Burnum sizce çok büyük mü ?

Bu konuyu okuyanlar

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Neyse geçmiş olsun hocam

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Valla siz iyisiniz bende ki aşırı kemerli burun dışarıya çıkmama, sosyal hayata açılmama engel. kızlara karşı utanıyorum.

Whynot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Valla siz iyisiniz bende ki aşırı kemerli burun dışarıya çıkmama, sosyal hayata açılmama engel kızlara karşı utanıyorum.
Hayırlısı olsun be kardeşim senden benden önemli mi ? Seven böyle sevsin ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alınmayın hemen şaka yapıyoruz neyse hocam umarım en kısa sürede duzelir
Tamam sıkıntı yok .

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Hayırlısı olsun be kardeşim senden benden önemli mi ? Seven böyle sevsin ...

Tamam sıkıntı yok .
E yani alıştık tabi hayırlısı. Burnunuz yan profilden nasıl acaba önden evet biraz geniş duruyor yani bu bir şişkinlik mi yoksa genetik mi resimden tam anlayamadım.

Whynot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
E yani alıştık tabi hayırlısı. Burnunuz yan profilden nasıl acaba önden evet biraz geniş duruyor yani bu bir şişkinlik mi yoksa genetik mi resimden tam anlayamadım.
Buda şişmemiş hali

Buda şişmemiş hali
Buda yandan

Nasıl hocam yandan

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Burnun bence sıkıntılı değil yandan güzel düzgün önden de evet biraz enli ama o sana yakışmış ha eğer şişme oluyorsa onun için Bi doktora görün derim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ya beyler böyle şeyleri kafaya neden takıyorsunuz? Sivilcedir, burundur vesaire için 3 günlük ömrümüzü bunarı kafaya takıp neden geçirelim?
Geçenlerde elime 3-4 yıl önceki fotoğrafım geldi. Eldiven takıp sevilecek cinsten. Ama ben hiç kafaya takmadım yıllarca. Şimdi o halimden eser var mı? Kafaya taksam o kendi kendimi boşuna üzdüğüm yıllarla kalacaktım.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Ya beyler böyle şeyleri kafaya neden takıyorsunuz? Sivilcedir, burundur vesaire için 3 günlük ömrümüzü bunarı kafaya takıp neden geçirelim?
Geçenlerde elime 3-4 yıl önceki fotoğrafım geldi. Eldiven takıp sevilecek cinsten. Ama ben hiç kafaya takmadım yıllarca. Şimdi o halimden eser var mı? Kafaya taksam o kendi kendimi boşuna üzdüğüm yıllarla kalacaktım.
Yani tabi çok doğru diyorsun şükür de ediyorum ancak bu burun estetik olmadan geçecek bir durum değil maalesef. Ki ben de ameliyat, iğne olma gibi faaliyetlere aşırı fobim olduğu için böyle yaşamaya mahkumum. Ha şükür rabbime beni seven böyle sever yapacak bir şey yok.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yani tabi çok doğru diyorsun şükür de ediyorum ancak bu burun estetik olmadan geçecek bir durum değil maalesef. Ki ben de ameliyat, iğne olma gibi faaliyetlere aşırı fobim olduğu için böyle yaşamaya mahkumum. Ha şükür rabbime beni seven böyle sever yapacak bir şey yok.

Eklemeyi unutmuşum patlıcan burun bende de var ama onu da takmıyorum pek.

Whynot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Doğru

Eklemeyi unutmuşum patlıcan burun bende de var ama onu da takmıyorum pek.
Benim tipim çok güzel tek kusurum burnum ama boydan bakınca o belli olmuyor

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Valla benimde yayvan burnum var bu yaşıma kadar hiç sorun yada dert etmedim kız arkadaşlarımlada bir sorun olmadı utanılacak bir durum değil kendi öz güveniniz yerinde ise dert değil çok ekstra bir şey varsa gidin ameliyat olun. (=
IMG_20191002_071007.jpg