Bugün Şampiyon Kim Olur?

Bu konuyu okuyanlar

The Hayalet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Eşime dediğim gibi Galatasaray şampiyon olduğunda bu Galatasarayın iyi olduğunden değil diğer takımların beceriksizlik yapmasından dolayı şampiyon olduğunu göz ardı etmemek gerekli.
bu sexon çok takip edemedim ama bence iyi bir sezon geçirdi galatsaray. son maçta 5 tane attı

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Eşime dediğim gibi Galatasaray şampiyon olduğunda bu Galatasarayın iyi olduğunden değil diğer takımların beceriksizlik yapmasından dolayı şampiyon olduğunu göz ardı etmemek gerekli.
İlk başta like attım sonra tekrar okudum like'ı çektim :D

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Valla galatasaraydan hiç umudum yoktu ama 2-3 haftada işler öyle bir değiştiki artık Galatasaray olur diyorum finallerin takımıyız mayıs ayındayız bide Galatasaray olur şampiyon

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Ben 2 hafta öncesine kadar Beşiktaş'ın şampiyonluğunu tebrik edecektim neredeyse. Şimdi gönlüm Galatasaray'dan yana. Kimse böyle bir şeyi beklemiyordu, son yılların en güzel sezonu.

Ayrıca Murat Bey, Gs de zamanında çok fazla gereksiz puan kaybetti, bu da o takımların buraya gelmesinin bir başka nedeni oldu. Bu olayın son haftalarda olması biraz daha dikkat çekici oluyor o kadar.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Doğruya doğru...

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
İkiside yenilip,Fenerbahçe yenerse...
Bir umut..

Reaksiyon puanı
7,985
2 takımda yenilip FB yenecek derin fb devrede :D

Şaka bir yana ben BJK'nin olmasını isterim. Galatasarayın eyyamla , şikeyle , algıyla şimdiye kadar şampiyonluğu ilan etmesi gerekiyordu fakat beceriksizlikleri yüzünden bu kadar desteklenmelerine rağmen son maça bıraktılar. 2 3 maçı şaibeli olan Bjk yanlarında daha masum kalıyor hakeden taraf o bence.

The Hayalet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
galata saraylı olmasam bile ahmet nur çebinin sözlerinden sonra bjk nin kazanmasını istemem

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Sezonun son 90 dakikalarının başlamasına 2 saat 58 dakika. :)

fikstür.JPG

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
BJK - Göztepe
GS - Malatya

Dört takım var. Üç takımın rengi sarı kırmızı. Haliyle şampiyon GS gibi. :sweatsmile::sweatsmile:

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
27 tane ihtimal var şampiyonluk için.
Sadece birinde Fenerbahçe şampiyonluğu var.Yani Fenerbahçe'nin şampiyon olma olasılığı %3,7 hadi gönülleri olsun %4.
Bjk'nin şampiyon olabilidiği 14 durum mevcut.
Gs'nin şampiyon olabildiği 9 durum mevcut.
Averajla şampiyonun belirlendiği 3 durum mevut.
Ve Fenerin şampiyon olduğu 1 durum mevcut.
Mucizeler her zaman olur.Lakin bazen Mucizelere olan inancımızı kaybederiz.Çünkü insanlar yaşadıkları durumların daha olası olduğunu ve daha önce hiç deneyimlemedikleri durumlara inanmak istemezler.Bu ''Mucize'' dir.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
BJK, GS ve FB aşırı gerginlikten olaylar çıkartıp ceza yer, puanları silinir, geriye düşerler ve Trabzonspor şampiyon olur. Bir ihtimal yani..