Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Son düzenleme:

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Şahsen ben iPhone 8 alırdım. Hem daha güncel, hem de büyük değil(kendi tercihim).

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hemen gidip İphone 7 Jet Black alıyorsun güzel kardeşim, arkasına da orjinalinden deri klasik kahve veya siyahından kılıf. Önüne de 3D cam koruyucu. Sen sağ, biz selamet.
Siyah sıktı be usta space gray 5s kullaniyorum silver daha cok hosuma gidiyor

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İphone 8 iphone 7 plus hakkı abinin incelemesini izlerken apple kutusu diye bir link bırakmış bu siteyi bilen varmı baya uygun gibi

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Beyler ben 2014'ten beri İPhone 5s kullanıyorum o zamanlar bana 4 inç ekranı 8 mp kamera ve 16 gb hafıza yetiyordu ama artık yetmiyor bu arada telefonu IOS 10.3.5 sürümünde bıraktım ve telefon artık beni sinir ediyor sizce İPhone 7 mi alınır mı yoksa Xiaomi Mİ A2 mi alayım ?
dipnot: İlk akıllı telefonum galaxy mini 2 idi ondan direk buna geçtim android kullanamıyorum zevk meselesi tabiki İPhone'u da sırf IOS sevdiğim için kullanıyorum halkımız gibi masaya koyup hava atmak için almam
dipnot2: 2.el temiz almak istiyorum sıfır alacak durumum yok
yardımcı olursanız sevinirim
İyi forumlar
Al adam iOS 12 yi bırak 5s için 10'bile memnun etmiyor adamı.
iOS takıntın varsa 7 alınır aşağısana hiç bulaşma.

lvn610

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İPhone'un işletim sistemine alışmış biri olarak İPhone'dan devam etmek istiyorum peki 2.el temiz alınır mı ne önerirsiniz ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

hocam ben LG sevmiyorum kronik sorunları çok fazla Xiaomi ise hepsiburada.com'da dolanırken gözüme kestirdim hosuma gitti Lite alacagıma bunu alırım dedim (teyzem lite kullanıyor) en cok korktugum şey mi a2'ye geçtikten sonra keşke İPhone alsaydım diye pişman olmak istemiyorum

Apple al. Bu durumu ben de yasadim. Iphoneden sasma

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İphone 8 iphone 7 plus hakkı abinin incelemesini izlerken apple kutusu diye bir link bırakmış bu siteyi bilen varmı baya uygun gibi
Beyler yanlış anlaşılma olmasın o reklam gibi yapıyor gibi anlasilmasin cidden soruyorum bilen var mı dediğin gibi hakkı abinin videosunu izlerken gördüm link koymus altına sizden fikirlerinizi merak ettim

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Beyler yanlış anlaşılma olmasın o reklam gibi yapıyor gibi anlasilmasin cidden soruyorum bilen var mı dediğin gibi hakkı abinin videosunu izlerken gördüm link koymus altına sizden fikirlerinizi merak ettim
Benim bildiğim güvenilir bir yer ama kesin garanti veremem sonuçta.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ya beyler bu google asistan iyi güzel de çok ısınıyor telefon ya birde POCO LAUNCHER var bu xamio resmi uygulaması mi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ya beyler bu google asistan iyi güzel de çok ısınıyor telefon ya birde POCO LAUNCHER var bu xamio resmi uygulaması mi

Hangi telefonu aldın en son apple almaktan bahsediyordun? Yeni bir cihazmı bu ısınıyor dediğin?

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hangi telefonu aldın en son apple almaktan bahsediyordun? Yeni bir cihazmı bu ısınıyor dediğin?
İphone 7 plus düşünüyorum da mart da iphone se 2 çıkacak o da güzel telefona benziyor marta kadar beklicem
Hangi telefon note 4 eski yani

Ya beyler ya bu poco uygulamasını gizlilik baktım İMEİ alırız diyor offf ya kullanmayım dimi

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Senin daha haberin yoktur belki kaç ay önce tüm basın bak tüm basın hepsi iphone se2 bilmem ney tanıtım günü iphone se2 çıkacak diyordu herkes çıkacak diye son saniyeye kadar bekledi inandı ve apple o sunumda hiç bir şey demedi şimdi mart deniyor ama bence o cihazı beklemek akıl işi değil ortaya pahallı bir düşük özellikli telefon gelir/gelmez ben çıkacağına inanmıyorum se2'nin. Klasik bir şey istiyorsan 8 filan al tarih oldu onlar :). Poco uygulaması pek bilgim yok malesef.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Senin daha haberin yoktur belki kaç ay önce tüm basın bak tüm basın hepsi iphone se2 bilmem ney tanıtım günü iphone se2 çıkacak diyordu herkes çıkacak diye son saniyeye kadar bekledi inandı ve apple o sunumda hiç bir şey demedi şimdi mart deniyor ama bence o cihazı beklemek akıl işi değil ortaya pahallı bir düşük özellikli telefon gelir/gelmez ben çıkacağına inanmıyorum se2'nin. Klasik bir şey istiyorsan 8 filan al tarih oldu onlar :). Poco uygulaması pek bilgim yok malesef.
Anladım aslında ben iphone 7 plus jet black simsiyah telefonu olduğu için hoşuma gidiyor o telden ondan dedim ama bakalım ya hayırlısi artık

