Bumerang ile para kazanmak sitemizi kirletir mi?

Bu konuyu okuyanlar

freddie80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,
Kişisel Web Sitem Bumerang üyesi ve şu ana kadar 1-2 reklam aldım ve ufakta olsa para kazandım ama aklımdaki soru bu reklamlar birçok web sitesinde yayınlanıyor buda aynı yazının birçok sitede var olması anlamına geliyor. Buda Google tarafından kopya içerik gibi algılanabilir mi?
Acaba Bumerang reklam sisteminin getirisi götürüsünden daha mı azdır?

kazancklavuzu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bumerang siteni kirletmez. Fakat adsense ile para kazanma varken bumerang biraz komik geliyor.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
hocam adsense ten yok yere ban yedim o sebeple kullanamıyorum:(
şu adsense farklı bir isimle tekrar kayıt olma şansım varmı ki
Farklı isimle değil aynı isimle 5-6 defa başvurman gerekiyor. Bende ban yemiştim 5 veya 6. başvurumda yeniden açtılar.. Bumeranga gelince, bende bir sıra kullandım senininternetin.com'da ama bir yararı yok açıkçası full kendine çalışan bir sistem. Tek artısı azda olsa ziyaretçi yollaması..

freddie80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam aynı isimle derken yardımcı olurmusun
benim sitem banlı görünmüyor, sadece benim hesabım banlı şuanda adsense hesabıma giremiyorum direk banlısın diyor.
aynı isimle tekrar başvuru nasıl yapabilirim, bide farklı bir hesapla yapsam daha iyi olmazmı acaba

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
belli bir süre bekle karşına forum çıkması gerekiyor. Ben forumu 6. yollayışımdı sanırsam kabul ettiler.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Forum değil formdur o.

freddie80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam hocam hesabı kontrol etmeye devam edeyim teşekkürler

dkkobalt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.. isimli sitemde bumerang kullanıyorum. Genelde 72 saat yayınlamanızı istiyorlar. 72 saatten sonra yazıları siliyorum. Aslında güzel teklifler gelmiyor değil fakat teklifler arası süre çok sürüyor.

freddie80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.. isimli sitemde bumerang kullanıyorum. Genelde 72 saat yayınlamanızı istiyorlar. 72 saatten sonra yazıları siliyorum. Aslında güzel teklifler gelmiyor değil fakat teklifler arası süre çok sürüyor.
kaldırınca google açısından problem oluyor mu? çünkü indexe alınmış bir yazıyı kaldırmak sıkıntı yaratmıyormu

Son mesajlar