Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9

Konusu 'LG' forumundadır ve HYuksel tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Tsunmys

Tsunmys Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    İstanbul
    Alinir. Tavsiye ederim. Cok memnunum. JB guncellemeside cikti.

2. hamza5806

hamza5806 Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş o da çok iyi telefon ama bence s2 veya xperia s-p alabilirsin çünkü lg telefonlarda yazılım sıkıntısı oluyor güncellemeler geç geliyor

3. technomind

technomind Dekan

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    L9 güzel telefon, son derece kullanışlı. Ancak arkadaşlar güncelleme demişler iyi güzelde çoğu kişi güncelleme nedir bilmiyor sadece arkadaşların yazdıklarını okuyunca merak ediyorlar.. Güncelleme almıyormuş deyip vazgeçiyorlar, lakin çok fazla android telefondan anlamayanlar için güncelleme bence bir hiç..

tabiki anlayanlar için ise olmaz ise olmazdır..

Ama telefon güzel kaliteli bir cihaz.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kamera konusunda beklentileriniz varsa almayın, diğer şekilde alabilirsiniz güzel telefon..

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arakadaslar ebn 1 hafta oldu l9 alalı.. güncellemeden pek anlamıyorum ...acaba benım adroıt ıce crem sandıwch mı yoksa jell bean mı oldugunu nasıl anlarım..

6. Chriminal

Chriminal Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayarlar > Telefon hakkında > Yazılım sürümü orda yazar kardeş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

LG Çok iyi bir iş başarmış . Gerçekten bu telefon samsung olsaydı 1.500 tlden giriş yapardı piyasaya . Fiyat / Performans ürünü . Orta Seviye telefonlar arasında en iyisi. JB Güncellemesi aldı. LG Güncelleme yazılım ekibi değişti , artık tüm cihazlarını düzenli desteklerde bulunuyor. İnanıyorum ki gelecek android sürümlerinide alacaktır , çünkü cihazın özellikleri gelecek 4.3 veya 5.0 sürümü kaldıracaktır. Donanım açısından sıkıntısı yok güncelleme alır.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben tlf yeni aldım ama oyun yok yada ben göremiyorum.

8. farukarslan

farukarslan Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ayarlardan yazılım ozellıkerınde androıd surumu yazar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lg bı yakınımda var şimdi 4.1 jb. ancak telefonun kamerası 5 olsa bıle pek ıyı denemez cozunurluk ıdare eder (540*960) ele oturması falan ıdare eder ama ben telefonu elıme aldıgımda pek ısınamadım yanı ben olsam almazdım dedım bıldırım ledı bulunmuyor . ıncelemelere baktıysan buyuk ekranlı telefonları en düşüğü olarak nıtelendırılıyor . ıslemcı ve ram da ıdare eder. ılla o fıyat aralıgında ıstersen alınabılır ama ustune koyabılırsen daha ıyı bısey alabılırsın.

9. ProRat`

ProRat` Profesör

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyatı süper alınır bence.

10. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alınır arkadaşım.ekranı da çok geniş.güzel telefon.donanım olarak ta S3'E göre sağlam.

11. KyA27

KyA27 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim sen karıştırıyorsun herhalde optimus L9'la s3 arasında dağlar kadar fark var gerek işlemcisiyle gerekse ekran çözünürlüğüyle.

12. murat25

murat25 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    donanım açısından söylüyorum.o yönden çok sağlam.

13. Tommy Vercetti

Tommy Vercetti Doçent

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    powervr sgx 540 var çok eski

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben alalı 4 ay oldu, dört defa güncelleme geldi. LG güncelleme yapmıyor diyen arkadaş sanırım hiç LG kullanmamış. En son bu sabah 38 mb. güncelleme kurdu. Telefon iyi, tavsiye ederim. Bu paraya daha fazlası olmaz.

15. dogan61selim

dogan61selim Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bu cihazdan kullanıyorum. 800 TL'ye aldım. Öncelikle şunu diyim bu fiyat aralığında bu özellikte başka cihaz bulamazsın. Cihazda herhangi bir sorun yok. Tek sıkıntısı kamera ve ses konusunda biraz vasat. Ama diğer konularda hiç bir eksiği yok. Ayrıca diğer telefonlara göre bir sürü artı özelliği var. QuiqMemo vs. vs. Üstelik LG optimus ailesini güncelleyeceğini açıkladı. L9 en fazla 4.3'e kadar gider diye düşünüyorum.

16. Chriminal

Chriminal Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu hafta alacağım bu telefonu .

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben telefonu 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim yarıca birçok güncellemesi var ve androiddede hiçbir sorun yok

18. ysr32

ysr32 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sana tavsiyem azıcık daha kas lg optimus 4xhd al hem nvidia tegra 3 lü bir telefonun olsun. hem ona cyanogenmod android 4.2 yi yaptı yani aslına geliştirile bilir bir telefon kullanışlıda tek sorunu biraz fazla ısınıyor ama bu ısya rağmen öyle bi kasılma olmuyor.

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

peki 800 tl büteçeye hangi telefonu önerirsiniz ? nokia lumia 620 falan olabilir mi

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

gayet güzel bi tlf bn kullanıyorm yaklasık 2 aydır cokta memnunum hiçbi ssikayetm yk kamerasıda gayety guzel.

Sayfayı Paylaş