Bu özelliklerde telefon ve tablet önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu özelliklerde önerebileceğniz tabletler yada telefonlar nelerdir.
Data hattı ile kullanacağım için sim kart girişli olması şart.
Kamera 5 mp arka. 2 mp ön olsa yeter.
4.5 g destekli
5-7 inç
wifi
bluetooth
android
Hızlı çalışsın istiyorum. tercihim samsung. Bütçem en fazla 700 tl.

Son düzenleyen moderatör:

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Telefon olarak General mobile 4g öneririm. Yazılımı güncel ve saf android olduğu için sizi tatmin edeceğini düşünüyorum.

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobilin Özellikleri cok güzel fakat daha önce general mobil kullanan arkadaşlarim oldu cok sorun yaşadılar. Sarj yeri defalarca ariza yapti. Watsapta video gondermedi. O yüzden bu markayi tercih etmiyorum.
Note 2 ve 3 4.5 g desteklemiyor fiyatı da bana göre yüksek. Mi pad sim kart desteklemiyor

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68

darkhair

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Samsungda düşük model almamanı öneriyorum. Tab 4 7.0" 3g modeli var bende. 3 ayda bir format atmazsan bi mesajlara falan bile girerken minimum 2-3 sn zaman alıyor. İnternetten izlediğin videolarda kare atlaması yaşıyorsun.
Gm4g yi 2-3 ay kullanmış biri olarak tavsiye ederim. Pişman olmazsın. Fakat sürpriz olmasın diye baştan söyleyeyim. Ben kullanırken ( android 5.1 yüklüydü ) hafıza kartına bi mp3 ü bile atamıyordun telefondan. Veya indirme yerini ( chromedan indirdiğin mp3, jpeg vs gibi ) sd kart olarak ayarlayamama sıkıntım varsı. Onun dışında hiç problem yaşamadım aklında bulunsun.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
700 liraya kadar pek seçenek yok. Ya da çin tabletlere yöneleceksiniz.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Gm 4g en iyisi tablet alırsan pişman olursun (eğer yaşın 14 den büykse)

Lütfen arkadaşlar tarihi eser iteliğindeki sorunlarla gelmeyin buraya... sorun gm 4g de var mı yok mu ona bakın

Bu arada gm 4g en hızkı güncellenen telefınlardan biri şuan android sürümü 7.1 note 3 daha 6.0ı almadı sanırım...

Kamera 13 arka
5 ön

2 gb ram

Heralde çok fazla anlamıyorsunun telefon işlerinden size üstteki özellikleri fazlaca yeticektir

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon işlerinden pek fazla anlamadığım doğrudur. Gm için İnternetteki kullanıcı yorumlarina bakiyorum kimisi memnun kimisi pişman. Bide daha önce dediğim gibi arkadaşın telde de sorun çıktı servise gitti tel bi kaç kez.bilmem benim icin ne düşünürsünüz ama şöyle bir takıntım var. Eşyalarım kıymetlidir. Servise gönderince teli orda sağa sola tak tuk atarlar diye endişe ediyor servislik bi durum yaşamak istemiyorum.
Ama madem bu kadar öneriyosunuz . Lenovo plus ve gm arasında düşünecem.
Çektiğimiz resimleri tv yada pc de görüntülerken hangisi daha buyuk gösterir resimleri

Reaksiyon puanı
628
Telefon işlerinden pek fazla anlamadığım doğrudur. Gm için İnternetteki kullanıcı yorumlarina bakiyorum kimisi memnun kimisi pişman. Bide daha önce dediğim gibi arkadaşın telde de sorun çıktı servise gitti tel bi kaç kez.bilmem benim icin ne düşünürsünüz ama şöyle bir takıntım var. Eşyalarım kıymetlidir. Servise gönderince teli orda sağa sola tak tuk atarlar diye endişe ediyor servislik bi durum yaşamak istemiyorum.
Ama madem bu kadar öneriyosunuz . Lenovo plus ve gm arasında düşünecem.
Çektiğimiz resimleri tv yada pc de görüntülerken hangisi daha buyuk gösterir resimleri
İkisi de aynı boyutta gösterir çünkü ikisinin de mp'si aynı.

emrepoyraz53

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bütçemi biraz zorlayip samsung j3 (2016) alsam gm ve lenovoya göre nasıl olur
K5 veya K5 plus j3 2016 yı bırak j5 leri bile tokatlar performans olarak zaten j5 2016 deseydiniz kamera açısından düşünebilirdim ama j3 2016 kamerada da k5 ten iyi değil.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bu özelliklerde önerebileceğniz tabletler yada telefonlar nelerdir.
Data hattı ile kullanacağım için sim kart girişli olması şart.
Kamera 5 mp arka. 2 mp ön olsa yeter.
4.5 g destekli
5-7 inç
wifi
bluetooth
android
Hızlı çalışsın istiyorum. tercihim samsung. Bütçem en fazla 700 tl.
gm 4g veya lenovo k5.

_yolcu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi en iyisi K5 Plus.
3 gün önce aldım k5 plus. Ancak Dokunmatiğini Hiç beğenmedim algılamıyor gelen çağrıları zor cevaplıyorum geri gelme tuşu da geç algılıyor. Hepsimi böyle bu modelin yoksa piyango bana mı vurdu. Servise göndermeli miyim

Reaksiyon puanı
628
3 gün önce aldım k5 plus. Ancak Dokunmatiğini Hiç beğenmedim algılamıyor gelen çağrıları zor cevaplıyorum geri gelme tuşu da geç algılıyor. Hepsimi böyle bu modelin yoksa piyango bana mı vurdu. Servise göndermeli miyim
Gönderin. Maalesef size denk gelmiş.