bulduğum muhteşem video kanalı

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
bu videoda yıllara göre neyin düşüp yükselişe geçtiğini gösteriyor

nokianın zirvedeyken düşüşünü,symbian işletim sistemin yerini nasıl androide bıraktığını çinlilerin piyasayı domine etmesini görebilirsiniz

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu videolar anasayfada karşıma çıkardı izlemezdim şimdi izledim geçmişten günümüze teknolojinin gelişimini bir videoda görebilmek çok iyi

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi Apple'ın satış rakamını geçse mükemmel olur ama şunu farkettim Samsung hep 1.sırada ne Huawei ne Xiaomi tahtından indiremedi

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Xiaomi Apple'ın satış rakamını geçse mükemmel olur ama şunu farkettim Samsung hep 1.sırada ne Huawei ne Xiaomi tahtından indiremedi
10 yıl içinde nokia gibi onlarda inecektir

nokia zaten zirvedeyken pat diye nasıl düştüğü videoda

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
10 yıl içinde nokia gibi onlarda inecektir

nokia zaten zirvedeyken pat diye nasıl düştüğü videoda
Apple'ın pat diye düşmesini istiyorum tablet pazarında lider olabilir macbook ise iş adamlarına hitap ediyor onun da alıcısı var ancak telefonu beceremiyorlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Apple ve Samsung düşmez ikiside sıkı müttefik ülkelerin G.Kore' nin A.B.D'ye herşeyini borçlu Amerika olmasaydi G.Kore olmazdi.
Apple telefon yapamiyor demek cahillik yuh.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Apple ve Samsung düşmez ikiside sıkı müttefik ülkelerin G.Kore' nin A.B.D'ye herşeyini borçlu Amerika olmasaydi G.Kore olmazdi.
Apple telefon yapamiyor demek cahillik yuh.
Yapamıyor derken sürekli yerinde sayıyor diğer markalar gibi yenilik sunamıyor aynı tasarımı kullanıp sadece donanımını güçlendirip yeni model diye satıyor Apple fanboyları da yeni model cıktı diye koşa koşa alıyor
Yapamıyor tabi 4s-5s zamanındaki gibi bir albenisi premium havası yok ki

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Yapamıyor derken sürekli yerinde sayıyor diğer markalar gibi yenilik sunamıyor aynı tasarımı kullanıp sadece donanımını güçlendirip yeni model diye satıyor Apple fanboyları da yeni model cıktı diye koşa koşa alıyor
Yapamıyor tabi 4s-5s zamanındaki gibi bir albenisi premium havası yok ki
Tasahlrimci kacti 4s ve 5s tasariini yapan dayi gitti...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tasahlrimci kacti 4s ve 5s tasariini yapan dayi gitti...
Jony Ive XS XS Max tasarımlarından sonra Apple'dan ayrıldı
En güzel tasarımları kesinlikle 4s ve 5s idi İPhone 7'de ise sadece arkası güzel duruyor X serisinin tasarımını zaten hiç beğenmemiştim hala da beğenmiyorum
Tasarım olarak Huawei ve Xiaomi bence daha iyi özellikle amiral gemisi modellerinin hatta Mİ9T'nin bir albenisi premium bir havası var İPhone'un o havası artık söndü

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Dayi isyan etti olmadi gitti bende .GM5P yeni almicam.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Jony Ive XS XS Max tasarımlarından sonra Apple'dan ayrıldı
En güzel tasarımları kesinlikle 4s ve 5s idi İPhone 7'de ise sadece arkası güzel duruyor X serisinin tasarımını zaten hiç beğenmemiştim hala da beğenmiyorum
Tasarım olarak Huawei ve Xiaomi bence daha iyi özellikle amiral gemisi modellerinin hatta Mİ9T'nin bir albenisi premium bir havası var İPhone'un o havası artık söndü
eski iphone çok iyiydi zamanına göre.
verdiğin paraya deyiyordu harbiden, iphone 4s zamanında rakibi çok azdı

ama şimdi iphone almak delilik bi ton rakibi var ayrıca android strikes back

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Sen Android Strikes Back diyince kafamda Darth Vader'ın Imperial March müziği çalmaya başladı
Allah aşkına benim 5s daha iyi değil miydi bataryası ve ekranı rakiplerine göre çok geride kalıyordu ama tasarımı ve yazılımı için değerdi ki ben 5s'i IOS kullanmak için babama aldırmıştım zamanında babamın kafasını az ütülemedim yani söylemeye çalıştığım şey 4s-5s zamanı İPhone'lar çok daha iyiydi ilgi çekiyordu hatta ben ilkokul arkadaşımın tavsiyesi ile İPhone aldırmıstım ve 5 sene bana iyi dayandı şimdiki İPhone'lar ise benim ilgimi çekmiyor artık aynı telefonun makyajlanmıs hali gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanda Xiaomi'ye geçmek için can atıyorum diyebilirim Xiaomi Huawei ve OnePlus'ların tasarımları beni daha çok cezbediyor eğer yurtdışında yaşasaydım kesinlikle OnePlus 7T alırdım kusursuz telefon istediğim her şey bu telefonda var tasarım stereo hoparlör suya dayanıklılık sd855 işlemci ekrandan parmak izi okuyucusu Oxygen arayüzü daha ne isteyebilirim ki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dayi isyan etti olmadi gitti bende .GM5P yeni almicam.
.GM5P ne bir emoj mi nedir ?

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
GM5P cebimde ki telefon yenisini almayi dusunmuyorum.?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
"Apple telefon yapamıyor"......
-Tamam....
Rakipleri tasarımda çağ atlarken Apple yerinde sayıp duruyor sadece donanımını güçlendirip yeni model diye millete kakalıyor haksızsam haksızsın de bir de Apple bunu yaparken gram yorulmuyor bile nasıl olsa Apple fanboyları alıyor diye

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Rakipleri tasarımda çağ atlarken Apple yerinde sayıp duruyor sadece donanımını güçlendirip yeni model diye millete kakalıyor haksızsam haksızsın de bir de Apple bunu yaparken gram yorulmuyor bile nasıl olsa Apple fanboyları alıyor diye

Tasarımda bir çizgisi var ve kötü değil aslında neden kötü olsunki biraz araştırırsan boş iş yapmadıklarını görürsün.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tasarımda bir çizgisi var ve kötü değil aslında neden kötü olsunki biraz araştırırsan boş iş yapmadıklarını görürsün.
Örneğin çentik çok itici duruyor ayrıca özelliklerine göre gereksiz pahalı İPhone'un kalesi IOS'tir aslında biz telefonu degil işletim sistemini satın alıyoruz 9 sene öncesine kadar bende araştırıyordum ama artık Apple ile ilgilenmiyorum hocam
IOS olmazsa kimse almaz o telefonu olay bu kadar basit ama ben IOS'ten sıkıldım IOS 7'den beri aynı sadece ufak tefek değişiklikler var Android gibi her güncellemede yenilik sunmuyor sadece sürüm numarası değişiyor örneğin karanlık mod 1-2 yıldır Android'te varken Apple IOS 13'te bunu yenilik diye anlatıyor sanki ilk defa kendileri bulmuşlar gibi fanboylarda ohaaaaa karanlık mod oley be diye seviniyorlar bu durum çok komik

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ios git gide kendini bozuyor.
IOS 9'dan sonra benim gözümde bitti o kilit ekranı değişti de Apple benim gözümden ani bir iniş yaptı
Ben IOS macerama 7.1.2 ile başlayıp 10.3.3 sürümü ile bitirdim
Bekle beni Android geliyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
İzlemiştim bunları
Neler yaşamıl markalar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
IOS 9'dan sonra benim gözümde bitti o kilit ekranı değişti de Apple benim gözümden ani bir iniş yaptı
Ben IOS macerama 7.1.2 ile başlayıp 10.3.3 sürümü ile bitirdim
Bekle beni Android geliyorum
Bence ios 6 en iyisiydi. Yeni iOS ler güzel değil bence.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bence ios 6 en iyisiydi. Yeni iOS ler güzel değil bence.
IOS 6 bence de güzeldi ama kullanmak hiç nasip olmadı bende IOS 9'dan sonra soğudum zaten nedeni ise kilit ekranı düzeninin değişmesi ve Apple sürekli yerinde sayıyor bende bu yüzden IOS'ten sıkıldım hem Android bana daha ilgi çekici geliyor şu Google marketine çekidüzen verse uygulamaları işletim sistemi ile optimize etse harika olacak
edit: Home tuşuna basıp kilit açmak nedir slide to unlock gidince ben IOS'ten soğudum

Son düzenleme: