Bu Telefonlardan Hangisini Önerebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her Kese iyi günler lg g3 telefonum var anakartı bozuldu sim kartını okumuyo kasmalar falan var durduk yere ısınıyo onun için çok acil telefon almam lazım aklımda şu telefonlar var

İphone 6s plus
İphone 6s
Oneplus 5t
Motorola moto z
Xiaomi mi 6

Bu telefonlardan hangisini önerirsiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7'den OnePlus 5T'ye geçtim. OnePlus 5T'den çok memnunum tamam düşük ışıkta bir S7 kamera performansı yok fakat çok iyi kamerası var pili çok çok iyi performansı mükemmel
Buyrun pil sürem ekran açık olduğu sürece hep mobil veri açıktı hiç wifi kullanmadım. Gebelde böyle 6 saat ve üzeri
5T alın derim fakat garantisi güncel dijital gelirse açmadan iade edin nispeten daha kurumsal bir servis den gelirse alın delta vb.
Screenshot_20180218-182713.jpg
Screenshot_20180218-182724.jpg

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hocam daha önce sıkı bir android kullanıcısıyım fakat yakın zaman içerisinde ios'a geçmek istiyorum. Ben olsam İphone 6s plus tercih ederdim. Fakat Mİ6 ve Oneplus 5t telefonları yabana atılacak bir telefon değil, ama ithalatçı garantisi olduğu için uzak durdum.

Atacan Begnazarov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu telefonlar arasında kesinlikle One Plus 5T alın. Hatta bırak 6s'leri Iphone 7 ve 7 plus olsa bile 5T al derdim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam 5T gerçekten iyi bir telefon fakat benim tercim değil. Nedeni ise ithalatçı garantili olması
6S ailesi gibi iki çöpe para vermektense risk alınır 5T alınır. OnePlus cihazların kronik sorunu da olmuyor 14 gün içinde sorun çıkarsa internetten alındığı için iadesi kolay (sorgu sualsiz SİM kart taktinix WİFİye taktiniz iade edemezsiniz derlerse itibar etmeyin iade edebilirsiniz) ondan sonrası için THH haklarımızı koruyor hepsi burada da nispeten kurumsal bir kuruluş

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Her Kese iyi günler lg g3 telefonum var anakartı bozuldu sim kartını okumuyo kasmalar falan var durduk yere ısınıyo onun için çok acil telefon almam lazım aklımda şu telefonlar var

İphone 6s plus
İphone 6s
Oneplus 5t
Motorola moto z
Xiaomi mi 6

Merhaba,

Listede iki modeli tavsiye ederim birincisi oneplus 5t, ikincisi xiaomi mi6. Diger modellere girmenizi pek tavsiye etmem. Bu iki urun fiyat olarak esdeger donima sahip rakiplerine gore daha uygun fiyata sahipler. Donanim olarak da sunduklari malum ortada.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
OnePlus 5T öneririm.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
6S ailesi gibi iki çöpe para vermektense risk alınır 5T alınır. OnePlus cihazların kronik sorunu da olmuyor 14 gün içinde sorun çıkarsa internetten alındığı için iadesi kolay (sorgu sualsiz SİM kart taktinix WİFİye taktiniz iade edemezsiniz derlerse itibar etmeyin iade edebilirsiniz) ondan sonrası için THH haklarımızı koruyor hepsi burada da nispeten kurumsal bir kuruluş
Hocam bilgilendirme güzel fakat ben genede ios diyorum.
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=i1TGv2WjCSQ

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bilgilendirme güzel fakat ben genede ios diyorum.
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=i1TGv2WjCSQ
Bu videoyu 3 defa falan izlemisimdir ıssız zamanlarımda
Hala iOSun üstün olduğuna inananlara aciyorum demek biraz ağır mi olur bilemiyorum elimdeki 5Tnin hızını deneyen bir ioscu büyük ihtimal ağlar.

Beklemede şarj yemiyor 6 inç 3300 mah pil ile 6 ila 8 saat full mobil veri ekran açık süresi veriyor (iOS kullanım süresi ile karıştırmayın ) daha sayarim bunun xzp ayağı var HTC ayağı var Note 8 varken iPhone ve iOS savunmak saçmalık.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Bu videoyu 3 defa falan izlemisimdir ıssız zamanlarımda
Hala iOSun üstün olduğuna inananlara aciyorum demek biraz ağır mi olur bilemiyorum elimdeki 5Tnin hızını deneyen bir ioscu büyük ihtimal ağlar.

