Z3C fiyat olarak ne kadara indi bilmiyorum ama iyi cihazdır. Performansı güzel.

G3'de Kasa çatlama şansa bağlı ama 500 serisi ve beyaz olmayanından tercih ederseniz çatlama riski de bir o kadar düşüyor. Çatlama sadece estetik kusur. Isınmadan dolayı yaşanıyor.

Çatlama sorunu ile uğraşamam derseniz de D.eye da böyle bir sorun yok.