Bu videoyu yapanın eline sağlık america's army proving grounds

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar uzun zamandır bir YouTuberin bu oyunun tanitmasini bekledim hatta bazilarina istekte bulundum ama oralı dahi olmadılar ya görmediler yada görmezden geldiler örneğin oyun mubtelasi YouTube kanalına yorumda bulundum günahını almayayım görmemişte olabilir. Neyse
bende video yu izlerken notlar tuttum bu oyunun tanıtımını yapan arkadaşa buradan teşekkür ederim bazı bilinmeyenleri de ben anlatayım maç başlamadan silah değiştirme yok sanırım demiş 1. SORU : hayır var F1 ye basarsa maç başlamadan silahını değiştirebilirsiniz F2 takım degistirme 2 . İse takım arkadaşın vuruldu ise kaldırmadan önce bir sis bombası varsa önce onu atarsa keklik gibi avlanma derdi olmaz tabi bulunduğu noktanin yakınin da bir düşman pusuya yatmış ise bir elbombasiyla göz göze kalma ihtimalini saymazsak başka 3. Soruda ise bu oyunda illerinde silah açılma yok herkes aynı silahla başlıyor sen ölürsen senin silahın rakip oyuncuya Rus silahı olarak gözüküyor veya onun silahı sana Rus silahı olarak gözüküyor bu oyunda en yüksek levelde en düşük leveldeki oyuncu eşit tek artısı tecrübesi ve yeteneği 4. Soruda ise dost ateşi var dikkatsizce ateş ederseniz veya el bombası atarsanız takım arkadaşınızı öldürebilirsiniz ( ilginç olan ise sanırım 3 sefer takım arkadaşınızı vurursaniz sizi demir parmaklıklar arkasında koyuyorlar 1 tek kişilik ranza 1 adet klozetli tuvalet 1 adet de lavabo var bol bol içerde olta atarsiniz artık ?????) birde not ekleyeyim karanlık haritada gecegörüsü açmak için N tusuna basabilirsiniz birde takım arkadaşlarınızla muhabbet etmek için B tuşuna basıyoruz tüm oyuncularla konuşmak için V tuşuna basıyoruz video daki arkadaş bayrak modunu oynuyordu oyunda birçok mod var vip modu vs..

Son düzenleme:

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Beyler bu oyun AĞAYA BELEŞ versiyonu hiçbir ücret alınmıyor Steam hesabınız açık ise bu adreste Oyunu Yükle sekmesine tıklayın oyunu indirsin