Bursasporlu Futbolcuların Beklentisi "Fener Mutlaka Puan Kaybeder"

Bu konuyu okuyanlar

dejawu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bursasporlu Futbolcuların Beklentisi "Fener Mutlaka Puan Kaybeder"

Bursaspor'un üç as oyuncusu Ozan İpek, Sercan Yıldırım ve Volkan Şen, Fenerbahçe'nin mutlak puan kaybedeceğini iddia ederken, Bursaspor'un şampiyon olacağını söylediler.

Bursaspor, Türkcell Süper Lig'in zirvesinde şampiyonluk mücadelesine devam ederken yeşil beyazlıların başarılı oyuncuları Ozan İpek, Volkan Şen ve Sercan Yıldırım, Bursa Kent Meydanı'ndaki Türkcell İletişim Merkezi'nde düzenlenen imza gününe katıldı. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte şampiyonluk yolunda Bursaspor'un heyecanını paylaşmak isteyen yeşil beyazlı taraftarlar, takımlarının resmi şapka ve atkılarını futbolculara imzalattılar.

Galatasaray maçında kaybedilen 2 puana üzüldüklerini söyleyen yeşil beyazlı futbolcular, cumartesi günü oynayacakları Kayseri maçından galip çıkarak şampiyonluk iddialarını sürdüreceklerini söylediler. Fenerbahçe'nin kalan 3 maçta mutlak puan kaybına uğrayacağına işaret eden futbolcular, "Beşiktaş maçını da kazanıp ipi göğüsleyeceğizö dediler.

OZAN İPEK: "SEZON SONU YORGUNLUĞU OLABİLİR"

İmza töreni öncesinde açıklama yapan Bursasporlu futbolculardan Ozan İpek , "Son haftalarda deplasmanlarda çok puan kaybı yaşadınız, bunu neye bağlıyorsunuz?ö sorusuna yanıt verirken, " Evet biz de bunun farkındayız ama sezon sonu yaklaştı. Yorgunluğa bağlıyabilirizö dedi.

SERCAN YILDIRIM: "KULAKLARIMI TIKIYORUM"

Bursaspor'un golcü futbolcusu Sercan Yıldırım da yaptığı açıklamada Galatasaray deplasmanında kaybettikleri 2 puana fazlasıyla üzüldüklerini söylerken, "Sonuçta biz iyi bir takımız, iyi de çalışıyoruz. Liderliği kaybetsek bile şansımız çok yüksek. En kötü yüzde elli avantajımız var. Moral motivasyonumuzu kaybetmeden iki maçımızı da kazanıp şampiyonluğu alacağız. çünkü Fenerbahçe kalan 3 maçında mutlak puan kaybına uğrayacaktırö diye konuştu. Sercan Yıldırım, son zamanlardaki suskunluğunun nedenini soran bir gazeteciye de şu yanıtı verdi: "Ben kazanmak adına yüreğimi ortaya koyarak sahaya çıkıyorum. Tabi şanssızlıklarla karşılaştığım da oluyor. Doğal olarak eleştirilere de hedef oluyorum. Bunlara kulak tıkamamız gerekiyor. Ben de onu yapıyorum. Sonuçta inanıyorum ki; Bursaspor taraftarı her zaman benim arkamda, ben de onların istediği performansı sergilemeye çalıştım. İyi oynadığıma inanıyorum. Kalan iki maçta da en iyisini vererek şampiyonlukta payım olmasını istiyorum."

VOLKAN ŞEN: "TRANSFER HABERLERİ YALAN"

İmza töreninde hazır bulunan bir başka futbolcu Volkan Şen ise önce Galatasaray maçına, ardından transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. İstanbul'a kazanmak için gittiklerini, bunu sağlayacak nitelikte futbol oynadıklarını belirten Volkan Şen "Ancak pozisyonları değerlendiremedik ve çok önemli 2 puanı Ali Sami Yen'de bıraktık. Şimdi önümüzde Kayseri maçı var. Bu maçı kazanıp yeniden lider olacağız ve sonunda ipi göğüsleyen biz olacağız" dedi.

Son günlerde Beşiktaş'a transfer olacağı yolunda basında yer alan haberlerin gerçekle ilgili olmadığını da ifade eden Volkan, "Sonuçta benim Bursaspor'la 2013 yılına kadar sözleşmem var. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Şu an tek düşüncem, takımımın şampiyon olması ve bunda da benim katkımın bulunmasıö diye konuştu.

Funda AVCI / Bursa (DHA) 3 saat önce.. [2027755]

http://spor.haberler.com/bursasporlu-futbolcularin-beklentisi-fener-mutlaka-haberi/

dejawu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bekleyip göreceğiz :) puhahaaha

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
bursa şamp. olur fener illaki kaybeder puan.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
bazılarını hayal kurmak aşırı tatmin ediyor :D kendileri hiç kaybetmezler zaten yenilmeyen klüp puan kaybetmeyen klüp bursa ya :D

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Ne kadar anlamsız bir cümle :D

Bursasporlu futbolcuların beklentisi "Fener mutlaka puan kaybeder" :D

Konuya dönecek olursak bu işler öyle beklentiyle olmaz :p

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Fenerbahçe Son 5-6Sezondur Son 3haftada En az 1-2Puan Kaybetmiştir.. Bu Alışkanlık Haline Geldi..
+Ankaragücü Maçınızıda Varsayarsak Fenerin puan Kaybetmesini %90larda olarak Görüyorum..

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
İstatistiklere o kadar güveniyorsanız bende size bir istatistik çıkarayım.

Ankaragücü ile Ankara'da yapılan son 11 maçın 6'sını Fenerbahçe 2'sini Ankaragücü kazanmış.

Fenerbahçe'nin kendi evinde Eskişehirspor ile yaptığı son 10 maçın 9'unu Fenerbahçe 1'ini Eskişehirspor kazanmış.

Fenerbahçe'nin kendi evinde Trabzonspor ile yaptığı son 10 maçın 7'sini Fenerbahçe kazanmış.Trabzonspor'un galibiyeti yok 10 maçta.

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10

Ankaragücü ile Ankara'da yapılan son 11 maçın 6'sını Fenerbahçe 2'sini Ankaragücü kazanmış.

Fenerbahçe'nin kendi evinde Eskişehirspor ile yaptığı son 10 maçın 9'unu Fenerbahçe 1'ini Eskişehirspor kazanmış.

Fenerbahçe'nin kendi evinde Trabzonspor ile yaptığı son 10 maçın 7'sini Fenerbahçe kazanmış.Trabzonspor'un galibiyeti yok 10 maçta.

İstatistiklere Değil Kardeşimize Güveniyoruz :)

dejawu

Asistan
Reaksiyon puanı
6

3 hafta sonra sana bu laflarını yediririm inşaallah tamammı :)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
O son yıllarda son haftalarda mutlaka puan kaybetmiş dediğiniz Fenerbahçe şampiyon olduktan sonra kaybetti o puanları ki o puanlara kayıp demek anlamsız olur hahaha :D

dejawu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İnsan gibi konuş insan gibi karşılığını al !

Tamam mı?

önce sen insan ol bu 1
insanlığı senden mi öğrenicem bu da 2
insan olacak yada insanlığı sana öğretecek birşey yazmadım buda 3
sadece YEDİRİRİM dedim.:4:
ne var bunda :scared::mrgreen: