Bu yaz staj yapacaklar

Bu konuyu okuyanlar

langdonm5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a
herkese merhabalar arkadaşlar benim size bir sorum olacaktı arkadaşlar bu yaz staj yapacağınız yer sizden okulun vereceği sgk (sosyal güvenlik kurumu) numarası istedi mi ? eğer istediyse okul verdi mi? vermediyse verilmeyen arkadaşlar ne yaptı? ve bu bu sigorta işinden kurtulmanın başka yolu yok mu? herkese tşk ediyorum yardımlarınızı bekliyorum..

kimse bu yaz staj yapmayacak mı??

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bizim zamanımızda stajeri amele gibi çalıştırıp ne para en sigorta yaptırıyorlardı. Bu sene sigorta şartı geldi.. okulun öğrenci staj komisyonuna sorabilirsin ya da ssk dan bu numaranı öğrenebilirsin.

langdonm5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
my efsane hakkaten ünvanına yakışıyon rektör gibisin:)
verdiğin cevap ne bişeyi tam tanımlıyo nede tanımlamıyo tşk ederim abi ben zaten sordum da okuldan hani sizinde böyle problemleriniz olduysa nasıl çözdünüz staj komisyonundan önce

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ben senin yerinde olsam sigortadan kurtulmaya bakmazdım.
eskiden iş yerleri sigorta yapmazdı herkes yalvarırdı.
tabi staj yaptıgın yere görede değişiyor, madende yaparsan sen istemesen bile yaparlar

Felagund

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
sigorta muhabbeti bu sene geldi geçen sene yoktu kesin istiyolar...

langdonm5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hımm ben abiler ben bilişim sistemleri mühendisliğinde okuyorum staj için istediler yanlız okul yaptırmıyor o yüzden sormuştum neyse herkese teşekkürler

byserkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizden de istiyolar sgk numarası. hatta staj yapcamız yer bize sigorta yapcakmış.ama ben zaten sigortalı çalışıyorum. açıkcası bende bilmiyom nasıl olcak...

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu sigorta sadece iş sırasında bi iş kazası olursa die yoksa hiç bi faydası yok yani boşa ugraşmayın oh be biizm stajda bittiii :D