Bu Laptoplardan Hangisi ? Asus vs Acer ?

Hangisi Daha Mantıklı ?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

pisfenerbahceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Bu ekran kartı 4gb' lık grafik belleğin tamamını kullanamaz. Asus' u alabilirsiniz.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
bence asus al benim asus bilgisayarım bozuldu geldiler ups kargo kapının önünden aldı 3 gün sonra getirdi hiçbir ücret ödemeden tamir edildi servisi çok başarılı

pisfenerbahceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Asusu bende çok severim , bugün bi yerde inceleme fırsatı buldumda bu serisinin kasası hiç dayanıklı değil , her tarafı ses çıkarıyordu ustelik 3-4 tane ürüne baktim hemde ekranın arkasi çok kalitesiz bi plastik yapmışlar yeni olarak bir tane daha pc buldum , biraz fiyat zorlayacak ama fiyata Gore Çok mantıklı.

Toshiba Satellite P50-C-11V

Teknosada 2900 tl ama gtx 950 , full hd ips , çok güzel metal kasa , harman kardon ses sistemi falan var

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
todhi
Asusu bende çok severim , bugün bi yerde inceleme fırsatı buldumda bu serisinin kasası hiç dayanıklı değil , her tarafı ses çıkarıyordu ustelik 3-4 tane ürüne baktim hemde ekranın arkasi çok kalitesiz bi plastik yapmışlar yeni olarak bir tane daha pc buldum , biraz fiyat zorlayacak ama fiyata Gore Çok mantıklı.

Toshiba Satellite P50-C-11V

Teknosada 2900 tl ama gtx 950 , full hd ips , çok güzel metal kasa , harman kardon ses sistemi falan var
toshibada çok kaliteli ömürlük ürünler yapıyor baxı bilgisayarlarında harman kardonun ses sistrminin kullanıyor kasasıda bi apple gibi aliminyum tok alaşımlı olmasada iyi diğer ürünlere göre