Bu Saatten Sonra iPhone 5 Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Umarım konu doğru yerdedir. Dediğim gibi tavsiye edermisiniz ? Büu satten sonra alınırmı bu cihaz hala (normal kullanım için) ?

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Şimdi ne İphone 5 ,nede 5s alınır.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Son açmış olduğunuz iki konuda da imla kurallarına dikkat etmediğiniz, başlıklarda tamamı küçük harf kuşlandığınız, konu yazılarda noktalama işareti kullanmadığınız tespit edilmiştir. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Çünkü bu durum forum kuralları gereği yasaktır. Konu açarken dikkat edilmesi gereken yerlere;

Telefon Tavsiyesi Bölümüne Konu Açmadan Önce OKUYUN!

bağlantısından ulaşabilirisiniz.

İphone 5 konusunda ise;

Bu saatten sonra iphone 5 alınmaz. En düşük alıcağınız iphone, 5s olsun. Yeni ios sürümlerinde ip5 iyice yorulmaya başladı. Kısa vadede stabilite ve performans sorunları yaşatacaktır. O nedenle ikinci el bile olsa ip5s almanızı tavsiye ederim.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Merhaba,

Son açmış olduğunuz iki konuda da imla kurallarına dikkat etmediğiniz, başlıklarda tamamı küçük harf kuşlandığınız, konu yazılarda noktalama işareti kullanmadığınız tespit edilmiştir. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Çünkü bu durum forum kuralları gereği yasaktır. Konu açarken dikkat edilmesi gereken yerlere;

Telefon Tavsiyesi Bölümüne Konu Açmadan Önce OKUYUN!

bağlantısından ulaşabilirisiniz.

İphone 5 konusunda ise;

Bu saatten sonra iphone 5 alınmaz. En düşük alıcağınız iphone, 5s olsun. Yeni ios sürümlerinde ip5 iyice yorulmaya başladı. Kısa vadede stabilite ve performans sorunları yaşatacaktır. O nedenle ikinci el bile olsa ip5s almanızı tavsiye ederim.

Mobilde yazdığım için dikkat etmek zor olabiliyor uyardığınız için sağolun...

tavsiyenize gelirsek, sanırım tercihim 5S üzerinde olucak gibi.[/QUOTE]

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kesinlikle önermem. 5'e vereceğin parayla Android cihaz alabilirsin.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
GM 5 plus varken zor ama illaki İOS olsun diyorsan neden olmasın.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
sonuç= iPhone 5 = ÇÖP tammadır arkadaşlar sağolun en kötü 5s düşünmek lazım bu konuda

Reaksiyon puanı
2,554
sonuç= iPhone 5 = ÇÖP tammadır arkadaşlar sağolun en kötü 5s düşünmek lazım bu konuda
6sten aşağı iphone alma bence apple da mantık böyle işliyor bişey gerekmeden koymuyor adamlar 2gb ram koymuş 6se demekki gerekiyor öyleyse 1gblı iphone almak bence hata olur.Benim şahsi fikrim bu şekilde iphone almam kullanmam ama illa alacaksam 6sten aşağı almam onu da alamıosam android bakarım.Androidte ise 2gb sıkıntı yaşıyo artık alıncak telde en az 3gb ram şart samsung ise heleki 4.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
6sten aşağı iphone alma bence apple da mantık böyle işliyor bişey gerekmeden koymuyor adamlar 2gb ram koymuş 6se demekki gerekiyor öyleyse 1gblı iphone almak bence hata olur.Benim şahsi fikrim bu şekilde iphone almam kullanmam ama illa alacaksam 6sten aşağı almam onu da alamıosam android bakarım.Androidte ise 2gb sıkıntı yaşıyo artık alıncak telde en az 3gb ram şart samsung ise heleki 4.
tamam hocam, sağolun.

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bence bu saatten sonra 5 alınmaz ben geçen yaz 16 gb iphone6 alıcaktım sonra bana yetmez diye düşünüp 32gb iphone 5s aldım sonra pişman oldum bence alabiliyorsan en yenisini almalısın

Hyggelig

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Umarım konu doğru yerdedir. Dediğim gibi tavsiye edermisiniz ? Büu satten sonra alınırmı bu cihaz hala (normal kullanım için) ?
kimse önermemiş. ben biraz destek olayım sana. bence alınır. Daha önce de yazdım buralarda. Yakın bir akrabam 5 kullanıyor. 3 senedir ip5 kullanıyor ve telefon ilk günkü akıcılığında. Sebepleri : Telefonu yalnızca 3-4 sosyal medya, Whatsapp ve arama-sms ler için kullanıyor. Şimdi 600tl lik bütçeye de alacağınız android telefon da size grafik gücü isteyen oyunları catır catır oynatmaz. Dolayısıyla 600 tl ye ne bileyim samsungun bilmem adlarını atıyorum j1 telefonunu alacğınıza bence ip5 alınır.

edit : iphone kullanıcısı değilim. apple güncelleme verdiğinde telefon zorlanır ve almazsan da güncellemeyi uygulamalar çalışmaz gibi şeyleri bilmiyorum.

Son düzenleme:

mhmtshn101xx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostum, kesinlikle şu devirde ıphonelarda alınacak en aşağı model: ıphone 5 olacaktır çünkü ios versiyon konusunda olsun, ram miktarı ve kamera yeterlilik oranı olsun, alınacak aşağı sınır Iphone modelidir.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
kimse önermemiş. ben biraz destek olayım sana. bence alınır. Daha önce de yazdım buralarda. Yakın bir akrabam 5 kullanıyor. 3 senedir ip5 kullanıyor ve telefon ilk günkü akıcılığında. Sebepleri : Telefonu yalnızca 3-4 sosyal medya, Whatsapp ve arama-sms ler için kullanıyor. Şimdi 600tl lik bütçeye de alacağınız android telefon da size grafik gücü isteyen oyunları catır catır oynatmaz. Dolayısıyla 600 tl ye ne bileyim samsungun bilmem adlarını atıyorum j1 telefonunu alacğınıza bence ip5 alınır.

bak bu mantıklı bir cevaptı, sağolun hocam :)

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Konu açıldığı zaman alınabilirdi ama şuan alınmaz. Teknomarketler genelde 10.00 - 22.00 saat aralığında açık oluyor.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Herkes alınmaz,çöp gibi terimler kullanmış fakat ben şuan ıphone 5 16 GB silver kullanıcısıyım. Ve tüm işlerimi fazlasıyla görüyor. Güncelleme desteği sadece Ios 10 a kadar alacaktır Ios 10 sonrası kesilmesi muhtemel Çok fazla cihazı yoracak işlemler yapmıyorsanız arama, sosyal medya,safari arada bir oyun oynuyorsanız eğer sizin için uygundur.
Eğer maddi imkanınız uygun değilse Android cephesinde 1400 TL altı maddi imkanınız var ise 1200 1300 TL ye Türkcell de 1300 TL ye ıphone 5S 16 GB babama aldık gayet uygun 5 tavsiye ederim 5S de