Bulunamayan Polis oyunu..

Bu konuyu okuyanlar

Clayofficialhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle tüm forum üyelerine selamlar.

Küçükken yaklaşık olarak 5 6 yaşında bana bir kuzenimin getirdiği bir polis oyunu vardı zamana göre bakıcak olursak gayet güzeldi oyun oyunun net çıkış tarihini bilmiyorum fakat oyunun oynanışını az çok hatırlıyorum amacım bilen varsa eğer o oyunu bulup baştan oynamak çünkü aşırı etkilemişti beni oyunu özetlicek olursak:

oyunun ilk bölümünde bir karakter var daha doğrusu hırsız gibi biri ve etrafını polisler sarmış tepeden helikopter spot ışığı tutuyor şahıs ise kendine iğne tarzı bişey vuruyor ve üstüne gelen polisleri dönerek tarıyor ve polislerin bir kısmı ölüyor ve kaçmaya başlıyor bizde bunun üzerine peşine gidiyoruz ve ilk önden biz gidiyoruz sonra onun arkadaşları bizi taramaya başlıyor ve kovalamaca derken bişeyler olup bitiyor oyunda arabaların önünü kesip bir tuşa basınca police diye bağırıyordu karakterimiz ve araba duruyordu yada insan iniyordu insanları kelepçeyle tutuklayabiliyor yada sorgulayabiliyorduk oyun eskiydi ama güzeldi oyunu bilenler varsa eğer söylerse sevinirim yıllardır aramaktan sıkıldım :D