Burak Yılmaz:"Umrumda Değil"

Bu konuyu okuyanlar

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Gına geldi artık. Verin şunlara 3 puanı da sussunlar yeter ki.. Bu hayatta 2 şeyden sakınacaksınız, 1. Sadri Şener'den kupa almayacaksınız, 2. Beşiktaş'ı 3 puandan etmeyeceksiniz..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Gına geldi artık. Verin şunlara 3 puanı da sussunlar yeter ki.. Bu hayatta 2 şeyden sakınacaksınız, 1. Sadri Şener'den kupa almayacaksınız, 2. Beşiktaş'ı 3 puandan etmeyeceksiniz..

Sen olayı tamamen yanlış anlamışsın. Galatasaray üçüncü golü bu şekilde bulmasaydı kim ne diyebilirdi ki?

Beşiktaş konusunda da bu ülkede hakemlerden en çok çeken takım Beşiktaş'tır. Misal; en yakın zaman olarak süper finalde her maçımızda 8-9 oyuncumuz sarı kart görüyordu.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Şener, "Burak'ın hakeme gidip 'Penaltı değil' demesini beklerdim. Ama beklenmedik işler yaptığı için Galatasaray'da zaten" şeklinde görüş belirtti.

Şeneri ilk defa takdir ettim :)

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
burak bu kadar tepki göstermesinin tek amacı trabzonsporda bir sözü vardı, adaletten, ahlaktan bahsediyordu ama aynı hareketi kendi yapıyor, o zaman kimseye ders vermeye kalkışmayacak.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
gel gel olaya gel.Emek hırsızı ha ? Şu kelimeyi kullanmaya hakkınız yok bir kere.Önce kendi üzerinizdeki pislikleri atın sonra konuşun.Evrakta sahtecilik,şikeden ceza.Bunları yapanların emek hırsızlığından bahsetmeye zerre hakkı yok.Gelelim Burak pozisyonuna.Maçı izlediğim anda penaltı olmadığını söyledim arkadaşlarıma.Fenerbahçe-Elazığ maçı.Oyuncu 2 dk yerde yatıyor gol oluyor konuşan yok.Baroni eliyle kontrol sonrasında gol ses yok.Mehmet Topal gene el yardımı ile gol ses yok.Yaptığınız pisliklerin üzerini örtmek için Burak üzerinden bize saldırmaya devam edin siz.Elinize hiçbirşey geçmeyecek.Gündem biz olmuşuz demek ki korku başlamış.Şu pozisyonu milli takımda yapsa aynısını diyecek misiniz ? Burak çok güzel söylemişsin.Seni de Galatasaray'ı da yıpratmaya yönelik hareketler bunlar.Sen oyununa bak yeter.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Daha yeni izledim özeti çok tartışılır pozisyon. Yorumum yok penaltı olabilirde olmayabilirde bakış açısına göre.

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Tantana yapmak paraylami konusun durun şerefsiz diyen kendidir..

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu adama emek hırsızı diyorlar ama kendileri şike yapan adama başkan diyorlar üstelik altı yıl hapis olan bir başkan :D :D Birde burda gelmiş hırsızlıktan bahsediyorlar çok güldüm ya :D

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bu adama emek hırsızı diyorlar ama kendileri şike yapan adama başkan diyorlar üstelik altı yıl hapis olan bir başkan :D :D Birde burda gelmiş hırsızlıktan bahsediyorlar çok güldüm ya :D
Zaten Burakta kendini ceza sahası içinde yere atan ilk Türk futbolcusu olduğu için bu tepki. Şimdiye kadar hiçbir beşiktaşlı yada fenerli futbolcu kendini yere atıp penaltı kazanmamış :D

