Bu telefonlar arasından hangisini önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Iphone 7 Plus - Tasarımı ve kalitesi hoşuma gidiyor

LG G7 - Her ne kadar ghost screen den korkasam da yenı modeller de yok deniniyo kamerası mukemmel diyolar

Mi 8 - En cok 7 plus ile bunun arasında kaldım kamerası için önyargılıyım

Mate 10 pro - İşlemcisi korkutuyo

Note 8 - Kamerası hakkın da pek fikrim yok önerir misiniz?

Benim için 1.kriter kamera 2.kriter şarjın günü cıkartması. Meiuzu 16 önermeyin lütfen meiuzu düşünmüyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pixel 2 XL veya düz 2 de olabilir 2.el temiz var tanıdıgım bi arkadaşım da

Son düzenleme:

engineer35

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Kafanız baya karışmış;

bende size bunlardan kurtulun biraz bütçe arttırıp Samsung S9+ alın derim.
Tam sizin kriterlerinize uygun model, sizi üzmeyecektir.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kamerada pixel 2 hepsini alır bataryada Mate 10 pro aralarında en işlevsel note 8 ama Note 8 fiyatına s9 plus var onu neden yazmadın listeye

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Şuan kullandıgım telefon s7 acıkcası S serisi düşünmüyorum artık sıkıldım denebilir bi de bi ekrana 1000tl vermeyi göze alamam diğerlerinin fiyatlarını blmiyorm ancak ne olursa olsun s serisi düşünmüyorum

Kafanız baya karışmış;

bende size bunlardan kurtulun biraz bütçe arttırıp Samsung S9+ alın derim.
Tam sizin kriterlerinize uygun model, sizi üzmeyecektir.
Alana kadar eleyip bana en uygununu secmeye çalışıyorum 3-5 ay vaktim var daha

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kameraya önem veriyorsan ve dediklerin arasından olası mecbursa düşünmeden pixel 2’yi al. XL olmasını öneririm çünkü daha büyük daha iyi ;)

Ama benim asıl önerim s9+. Kamerası ?? başka sözüm yok. Pixel 2’den biraz daha iyi

Eğer yurtdışından getirme olanağın varsa iphone xs max veya pixel 3 XL öneririm.

Dediklerimin arasında en iyi kameraya sahip telefon pixel 3 XL,ikinci en iyisi ise xs max.

Son düzenleme:

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
O fiyat segmentine S9 plus ta girer.Seçimim S9 plus.
İlla seçtiklerin arasından olacaksa Note 8

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Peki fotoğraf da pixel 2 xl mı s9 plus mu sizce

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Teşekkürler ikisinin karşılaştırma videolarını inceleyip bi karara varıcam ama s serisine bi kinim var -_-
Pixel 2 de sizi üzmez. 2017’nin en iyi kamerasına sahip telefonu....

Bu arada bu karşılaştırma bildiğim kadar modifiyesiz. Yani googleun iyileştirmeleri burada yer almayabilir.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru

LG G7 - Her ne kadar ghost screen den korkasam da yenı modeller de yok deniniyo kamerası mukemmel diyolar

Benim için 1.kriter kamera 2.kriter şarjın günü cıkartması. Meiuzu 16 önermeyin lütfen meiuzu düşünmüyorum.

Meizu 16=G7>Mi8>Note 8=Mate 10 Pro>>>iPhone 7 Plus
Bu sıralama genel cihaz sıralaması
S9 Plusa bütçen yetiyorsa S9 Plus en iyi seçenek tabi ki
pixeli boşver.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam s9+ zaten super amoled olduğu için pahallı ve sizin yazdıklarınızda çoğu süper amoled yani pahallı ekran :D
Ayrıca dediniz ekran pahallı ama pixel2 eski nesil bir cihaz ve s9plus daha yeni olduğundan pek çok şeyi daha iyi ve ayrıca pixel2 alırsan kırıldı bozuldu yaptırması uğraşması zor olur türkiye cihazı değil adeta çinden bilinmeyen marka getirmişsin gibi ;)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
ya şeytan diyor 7 plus al geç bişey oldu mu verirsin garantiye kafa ağrımaz ama kamerası üzer mi beni o konuda kaygılıyım

G7 de ghost screen belası gelmesın yıne başımıza

G7 ghostscreen:p:D fena güldüm. O cihazı önermem iphone7 plus fena çekmiyor ama beklentiye göre değişir herhangi bir tel bayisinde al bak kurcala ama s9plus varken bence garanti 2.plana atılır o kadar fark var al sağlam bir koruyucu kılıf ve ekran koruma yaptır tamamdır.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
G7 ghostscreen:p:D fena güldüm. O cihazı önermem iphone7 plus fena çekmiyor ama beklentiye göre değişir herhangi bir tel bayisinde al bak kurcala ama s9plus varken bence garanti 2.plana atılır o kadar fark var al sağlam bir koruyucu kılıf ve ekran koruma yaptır tamamdır.
Ekran yanma olaylarından falan da korkuyorum hocam bıde şarjı cok kötüymüş bi kaç videoya baktım şimdi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam nasıl şarjı kötü ya kocaman bataryalı sd 845 işlemcili ve super amoled ekranlı çözünürlüğü düşürebildiğin bir cihaz nasıl sence şarjı gitmez ha bunu derler anlarım samsung biraz boşta şarj fazla yer eyvallah ama bu cihaz şarjı kötü değil fabrikasyon sorunlardır büyük ihtimal tek tük olur cihaz başarılı bir cihaz ayrıca one ux denen yeni bir arayüze geçicek samsung o zamanda sağlam bir toparlama ve gelişme olur samsunga güven iyidir. Tek tük sıkıntı çıkan cihaz onlar.

Ekran yanmasıda uzun süre en yüksek parlaklıkta kullanınca ve sabit bir yere bakınca tüm amoled ekranlarda oluyor zaten en yüksek parlaklıkta kullanma o olay sadece güneş altında iş görmek için sadece son parlaklık kullanırsan ne ekran ne batarya dayanır o biraz elektronik ürünü kullanma tüketici bilinci ile alakalı mesele ;)

Ha bu cihaza güvenmezsen oneplus 6/6t filan alınabilir onlarda iyi garanti ithalatçı ama çok iyi cihazlar performans olarak

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
7+ kötü değil kamerada,cidden. Ama artık daha iyi alternatifler var. Kameraya aşıro bir şekilde önemsiyorsan 7+’ı es geç.

En iyi kamera+işlemci karışımı için mi 8 yada s9. Kamerada s9 daha iyi,işlemcide mi8...İkisinin de bataryası çok iyi.

Note 8’de gayet başarılı. Ama kamera kalitesi ve batarya kısmında üsttekiler göre geride. Birde nedense soluk çekiyor. Ama OİS kalitesi ?
Hepsi arasında en iyi OIS’e sahip. Deprem olsa titremez.

Pixel 2 ise önceden dediğim gibi 2017’nin en iyi kamerası. Attığım videoya baktım mı bilmiyorum ama 2018 s9+ ile rahat kapışacak güçte. Güler ye iyi OIS’e sahip ama note 8 seviyesinde değil. Bataryası ve işlemcisi 2018 telefonlara göre mükemmel değil ama yeterliler. Kamerası bu telefonun asıl özelliği.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,093

Samsung Galaxy S9+ alıp keyfinize bakmanızı tavsiye ederim :)

aslanbhs

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Samsungdan uzak dur derim. Mi8 zaten mate 10'dan daha üstün. Lg g7'ye gelirsekte kamera ram batarya bakımından oda mi8 den geride kalıyor. Yani tavsiyem Xiaomi mi8 dir.

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
iPhone 7 Plus al ne kadar s9+ güzel olsada servis sorunlarını okudukça insan telefondan soğuyor

kalaşnikof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkes kamera açısından bakmış oysaki sağlamık yönünden 7plus kamera yönündende beklentini karşılar

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
1.5 yıldır iPhone 7 Plus kullanıyorum çok memnunum gayet hızlı ve seri şarj konusunda gayet iyi performans alıyorum.Tasarımıda gayet hoş mat siyah rengi öneririm birde Apple'ın product red silikon kılıfıyla gayet iyi oluyor.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
1.5 yıldır iPhone 7 Plus kullanıyorum çok memnunum gayet hızlı ve seri şarj konusunda gayet iyi performans alıyorum.Tasarımıda gayet hoş mat siyah rengi öneririm birde Apple'ın product red silikon kılıfıyla gayet iyi oluyor.
7 plus da aklıma takılan tek şey kamerası

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277

kamera ise zaten direk mi8 al dxomark tan 99 puan aliyor iphone x ten falan iyi yani lg g7 83 puan almis yani baya kötü kamera

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
kamera ise zaten direk mi8 al dxomark tan 99 puan aliyor iphone x ten falan iyi yani lg g7 83 puan almis yani baya kötü kamera
O site hiç gerçekçi değil açıkçası Google pixel 2xl kamerası 98 alıyor mi 8 nasıl 99 oluyor

Red hood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bı kere en baştan LG ve iPhone 7 plus'ı sil bence çünkü LG'nin geçmişi çok vukuatlı g3,g4 gibi modellerden ayrıca servisi çok kötü hiç ilgilenmiyorlar. iphone 7 plus da çok eskidi artık ve ekran kasa oranı çok geride kaldı ayrıca kamerası da cidden kötü. Mi8 öneririm kendim de 128gblik modelini kullanıyorum çok memnunum mi8'e güvenmiyorum dersen Samsung öneririm s9(şarjı biraz az gidiyor diyorlar ama tam emin değilim) s9+ bütçen yetiyorsa hiç düşünme al. Aynı şeyler note 8-9 icin de geçerli bunlara da bütçen yeterse hiç düşünmeden al. Son olarak mate 10 pro da pek güncel cihaz değil o fiyata değmez.