Bu Oyunları Bilen Bir Vatandaş?

Bu konuyu okuyanlar

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Selamlar Yine Adını Bilmediğim 3 Oyun Var :)

1.Oyun : Oyunumuz FPS Uzay Gibi Bir Yerde ya Uzaylılarla ya da İnsanlarla Savaşıyorduk (Tam Hatırlamıyorum).W,A,S,D Tuşları İle Bulunduğumuz Yerden Başka Bir Yere Gidebiliyorduk Yalnız Oyun Baya Eski Tahminimce 1990-2000 Arası Yapıldı.

2.Oyun : Aslında Bu Bir Oyun Değil Sanki Seri Galiba Bir Çok Oyun Var Sanki İçinde Mesala Şunu Hatırlıyorum Sanırım Simpsonlardı Sarı İnsanları Köprüden Herkesi Karşı Tarafa Götürmeye Çalışıyorduk,Koyun,Kurt,Çoban,Yemeği Tek Bir Tekne İle Geçmeye Çalışıyorduk vb. Sanki Oyun İçinde Oyun Vardı Ama Emin Değilim (Kısaca Günümüz Bulmacalarının Oyun Hali de Denebilir.)

3.Oyun : Biz Bir Kaç Odası Olan Mağara Gibi Bir Yerdeyiz Çeşitli Aletlerle Ordan Kaçmaya Çalışıyoruz -Sanırım Uzay Mekiği İle- ve Bir Canavar Vardı Galiba Ondan da Kaçmalıydık

Cevalplarınızı Bekliyorum

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
1.Oyun : Oyunumuz FPS Uzay Gibi Bir Yerde ya Uzaylılarla ya da İnsanlarla Savaşıyorduk (Tam Hatırlamıyorum).W,A,S,D Tuşları İle Bulunduğumuz Yerden Başka Bir Yere Gidebiliyorduk Yalnız Oyun Baya Eski Tahminimce 1990-2000 Arası Yapıldı.
Alien Arena olabilir mi?