Bu Siteden bu Fiyata Bu Cihaz Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Giriş Seviyesinde Bir Android Cihaz Almak İstiyorum Bu Cihaz Alınır mı ?
Vede Bu Sitenen Gelen Swap Değişimli Cihaza Ne Kadar Güvenilebilir Swap Olduğu Hakkında? Ya Kozmetiğinde Birşey Yoktuda İçinden Parça Değişti Felan ? Olabilir mi ?
https://brightmobil.com/en-ucuz/htc-explorer-swap

vede bu site neyin nesidir?

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hocam swap cihazı dediği örneğin bir cihaz sizden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı arızalandı götürdünüz dediler ki yenisini vereceğiz size 0 kullanılmamış bir telefon veriyorlar bu oluyor diye biliyorum yanlışsa düzeltilsin. Sitede brighstar var garanti markası bu markaya getirilen cihazların satıldığı site diye biliyorum.

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu paraya daha iyi telefon alabilirsin. Birde bu telefonun hafızası asla yetmez. 90mb hafızayla iş görmez. Başına bela olur bu telefon.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburadada bitmeden önce 330 liraydı. Ömrünü bitirdi bu telefon alınmaz.

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Normal düzeyde bir telefon alacaksan benim yaptığım gibi galaxy S1 al. Yada daha yeni ve biraz daha pahalı olarak s3 mini, s4 mini al.

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normal düzeyde bir telefon alacaksan benim yaptığım gibi galaxy S1 al. Yada daha yeni ve biraz daha pahalı olarak s3 mini, s4 mini al.
o kadar cok para veresım yok hocam ya :)
swap değişimli cihaz almaya karar verdım fakat bunlarda kutu vs varmı kı ? direk sadece telefonu gondermesınler :))

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kutusu ile gönderiyorlarmıs ;:D bunuda ögrenmıs oldum ^^

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zamanında s3 iphone 5 s4 kullanmış bir insan olarak teknolojiye doydum artık bu telefonlar da yaptıgım sey standart oldugu ıcın normal düzeyde bırsey almak ıstıyorum hevesimide aldım :)

Sen de benim gibi düşünüyorsun ama o kadar da düşme bence özleyebilirsin. Orta dereceli bi telefon al 1000 lira civarı hem 2000'liklerle yapılan nerdeyse her şeyi yaparsın hem de çok para vermediğin için kafan daha rahat olur. Gidip explorer falan alırsan kasıntıdan kanser olursun sana diyeyim.

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen de benim gibi düşünüyorsun ama o kadar da düşme bence özleyebilirsin. Orta dereceli bi telefon al 1000 lira civarı hem 2000'liklerle yapılan nerdeyse her şeyi yaparsın hem de çok para vermediğin için kafan daha rahat olur. Gidip explorer falan alırsan kasıntıdan kanser olursun sana diyeyim.
valla hocam artık ınana arasın facebooka gırsın mesaj atsın yeter hesabı dusnuyorum cok ılerıye dogru alırım bı efsane kasa 4s kullanırım :) oda ip 5 gere kasa saglamlıgından dolayı

alayım bitane samsung chat 3570 dıyorum ısımıde gorur mesaj yazar facebooka gırer alo der :) 220 230 lıra kırallır gıbı telefon bu gıdıslı samsungun kapaklı telfonlarına kaycak benım ıs

black berry bold 9900 da kullandım illa bis paketi olması gerekiordu kendı ozel facebook uygulamasını kullanabılmek ıcın bu black berry 8520 dede gecerlimi bis muhabbetı ?

[MENTION=355214]ahmetnazim[/MENTION] samsung chat 33570 alacaktım sımdı blacl berry curve 8520 alacagım :D sıfır cihaz 250 tl ^^ 24 ay garantı ama aklıma genede black curvelerde de facebook uygulaması bıs paketı ıle mı kullanılıo

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodafonun yeni cihazına baktın mı?? 350 TL falan olması lazım, 3.5 inch ekranı var (diğer özelliklerini fazla bilmiyorum)
vodafone hat yoksa, hattı olan birinden rica edebilirsin tanıdık falan varsa

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=319411]Fenomenon[/MENTION] hocam su sıralar nokıa c7 dusunuorm sıfırı 24 ay garantılı 500 lira ama muallaktayım

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
599 TL verebilirsen General Mobile Discovery tavsiye ederim

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konu biraz eskimiş gibi , belki telefonu almışsındır, ancak
artık kesinlikle symbian telefon alınmaz, hele helede 808 gibi fiyatı 1000 TLleri geçen cihaz hiç alınmaz
çünkü nokia artık symbian'dan tamamen çekildi. oyun, program, uygulama bulamazsın. yarın satmaya çalışsan alan olmaz
ha belki 300-400 TL ye ucuz bir nokia alıcam zaten çok fazla telefon kullanmam (sadece konuşma-msj) dersen o ayrı mesele
illaki nokia dersen o zaman WP'li telefonlar al, ancak wp hala çok gelişmiş bir sistem değil bence önce android al 2-3 seneye wp gelişince wp'ye dönersin

Son mesajlar