Bu Sistem COD Ghost Açarmı ??

Bu konuyu okuyanlar

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İ3 3220 (3,3gHz) işlemci
2gb (1gb ayrılmıs) amd radeon hd 7350
4gb ddr3 ram
500gb hdd

bu sistem COD Ghost Açarmı Açarsa Hangi Seviyede Oynarım _???

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun 6 gb ram istyor bildiğim kadarıyl güncelleme ila bu miktarın düşürüleceği söyleniyordu ne oldu bilmiyorum sen en iyisi demo yükle veya korsan yükle dene makinan çalıştıryorsa orjinalini al yoksa boşa para verme az para değil 150 tl civarında fiyatı ama sana tavsiyem multiplayer için alacaksan bf3 bf4 al daha ucuz ben bf3 aldım 24 tl'ye bf4 ise 70 tl playstore'de

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Grafiklerin modern warfare 3'ten pek farkı olduğunu sanmıyorum.6 gb ram diye saçma bişe yapmışlar nedense düzelttiler onu. Bence kaldırır hatta güzelde oynarsın. Mw3'ü kasmadan athlon 3200+, 8500 gt+ 2 gb ramli pcmde oynamıştım. Tabi anti aliasing falan kapalı.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun 6 gb ram istyor bildiğim kadarıyl güncelleme ila bu miktarın düşürüleceği söyleniyordu ne oldu bilmiyorum sen en iyisi demo yükle veya korsan yükle dene makinan çalıştıryorsa orjinalini al yoksa boşa para verme az para değil 150 tl civarında fiyatı ama sana tavsiyem multiplayer için alacaksan bf3 bf4 al daha ucuz ben bf3 aldım 24 tl'ye bf4 ise 70 tl playstore'de
korsan alamam zamanım olmuyor internetten indiririm de çok boyutlu oda :D bakıcaz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Grafiklerin modern warfare 3'ten pek farkı olduğunu sanmıyorum.6 gb ram diye saçma bişe yapmışlar nedense düzelttiler onu. Bence kaldırır hatta güzelde oynarsın. Mw3'ü kasmadan athlon 3200+, 8500 gt+ 2 gb ramli pcmde oynamıştım. Tabi anti aliasing falan kapalı.
inş.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Can you run it'den bakabilirsin. Başka nasıl anlayabilirsin bilmiyorum :) Aynı ya da benzer sistemi olanlardan cevap bekleyeceksin artık.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Can you run it'den bakabilirsin. Başka nasıl anlayabilirsin bilmiyorum :) Aynı ya da benzer sistemi olanlardan cevap bekleyeceksin artık.
KnREPM.png
[/URL][/IMG]

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Rahatlıkla Orta Seviyede oynarsın yalnız Anti aliasing açma

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
AA denen şey var ya ayarlarda kenar yumuşatma

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
ne işe yarıyor kusura bakma biraz yabancıyım .

O ekran kartıyla en düşük ayalar da (Low) kasarak oynatır, Günümüz oyunlarının çoğunu açmayabilir de, 2 yıllık bir kart, 800 mhz bellek 650 mhz de çekirdek hızı var, 512 MB ram 64 bit. Çözünürlüğü düşürebildiğiniz kadar düşürün, belki oynarsınız ama emin olun hiç zevk almazsınız. Bilgisayarınız muhtemelen hazır pc, casper.

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O ekran kartıyla en düşük ayalar da (Low) kasarak oynatır, Günümüz oyunlarının çoğunu açmayabilir de, 2 yıllık bir kart, 800 mhz bellek 650 mhz de çekirdek hızı var, 512 MB ram 64 bit. Çözünürlüğü düşürebildiğiniz kadar düşürün, belki oynarsınız ama emin olun hiç zevk almazsınız. Bilgisayarınız muhtemelen hazır pc, casper.
cod mw3 cod mw2 bf3 full ayar assasins creed 4 orta ayar gta ıv orta ayar bf4 orta ayar kasmadan oynuyorum ve çok zevk alarak oynuyorum .

benim ekran kartımla millet gta ıv full ayar oynuyor . sorun yok iyi bak internete 1gb ekran kartı 512 mb değil !!!

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kesinlikle çalışmaz 6 gb ram olmadan açamazsın.
bende 6gb ram olduğu halde açamıyorum direct x 11 sorunu çıkıyor

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ozaman battlefield 4 ü orta seviyede oynayamam düşükte oynarım ama orta seviyede oynuyordum bitirdim oyunu sadece ram'e bakmıyor işler. benim kuzenim 1gb ramle pes 2014 full ayar oynadı .

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
cod mw3 cod mw2 bf3 full ayar assasins creed 4 orta ayar gta ıv orta ayar bf4 orta ayar kasmadan oynuyorum ve çok zevk alarak oynuyorum .

benim ekran kartımla millet gta ıv full ayar oynuyor . sorun yok iyi bak internete 1gb ekran kartı 512 mb değil !!!

Önce ki mesaj da ne yazdığınızı bilmiyorum ama, muhtelemen hakaret ettiğiniz için moderatör arkadaşımız mesajı sildi, Kötü birşey de demedim neden öyle bir üslub kullandığınızı anlamadım. Battlefield 4 gibi yüksek grafikli bir oyunu oynuyorsanız bu oyunu da oynarsınız. Kendi yaptığınız teste de ekran kartınızın oyun için yeterli olmadığını da gösteriyor.

KnREPM.png

Gs_Li

Asistan
Reaksiyon puanı
0
senin ekran kartın directx11 desteklemiyor ramle alakası yok . karıştırma

Önce ki mesaj da ne yazdığınızı bilmiyorum ama, muhtelemen hakaret ettiğiniz için moderatör arkadaşımız mesajı sildi, Kötü birşey de demedim neden öyle bir üslub kullandığınızı anlamadım. Battlefield 4 gibi yüksek grafikli bir oyunu oynuyorsanız bu oyunu da oynarsınız. Kendi yaptığınız teste de ekran kartınızın oyun için yeterli olmadığını gösteriyor.

KnREPM.png
kardeşim ''salakmısın'' yazdm birtek dahada birşey yazmadım ekran kartım uymuyor nedeni 64 bit ona bakarsan şuan oynadıgım tüm oyunlar 128 bit ekran kartı istiyor msl cod mw3 full high akıcı oynuyorum.......