Burnum sizce çok büyük mü ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Valla siz iyisiniz bende ki aşırı kemerli burun dışarıya çıkmama, sosyal hayata açılmama engel. kızlara karşı utanıyorum.

emrebayhan01

Üyecik
Valla siz iyisiniz bende ki aşırı kemerli burun dışarıya çıkmama, sosyal hayata açılmama engel kızlara karşı utanıyorum.
Hayırlısı olsun be kardeşim senden benden önemli mi ? Seven böyle sevsin ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alınmayın hemen şaka yapıyoruz neyse hocam umarım en kısa sürede duzelir
Tamam sıkıntı yok .

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Hayırlısı olsun be kardeşim senden benden önemli mi ? Seven böyle sevsin ...

Tamam sıkıntı yok .
E yani alıştık tabi hayırlısı. Burnunuz yan profilden nasıl acaba önden evet biraz geniş duruyor yani bu bir şişkinlik mi yoksa genetik mi resimden tam anlayamadım.

emrebayhan01

Üyecik
E yani alıştık tabi hayırlısı. Burnunuz yan profilden nasıl acaba önden evet biraz geniş duruyor yani bu bir şişkinlik mi yoksa genetik mi resimden tam anlayamadım.
Buda şişmemiş hali

Buda yandan

Nasıl hocam yandan

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Burnun bence sıkıntılı değil yandan güzel düzgün önden de evet biraz enli ama o sana yakışmış ha eğer şişme oluyorsa onun için Bi doktora görün derim.

Usain

SDN⚡
Ya beyler böyle şeyleri kafaya neden takıyorsunuz? Sivilcedir, burundur vesaire için 3 günlük ömrümüzü bunarı kafaya takıp neden geçirelim?
Geçenlerde elime 3-4 yıl önceki fotoğrafım geldi. Eldiven takıp sevilecek cinsten. Ama ben hiç kafaya takmadım yıllarca. Şimdi o halimden eser var mı? Kafaya taksam o kendi kendimi boşuna üzdüğüm yıllarla kalacaktım.

stat counter