Bu ne REZALET (myfi)

Bu konuyu okuyanlar

Emre Bölükbaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
3 Aydır Türkiye'nin en berbat internet sağlayıcısnı kullanıyorum. Sloganı '55 TL'ye Fiber internet' olan 'MY-Fİ' rezaleti. Bize fiber denilen internette her 3 dakikada bir 'Packet Loss' dolayısıyla oyunlarda (CS:G0-PUBG-R6 gibi) 6-7 saniyelik donmalar oluşuyor, böyle oyunlarda zaman ne kadar kritiktir bilirsiniz ve sadece bu değil, şu fotoğrafta gördüğünüz olay bugün yaşandı. Teknik servise gelirsek.... Bakkalda bile daha iyi destek olunur. Reklamdaki numarayı arayınca sizi Akbank'a yönlendiriyor. Size diyebileceğim tek şey sakın My-Fi almayın, aldırtmayın.
helalmifi.PNG
rezalet.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20190724_161026.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Geçmiş olsun. Daha bilindik popüler İnternet servis sağlayıcılarını tercih edilmesini tavsiye ederim.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
3 Aydır Türkiye'nin en berbat internet sağlayıcısnı kullanıyorum. Sloganı '55 TL'ye Fiber internet' olan 'MY-Fİ' rezaleti. Bize fiber denilen internette her 3 dakikada bir 'Packet Loss' dolayısıyla oyunlarda (CS:G0-PUBG-R6 gibi) 6-7 saniyelik donmalar oluşuyor, böyle oyunlarda zaman ne kadar kritiktir bilirsiniz ve sadece bu değil, şu fotoğrafta gördüğünüz olay bugün yaşandı. Teknik servise gelirsek.... Bakkalda bile daha iyi destek olunur. Reklamdaki numarayı arayınca sizi Akbank'a yönlendiriyor. Size diyebileceğim tek şey sakın My-Fi almayın, aldırtmayın.Ekli dosyayı görüntüle 75484Ekli dosyayı görüntüle 75486
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 75490
Hocam bilgilendirmeniz için sağolun. Bende de TP link internet var. Türk Telekom dan bağlı. Ara sıra çıldırtan faturalar (50 TL iken 68 TL olması. Hiçbir sebep yok iken fatura zıplaması.) Olsa da iyi interneti. Bence siz de oradan bağlayabilirsiniz. Fakat fiyatını net hatırlamıyorum. :(

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
30 tl ye yeni paket alın.

DogukanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer memnun değilsen vodafone çıkan cayma bedelini 500tlye kadar ödüyor. 72tl ye de sınırsız 35mbps fiber internet veriyor. altyapını biliyorsan superonline turksat ve vodafone altyapısından hizmet veriyoruz. 549 448 3536 dan bana ulaşabilirsin. altyapı sorgulamanıda yaparız.