magex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gel gel olaya gel.Emek hırsızı ha ? Şu kelimeyi kullanmaya hakkınız yok bir kere.Önce kendi üzerinizdeki pislikleri atın sonra konuşun.Evrakta sahtecilik,şikeden ceza.Bunları yapanların emek hırsızlığından bahsetmeye zerre hakkı yok.Gelelim Burak pozisyonuna.Maçı izlediğim anda penaltı olmadığını söyledim arkadaşlarıma.Fenerbahçe-Elazığ maçı.Oyuncu 2 dk yerde yatıyor gol oluyor konuşan yok.Baroni eliyle kontrol sonrasında gol ses yok.Mehmet Topal gene el yardımı ile gol ses yok.Yaptığınız pisliklerin üzerini örtmek için Burak üzerinden bize saldırmaya devam edin siz.Elinize hiçbirşey geçmeyecek.Gündem biz olmuşuz demek ki korku başlamış.Şu pozisyonu milli takımda yapsa aynısını diyecek misiniz ? Burak çok güzel söylemişsin.Seni de Galatasaray'ı da yıpratmaya yönelik hareketler bunlar.Sen oyununa bak yeter.
+1 Fatih Terim e açıklama yapmadı diyenler var hangi teknik d. çıkıp evet penaltı değil diyecek yerlere göklere sığmayan dürüst(bende inanırım) aykut kocaman bile buna acıklama yapmaz. Bu bir hakem hatasıdır futbolcular ceza sahasında kendilerini yere atarlar hakemlerin işide budur şerefli şerefsiz demeden önce iki kere düşünmek gerekir Volkan da Lincoln ün kasıklarına vurdu.Daha bir sürü örnek bulunabilir her takımda böyle olaylar veya böyle kişiler olabilir herkes geçmişini bilsin unutmasın söylemiycektim ama sonuçta şikeden yargılanıp suçlu bulunanlar var ve en çok da onlar konuşuyor. Herkes konuşsun ama bağırıp çağırıp küfür etmeden öncede bi düşünsünler

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
İnsanlar ne yazık ki sadece görmek istediklerini görürler ve kabullenirler. Araştırma gereği duymazlar.

Orda temas olduğunu neden kimse görmüyor ? İlk mesajda arkadaşın biri fotoları eklemiş neden bir kişi bile resim için yorum yapmamış ?

İnsanları karalamak kolaydır. Sonuçta ağzı olan konuşuyor.

Burak'a şerefsiz diyen şerefsizin ta kendisidir.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Zaten Burakta kendini ceza sahası içinde yere atan ilk Türk futbolcusu olduğu için bu tepki. Şimdiye kadar hiçbir beşiktaşlı yada fenerli futbolcu kendini yere atıp penaltı kazanmamış :D

Aynen hocam ya sanki burak dünyadaki tek futbolcu :D Artı adama temas var ben burdan görüyorum ama onlar görmüyor işlerine gelmiyor kıskanıyorlar çünkü :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Ben puana bakarım arkadaş. tamam penaltı değildi, kendini attı ama söke söke aldı penaltıyı ve sayesinde puanı kopardık. elin maradonası, messisi eliyle gol atınca tanrının eli oluyor. bizimki şerefsiz oluyor.

Eline böyle fırsat geçen her futbolcu yedirebileceğini düşündüğü anda bunu zaten yapıyor. Yapmayan oyuncu ya bunu beceremediğinden yapmıyor, ya da gol atma arzusu o an devam etmesinde baskın geliyor. yoksa maçın hırsından kimsenin şerefi onuru düşündüğü yok, emin olun. gerçi bunun şereflik onurluk bir durumu da yokta işte, hadi can acısından koptu bir yaygara.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
5. baskı :)

[video=youtube;6_LpKYshBd8]http://www.youtube.com/watch?v=6_LpKYshBd8&feature=share[/video]

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Maçın hakemlerin 7,9 puanla kusurlu bulundu. Haftalarca birdaha maç yönetemeyecekler. Hala da penaltı olduğunu iddia ediyorsunuz ya. Ne demek lazım bilemiyorum.Yanlış anlaşılmasın. Bu kadar net gerçeği bile göremediğinize kızmıyorum, sizin adınıza üzülüyorum.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
pozisyonun penaltı olmadığını söylemek başka, bunu bahane edip oyuncuya ve kulübüne sövmek başka... ben de bu ikisinin ayrımını yap(a)mayanlara üzülüyorum; diyemicem allah nasıl biliyorsa öyle yapsın...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Yasin Sülün'ün pozisyonunda müdahale var ama düşüşü komikmiş, çok abartmış. :)

Burak Yılmaz ise bunu meslek anlayışı yapmış
[video=youtube;Grla8bduWrI]http://www.youtube.com/watch?v=Grla8bduWrI[/video]