Bu netbook'u alıyorum onay veriyormusunuz ? ( Mobee S CW001-FHD )

Bu konuyu okuyanlar

Musdi2009

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açtığım konuyu tavsiyeler kısmında goremıyorum ?

Musdi2009

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birde hd video lazım youtube da var indiriyorum ama .mp4 şeklinde iniyor normalde bunların uzantıları .mkv olması gerekmıyor mu ? hıc halt anlamıyorum su fılm uzantılarından

bırde flashlı sıtelerde kasıyor dedınız makınayı kurcalarken ınternet yok sıteye gıremıyorum ama o anasayfanın bı dosyasını nasıl alırız tıkladıgımızda denemek ıcın

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
zelenga :

gom player yükle birde k lite codec varya onu yükle sonra o 720p yi birdaha dene

tesekkürler...

klite son sürüm yükledim..gom player ile denedim yine olmadı..ama Gom player ayarlarından DXVA (quick play) zımbırtısını etkinleştirince oldu galiba:unsure:.!. galiba diyorum çünkü bi oluyor bi olmuyor..bilgisayara hiç dokunmamak gerekiyor sanırım :mrgreen:
bir de high priority'nin den realtime 'a aldım (task priority) görev önceliğini..bunun yararı oldu mu bilmem ^_^
takılarak oynattığı 60 dakikalık "1hour-hd-israel-attack-turkish-ship-video.mov" dosyasını da takılmadan rahatlıkla seyredebiliyorum..

tavsiye için teşekkürler musdi2009 :wink:

----
mkv için torrentz.com a bakabilirsin

maske

Doçent
Reaksiyon puanı
5
packard bell in turkiye distributoru sıkıntılı bir firma

AfTerDarQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir ubuntu kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, Ubuntu medya dosyalarını windows işletim sistemlerinden çok daha akıcı ve sorunsuz oynatıyor. Mobee ile gelen Ubuntuyu silip de üzerine windows işletim sistemi yüklerseniz sanmayın ki bu sistemden maksimum performans alacaksınız. Çatır çatır çalışan ubuntu varken korsan yollar ile microsoft windows kullanmayın...

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
sen o küçücük ekranda 720p izlesen ne farkeder ki dvdrip izle aynı fakat büyük bi lcd tv ye bağlayacaksan iyi.

GamerShell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha 1 hafta önce n270 işlemcili asus 1000h netbook satmış biri olarak atom işlemcilerin henüz kullanılacak kıvamda olmadığını düşünüyorum. Saç baş yolduruyor bazen. Biraz daha para katıp packard bell in celeron 743 işlemcili modelini alabilirsin. Performans olarak p4 bir pc den daha üstündür. Hd filmleri (1080 dahil) bile sıkıntısız oynatan bir işlemcidir. Kullanıma göre 6 saate yakın bir pil süresi mevcuttur.

katılıyorum 700-750 tl civarı olması lazım
packard bell dot'un özellikleri
celeron 1.3 ghz (ama p4 kuvvetinde)
2 gb ram
320 gb hdd
daha ne olsun :D

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
taşınabilirlik için performanstan ödün verilebilir