bunlar hep amerikanın oyunu 2

gelecek konu ne hakkında olsun

• enes patur

Kullanılan: 0 0.0%
  • minecraft portalı

Kullanılan: 2 50.0%
  • eğitim sistemi

Kullanılan: 1 25.0%
  • madde 13

Kullanılan: 0 0.0%
  • sahte din hocaları

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

forumcu bukalemun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
hadi biraz realist olalım bir makale yazıyorsun ve sosyal medyaya yüklüyorsun sonra bir şeyler daha yazmak istiyorsun ama MAALESEF Kİ DEĞİŞTİREMİYORSUN O MAKALEYİ sonra tepkin bu oluyor deli ettin lan beni.gif herneyse ozaman seriye devam.(acaba serinin üçünçüsü çıkarmı :? )bu arada evet geri döndüm 2 günlük yok oluşumdan sonra hepiniz muhtemelen 2. sigma eleştirisini bekliyorsunuz bu arada bana ilk ve tek yorum atan xPhoenix06 reyiz ellerinden öpüyorum kendisi umarım bu makaleyi okur her neyse hadi ikincisine geçelim

2)İLLUMİNATİNİN KIZI PSİKOPAT POPPY İFŞA

sadece başlıktan bu adamın sizle t#şak geçtiğini anlarsınız
halanı.gif YOK İM POPPY ŞARKISINI TERS DİNLERSENİZ ILLUMİNATİ DİYOR İŞTE İM POPPY SİTESİNDE ŞUNA GİRİNCE İLLUMİNATİ RESMİ VAR FALAN FİLAN ulan kız insanlarla trolleşiyor ve insanlar inanıyor ya ulan kız illuminati diyince illuminatinin üyesimi oluyor AMA BU BİR TEORİ BİR KOMPLO TEOİRİSİ
bu komplo.JPG

3)ŞEYTANIN OĞLU BENJAMİN BENNETT İFŞA

youtubeda nasıl ünlü olunduğunu merak mı ediyon çok basit bir yere otur ve 4 saat boyunca gül ve seni şeytanın oğlu olduğunu düşünsünler çok basit değilmi sonra gelisin paracıklar gitsin paracıklar veya türkiyede ÖYÜMCEK KORKDUNMU de ve fenomen ol

4)ENES BATUR - REYNMEN KAVGASI ! ( GERÇEKLER! )

türkish logan paulcuların disslerinin gerçekleri hımmmm sanırım oruç bozmama challenge ın çakması

5)KIBLEDERE KÖYÜ GERÇEKLERİ

bir insanın bizi aptal yerine koyması adam bildiğin videonun tamamında bunun sahte olduğunu söylemeye çalışıyor fakat sonda ateş yanınca (novanın başı büyük belada) diyor.her neyse bu günlük bukadar biliyom çok kısa oldu ama anlatzamda kimse anlamaz bu yüzden görüşürüz bu arada gelecek konunun ne hakkında olmasını istiyorsanız anketten oylayabilirsiniz.