Bülent Ersoy Tekrar Erkek Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

alpguclu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuanda kadın olan Bülent Ersoy'un tekrar erkek olmasını engelleyen hiç bir problemi yok, Bülent Ersoy tekrar erkek olabilir. UÇAN-KAÇAN-KUŞ MAGAZIN.

Bir haber müdürünün şu kalitede haber yazması cidden beni üzüyor, SDN bu tip haberlerle istatistik olarak iyi gidebilir daha çok para kazanabilir ama eğer amaçlarının dışında başka şeyler varsa bu tip içerikler, bu tip başlıklarla haber yayınlayan arkadaşlar biraz daha dikkatli olmalılar. Yaptığınız iş kolay değil biliyorum ama hiç bir iş kolay değil bunu da unutmayın lütfen.

Linkteki haberden dolayı bu yazıyı yazdım.
Apple Music Öğrenciye 5 TL Oldu! - ShiftDelete.Net

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Haber yazarları bozdu sdn'yi.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Ne varmış haberde? Gayet güzel bir makale.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Türkiye'yi ilgilendiren bir durum yok ortada.

"Öğrenciler için yaptığı indirimler ile adından sıkça söz ettiren Apple, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da Apple Music fiyatını indirdi"

"Eğer bu sistem ülkemizde de uygulanırsa Türk öğrenciler ayda sadece 5 TL ödeyerek Apple Music kullanabilecek."

Arkadas bundan dolayi sikayetci anladigim kadariyla.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Türkiye'yi ilgilendiren bir durum yok ortada.

"Öğrenciler için yaptığı indirimler ile adından sıkça söz ettiren Apple, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da Apple Music fiyatını indirdi"

"Eğer bu sistem ülkemizde de uygulanırsa Türk öğrenciler ayda sadece 5 TL ödeyerek Apple Music kullanabilecek."

Arkadas bundan dolayi sikayetci anladigim kadariyla.
5 TL oldu denmesi Türkiye'de bu fiyatların geçerli olduğunu akla getiriyor. 5$ oldu diyin, 5 TL olması yakın diyin, 5 TL olabilir diyin ama oldu nedir onu çözemedik.