Bu laptoplar arasında kaldım sizce hangisini almalıyım veya sizin önerdiğiniz bişey var mı?

Sizce hangisini almalıyım?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Berkaymak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo IdeaPad IP330 AMD Ryzen 5 2500U 8GB 1TB Radeon 540 Fiyatı

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı

https://urun.gittigidiyor.com/bilgi...-i5-8250u-8gb-1tb-128gb-2gb-freedos-351671114

Üçü arasında kaldım ben hangisini alsam karar veremedim birde mx150 ekran kartı olan 3600 civarındaydı yeni zam geldi. Tahminimce önümüzdeki günlerde indirim yaptık diyip aynı fiyata satacaklar.
Sizinde tavsiye ettiğiniz laptoplar varsa lütfen söyleyin. Maksimum bütçem 3700₺. Görüşlerinizi bekliyorum ?

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Normalde oyumu mx150 kullanırdım ama FHD degil laptop o yüzden FHD VE SSD olan modeli öneriyorum.
LENOVO V330

Berkaymak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Normalde oyumu mx150 kullanırdım ama FHD degil laptop o yüzden FHD VE SSD olan modeli öneriyorum.
LENOVO V330
Oyunlarda performans açısından çok fark yaşatırmı bana. Bi oyunu full HD ayarlarda açamadıktan sonra bana göre full HD olmasının bi anlamı yok gibi geliyor

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Oyunlarda performans açısından çok fark yaşatırmı bana. Bi oyunu full HD ayarlarda açamadıktan sonra bana göre full HD olmasının bi anlamı yok gibi geliyor
cs-go ve sekmenti oyunları FHD - orta ayarlar oynarsın. fazla fark etmez.
bi laptopa 3.5k verip FHD film bile izleyemezsek.
2.el alma şansın varsa temiz az kullanılmış garantili MSI GP62/GL62/PE serisi bakmanızı öneririm.
HQ İŞLEMCİ VE GTX ekran kartlı modeller her oyunu yuksekte oynar.
sıfır istiyorsanızda lenovo v330 işinizi görür.

Berkaymak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İkis
cs-go ve sekmenti oyunları FHD - orta ayarlar oynarsın. fazla fark etmez.
bi laptopa 3.5k verip FHD film bile izleyemezsek.
2.el alma şansın varsa temiz az kullanılmış garantili MSI GP62/GL62/PE serisi bakmanızı öneririm.
HQ İŞLEMCİ VE GTX ekran kartlı modeller her oyunu yuksekte oynar.
sıfır istiyorsanızda lenovo v330 işinizi görür.
İkinci ele güvenemiyorum doğrusu. Çok fazla film izlemediğim için FHD konusuna pek takılmam gibi geliyor. Ama telefon alırken bile FHD olmasına özen gösteripte alıyorum. Bilemedim arada kaldım. O yüzden performans olarak aradaki fark tahmininizce ne kadar olur. Ortada ciddi fark varsa ekran konusunu o şekilde karar vermeyi düşünüyorum.

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İkis

İkinci ele güvenemiyorum doğrusu. Çok fazla film izlemediğim için FHD konusuna pek takılmam gibi geliyor. Ama telefon alırken bile FHD olmasına özen gösteripte alıyorum. Bilemedim arada kaldım. O yüzden performans olarak aradaki fark tahmininizce ne kadar olur. Ortada ciddi fark varsa ekran konusunu o şekilde karar vermeyi düşünüyorum.
farkı bu linkten göstereyim. tahmini 10-15 fps oynar arada. ben olsam FHD olanı alırdım.
UserBenchmark: AMD Radeon 530 vs Nvidia MX150-0