Beklemede şarj yemiyor 6 inç 3300 mah pil ile 6 ila 8 saat full mobil veri ekran açık süresi veriyor (iOS kullanım süresi ile karıştırmayın ) daha sayarim bunun xzp ayağı var HTC ayağı var Note 8 varken iPhone ve iOS savunmak saçmalık.
Hocam işte savunan benim ben ios diyorum

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
5T muhteşem bir telefon. Memnun kalacağına kalıbımı basarım.

Reaksiyon puanı
13
Keşke 5T Resmi ithalatçı ile gelse tadından yenmez ama İthalatçı garantililer hep sıkıntı.
Tamam THH hakkımızı koruyor da süresi uzun. O kadar zaman telefonsuz kalıyor insan.
Xiamoi mi6 da harika ama o da ithalatçı garantili.
Resmi İthalatçı garantili al derim.
İphone 7 güzel telefon . Alınabilir.
ama riske girerim dersen 5T

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yorumlarınız ve tavsiyeniz için teşekkür ederim hocalarım ben doğa fotoğrafı,selfie çekmeyi seviyorum müzik yapmayı da istiyorum pc de yapıyorum müzik ama telde de pc deki gibi müzik programların olmasını istiyorum hızı çok iyi olması lazım ısınma problemi olmaması lazım bana bunlar yeterli olur
oyun olarak world of tank,pes,fifa,tekken,gta san andreas,mortal kombat x gibi oyunlar da da akıcı olsun yeterli olur bana bunlarla ilgili cevaplarınızıda bekliyorum Hocalarım

Reaksiyon puanı
13
iPhone 7 plus, Samsung note 8, Samsung s8 , Huawei mate 10 oto ve Huawei p10 plus.
İçinden seç birini al hepsi işini görür.
Ama renklerin doğallığı dersen iPhone'u plus veya Huawei p10 plus. Benim tercihim Huawei p10 plus oldu.
Ama bu kadar para vermişken de mutlaka distribütör garantili al. İthalatçı garantili alma.

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki huawei mate 10 lite yada samsung galaxy s7 bu 2 telefondan hangisini önerirsiniz?

Reaksiyon puanı
13
Bu karşılaştırma da portre çekimi yani jokey efekti önemli değilse bir Huawei kullanıcısı olarak Samsung S7 derim.
Hız olarak Huawei daha iyi ama Samsung S7 daha dayanıklı olacaktır.
Ama aynı paraya p10 alabilirsiniz ki müthiş bir telefondur.

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu gün mediamarkt a gittim samsung galaxy s7 2599 tl huawei mate 10 lite ta 2190 tl gibi bi fiyatı var ondan işler baya değişti kafam iyice karıştı

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
huawei mate 10 lite bence s7 biraz eski kaldi marta s9 piyasada olcak

M

Murat Burç

SDN Okuru
Of Mate 10 Lite diyenler bu işi bıraksın gitsin uydu alıcısı önersin.
Bu gün mediamarkt a gittim samsung galaxy s7 2599 tl huawei mate 10 lite ta 2190 tl gibi bi fiyatı var ondan işler baya değişti kafam iyice karıştı
Hocam çok net S7 dahası yok direk S7
Ayrıca o fiyata XZ1 var S7'den daha güçlü ona da bakabilirsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca baktım 5T de yazmışsın alabilirsem 5T de iyi hatta onu alsan daha iyi olur

Son düzenleyen moderatör:

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
ben kendi fikrimi söledim android 8 den sonra güncelleme almaz murat burc sende manavcılık yap

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben kendi fikrimi söledim android 8 den sonra güncelleme almaz murat burc sende manavcılık yap
Almasın ne olacak?
Mate 10 Lite alacak mı? Almayacak ee?
Mate 10 Lite S7'nin kamerasına ve işlemci gücüne yetişebilecek mi ? Hayır yetişemeyecek.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Lite modelleri tamamıyla rezalettir ederinin 2 katı fiyatıyla satılıyor ya resmen

Alperrepla45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
One plus 5t cidden istediğim telefon ama ithalatçı garanti olduğu için evdekiler alma diyolar ondan huawei mate 10 lite yada s7 ye yöneldim sony xz1 re de bir bakayim

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747

İphone 6s plus
İphone 6s
Oneplus 5t
Motorola moto z
Xiaomi mi 6

Mi 6

Mehmetde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme: