Bu Telefonlardan Hangisini Önerebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Farklı bir alternatif olarak xiaomi mi note 3 öneririm güzel özellikler orta seviyenin en üstü düzey işlemcisi çok iyi fotoğraflar güncellemeyle face id'de gelecek

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Büyük tel seviyorsan op5t ya da mi note 3, küçük tel seviyorsan mi 6 öneririm. Ben mi6 alırdım.

Demir Ferhat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim bu saatten sonra iPhone 6,6s zaten alınmaz, şahsen ben iki aydır xiaomi mi 6 kullanıyorum mükemmel bir telefon bu özelliklerde bu fiyatta başka telefon zaten yok...

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Xz1 o fiyata alabileceğin (Tr Garantili)
en donanimli ve Güncelleme olarak seni en ileri götürecek telefondur. Kutudan Oreo 8.0 ile çıktı.

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu one plus 5t de 64 gb ile 128 gb falan var bu 2 sinin arasında ram farkı bide hafıza farkı var deme hızı falan aynı bi tek bunlar değişik deme hocalarım ona göre evdekilerle tekrar konuşup oneplus 5t çok tercih edildiği için oneplus 5t aldırmaya zorluyacağim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu one plus 5t de 64 gb ile 128 gb falan var bu 2 sinin arasında ram farkı bide hafıza farkı var deme hızı falan aynı bi tek bunlar değişik deme hocalarım ona göre evdekilerle tekrar konuşup oneplus 5t çok tercih edildiği için oneplus 5t aldırmaya zorluyacağim
Evet fark depolama ve RAM başka yok. 128ligi al bence

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet fark depolama ve RAM başka yok. 128ligi al bence

Son düzenleyen moderatör:

fatihhilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her Kese iyi günler lg g3 telefonum var anakartı bozuldu sim kartını okumuyo kasmalar falan var durduk yere ısınıyo onun için çok acil telefon almam lazım aklımda şu telefonlar var

İphone 6s plus
İphone 6s
Oneplus 5t
Motorola moto z
Xiaomi mi 6

Bu telefonlardan hangisini önerirsiniz?
S7 diyorum.