Burçlara inanıyor musunuz? Ben inanıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Karakter üzerinde etkili olduğuna inanıyorum ama bunun gelecekle bir ilgisi olması kısmı tamamen palavra bence. Kova burcuyum bu yüzden herkesin nefret ettiği bir insanım sanırım kendim bile. Ve kova burcu insanlarını hemen tanırım ya çok severim kendim gibi oldukları için ya da benim gibi oldukları için hiç hoşlanmam garip bir şey.Ayrıca yükselenim ikizler battıkça batıyorum...

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Ben inanıyorum ilişkilerdede burç karşılaştırması yaparım :rolleyes::rolleyes:

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
N'ayır, tabi ki hayır kendimi burçlara göre ayarlasam herhalde arkadaşlarımın çoğu benden ayrı kalır :D

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Mantıksız. Allah'tan başka kimse geleceği göremez. Ben inanmıyorum.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Mantıksız. Allah'tan başka kimse geleceği göremez. Ben inanmıyorum.
Evet o kısımda haklısınız ancak burçlar derken asıl doğru olan kısmı insanların doğduğu zamana göre bazı kişisel özellikler kazanması yani gelecekle değilde olmuila alakalı şeyler yediklerimiz içtiklerimiz hatta anne babanın yaptıkları bile çocuğu etkilerken bence bu zamanda insanı etkileyebilir tabi geleceği Allah bilir sadece

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Evet o kısımda haklısınız ancak burçlar derken asıl doğru olan kısmı insanların doğduğu zamana göre bazı kişisel özellikler kazanması yani gelecekle değilde olmuila alakalı şeyler yediklerimiz içtiklerimiz hatta anne babanın yaptıkları bile çocuğu etkilerken bence bu zamanda insanı etkileyebilir tabi geleceği Allah bilir sadece

İnsanları çözümlemek bazen çok kolaydır.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Ha burçlar işte arada insanları çözülemeye yarıyor kişiliğini tam olarak çözemediğiniz insanlar için

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Burçlara olan inancımı şöyle açıklayabilirim. Burcumuz kişiliğimizi etkiliyor belki veya o özelliğin kendimizde bulunduğuna inandığımız için etkileniyoruz, bilmiyorum. Ama burca göre gelecek yorumu pek inandırıcı gelmiyor bana.

tamerlan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
inanmak istemiyourm ama bilim dalı

Reaksiyon puanı
16,118
131886.jpeg

film adı gibi...

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Bir boğa burcu olarak, inanıyorum burçların yani yıldız kombinasyonlarının insanlar için etkisi büyük.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İnanmıyorum zeki insanların yaptıkları analiz ve gözlemler sonucu yazılıp çizilmiş hastasını mest eden benim gibileri içinse bi önem arz etmeyen muhabbetlerdir.Koç burcuyum bende :)

him

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
inanmak istemiyourm ama bilim dalı

Astroloji bilim dalı değil. Bilim dalı olanın adı Astronomi.
Astroloji de fal gibi. Bir dayanağı yok. Gök yüzündeki yıldızların hareketlerine, gezegenlerin birbirleri ile konumlarına dayalı insan psikoloji üzerine etkilerine dair bir kişisel YORUM.

Kimileri yıldızlara bakarak deprem tarihi tahmin eder, kimileri insan psikolojisine etkilerini tahmin eder.
Burçlar kuşağındaki 13 takım yıldızın geriye kalan 75 takım yıldızından "güneşin ekliptik düzlemine denk gelmesi" dışında hiçbir farkı yok.

Geçmişte insanların gökyüzüne bakıp belli başlı yıldızlara "görsel benzemesi" nedeniyle yaptıkları gruplandırmadan ibaret bir şey.
Bu aynı, iki insanın buluta baktığında farklı şekil görmesi gibi. Eğer geçmişte yıldızlara bakan ve onları gruplandıran kişi farklı olsaydı burçlar kuşağı da farklı olacaktı.

lBLack

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Bir "Terazi Erkeği" olarak burçlara inanıyorum ancak günümüzde kullanılan burç yorumlarının, burç özelliklerinin tamamen yoğurdun kaymağı olduğunu söylemem gerek.

qweraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence şu 3 günlük dünyada herkes istediğine inanmalı ve çekinmeden kendini açıklayabilmeli. Mesela, kendimden örnek veriyorum, ben kendi inandığım şeyleri ve görüşlerimi bir başkasıyla paylaşırken çok çekingen davranabiliyorum. Beni dışlayacağını, ön yargılı davranarak arkamdan konuşacağını düşünüyorum. "Ne kadar söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır."

Şahsen burçlara inanmam ve kusura bakmayın ama az da olsa ön yargım vardır. Bu ön yargımın sebebi ise burçlara inanan insanların ön yargılı davranacağını düşünmemdir. Beni burcumu öğrenerek tanımasından değil, konuşarak ve öğrenmeye çabalayarak tanımasından yanayım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
İkizlerin biriside benim :D Nasıl derler birgün farklı davranırken diğer gün farklı olabiliyorum. Nedir anlamıyorum.... Bazen kendime baya kapılırım, Bazende içime hayat sevgisi doluyor deyip gülüp şenleniyorum. :)

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
aynen kardeşim haklısın . güneş dönüyor benim kız arkadaşım ondan aldatıyor beni .

---- Mesajlar birleştirildi ----

aynen kardeşim haklısın . güneş dönüyor benim kız arkadaşım ondan aldatıyor beni .
az daha yörüngede olsa işlerim iyi gidecekti aldatmayacaktı

---- Mesajlar birleştirildi ----

of ne konuştum be

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Sadece burç yazıyor inanıp inanmasıyla ilgili bir işaret yok .D

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Ben inanmıyorum ama balık burcunun özelliklerini okuduğumda yazılan her özelliğin karşılığı bende :)