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ya beyler ben bu rengi görmemiştim simsiyah tan daha güzel ya https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Altın-Türkiye-Garantili/dp/B07FXV8746?th=1 iphone 8 64 gb 4137 tl civarı ?? çok guzel değil mi ya

Ya beyler ben bu rengi görmemiştim simsiyah tan daha güzel ya https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Altın-Türkiye-Garantili/dp/B07FXV8746?th=1 iphone 8 64 gb 4137 tl civarı ?? çok guzel değil mi ya
Bu kirmizilarin ön yüzü önceden beyazdi simdi siyah yapmışlar ya şundan alsam varya offf yaaaa ya birde varya bir daha andorid telefon alırsam ne olayım yaaa apple haberini gördüm shifdelete nin 2013 çıkan iphone 5s için güncelleme vermiş note 4 2014 çıktı ne andoid 7 verdi ne 8 ne 9 ben ozmn niye alayım ki samsung yakın zman da note 8 de guncelleme vermicek onun da değeri azalacak ama apple iphone 5s guncelleme veriyor adam satacağı zaman bak kardes telefon güncel der Satar yanlis miyim yanlissam özür dilerim ya herkesten özür dilerim

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Bu kirmizilarin ön yüzü önceden beyazdi simdi siyah yapmışlar ya şundan alsam varya offf yaaaa ya birde varya bir daha andorid telefon alırsam ne olayım yaaa apple haberini gördüm shifdelete nin 2013 çıkan iphone 5s için güncelleme vermiş note 4 2014 çıktı ne andoid 7 verdi ne 8 ne 9 ben ozmn niye alayım ki samsung yakın zman da note 8 de guncelleme vermicek onun da değeri azalacak ama apple iphone 5s guncelleme veriyor adam satacağı zaman bak kardes telefon güncel der Satar yanlis miyim yanlissam özür dilerim ya herkesten özür dilerim

İphone 8 güzel cihaz hocam :)

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Sevgili arkadaşlar ben size bir şey sorucaktim bu konu da yorum attigim için buraya yazmak istedim google Adsense biliyorsunuzdur ben youtube hesabi açtım 2 tane vide yükledim tabi 4000 izleme be 1000 abone de youtube inceliyor soracağım soru şu google Adsense vergi alıyormuş yani ben mesela 200 tl kazandım 200 tl vergisini mi alicak yoksa bu verginin bir limiti varmı yani mesela 20 bin tl üstü kazananlar vergi alinacak bu konuda beni aydinlatirmisiniz

Zaten 200 tl olMadam para vermiyor yani mesela pintipanda 2 til önce video çekmiş https://youtu.be/ur4QQx57_xY bu konu hakkinda yani ben zaten büyük kanallar gibi izlenemem de yani cidden sizler benden buyuksunuz beni bir aydınlatin ya

Bir şeyı yanlış yazdım özür dilerim google Adsense vergi alıyor diye yazmışım ya öyle yazmicaktim yani video çektim ya 200 tl olmadan zaten alamiyoruz parayi mesela 200 tl oldu 200 tl hesabma yatti o 200 tl nin vergisini mi vericez onu anlamadım yada bunun limiti varmı

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Al adam iOS 12 yi bırak 5s için 10'bile memnun etmiyor adamı.
iOS takıntın varsa 7 alınır aşağısana hiç bulaşma.
Hocam telefonumu IOS 10'da bırakmak ile guzel bir hamle yaptigimi dusunuyorum ama benim anlamadigim guncellemeyi yapmamama ragmen telefon bazen sapıtıyor asagi iniyorum yukariya cikiyor chrome'a girecem gec tepki veriyor Apple'ın yavaslatma politikasindan kaynakli mi bilmiyorum bu konuda bilginiz var mı ?

Bu yorumu okuduktan sonra zamaninda babama 5s aldirarak dogru bir karar verdigimi dusunuyorum Apple IOS 12'yi 5s'e verdi Galaxy S4 unutuldu gitti demekki neymis Samsung cihazlarinin arkasinda durmuyor

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sizce 2.el garantili temiz 8 alinir mi ?

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Sizce 2.el garantili temiz 8 alinir mi ?
Hocam bu zaman da telefon alınmaz ben de alicaktim o kadar konuştuk ettik bakıyorum fiyatlara yani ben o kadar para veremem telefon alınca yine aynı şeyleri yapıcam senin tlfn un saglaMSA bırak alma tlfn

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam bu zaman da telefon alınmaz ben de alicaktim o kadar konuştuk ettik bakıyorum fiyatlara yani ben o kadar para veremem telefon alınca yine aynı şeyleri yapıcam senin tlfn un saglaMSA bırak alma tlfn
Hocam 2014'ten beri kullaniyorum 5.yilina girecek bana iyi bile dayandi saglamlik derken parmak izi okuyucusu calismiyor ve ios 10.3.5 surumu kullanmama ragmen telefon bazen sapıtıyor telefonumu artık degistirmek istiyorum
SIKTI ARTIK 5s mi kaldı hocam alirim bir tane 2.el temiz 8 4-5 sene rahat kullanirim gönül isterdi ki sıfır alayim fabrikasyon jelatinini kendim sökeyim ama malesef sıfır cok pahali [HIDEPOSTS][/HIDEPOSTS]

Orta tuş çalışmıyor assistive touch kullaniyorum düşün yani telefonu degistirmek boynumun borcu oldu

Son düzenleme: