Bursa Vosvos Karnavalı

Bu konuyu okuyanlar

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
resimvosvosci9.jpg

11-12-13 temmuz (cuma-cumartesi-pazar)günü bursada atatürk kent ormanında gerçekleşecek ve bu yıl içersinde yapılan türkiyenin en büyük çadır kamplı etkinliği olacak! Ana konsepti volkswagen kamlumbağa ve minibüs olan etkinliğimiz bütün katılımcılara açık olacaktır. Shantel, Gipsy Kings, Megadeth, Sebnem Ferah, Özlem Tekin, Bulutsuzluk Özlemi, Mor ve Ötesi, Faithless, Paul Van Dyk ve daha bir çok sanatçı ve grupların da renklendireceği, Bungee Junping, Şişme Oyunları, İp Cambazları, Tahta Bacaklar, çeşitli yarışma ce gösterilerle etkinlikleri doyumsuz kılacak tam bir karnaval hazırlıyoruz. Çok yakında zaten tüm Türkiye de çeşitli basın yayın organları ve açık hava reklamlarıyla duyurulara başlayacağız.

Resmi web sitesi:

http://www.vosvoskarnaval.com
NOT: Site yapım aşamasında..

Sırf Megadeth için gidicem çok süper olucak

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Metallica gelir de Megadeth gelmez mi, heyt be
Saçlarına ak düşmesin inşallah Dave ağa...
This is countdown to extinction for west beause the east is rising...

Haber için teşekkürler Nergal Lasuax..

Bu arada kurban bayağı bayağı godoslama zıpladı ortama bu, bugun içinde öğrendiğim 3. konserleri...

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Harbi biri FestTheWall yani Yalovadakinde Kurban çıkıcak, Deniz döndümü askerden nolduki :D
Bende gidiyorum İzmire :) Abimin yemin töreni var :) Hadeyin görüşürüz.

Justice_For_All

Asistan
Reaksiyon puanı
0
megadeth in gelmesi süper ya... geçici sağlık sorunlarım olmasa gitmek isterdim

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, Meagdeth'i duyunca verdiğim tepkiyi herkes görmüştür :p
Fakat Türkrock Forumunda bugun gördüğüm msj dan sonra verdiğim tepkiyi görünce tebessüm ediyorum.
Türkrock forumunda Bursa Vosvos Karnavalı başlığı,

Moderatör Uyarısı: İçi boş, yalan, asılsız ve olup olmayacağı bile belli olmayan bu haberin kilitlenme vakti gelmiştir.

diyerek kilitlenmiş.

İlgili Başlık: http://www.turkrock.com/ftopic89430-20.html

Birde böyle bir yorum;

Sadece sinirimi, kızgınlığımı anlatabilmek için üye oldum. Şimdi başta bu sitede megadeth'in reklamı yapılıodu gelcekler filan deniliyordu hatta biletix'te bile gelecek etkinliklerde görünüyordu.

Ancaaaak, son bir kaç gün içerisinde sitedeki megadeth reklamları kalktı, süper süpriz ıvır zıvır gruplar gibi bi açıklama geldi. Hemen ardından biletix'e bir baktım a aaaa o da ne!! vosvos karnaval 2008 ile ilgili olarak gelecek programlar bilgisi de silinmiş. Sonra siteden iletişime girip adam gibi soru sordum nedense ona da cevap yok...

Aslında megadeth'i de geçtim adam gibi bi organizsyon yapılacak mı merak ediyorum. Şurda sadece 10 gün kaldı hala site yapım aşamasında biletlerden haber yok.. Ya bişey yapıcaksanız ya adam gibi yapın ya da hiçç yapmayın... Kendi adınızı düşünmüosanız Bursa'yı alet etmeyin.. Yazık ya.. Bir de açıklama yapmışsınız.. Uçak biletleri filan diye.. İyi hadi adamların uçak biletleri hazır da karnaval biletleri neden satışta değil çok merak ediyorum....

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Adamlar resmem dalga geçiyolar, FestTheWall 'a gittim gerçekten süperdi ordaki olanaklar asla burda olmazdı zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım vosvogen bı aracm yok ama yınede katılmak ıstıyorum bu mümkün mü?