Bu kuşun cinsi nedir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sireno52

Asistan
Selam arkadaşlar yaklaşık 25 -30 dk evvel markete girerken yuvadan önüme yavru kuş düştü değişik bir kuştu gagası alt ve üst kısımları testere gibi ayakları bayağı büyüktü yanaştım benden korktu kaçtı iki kedinin önüne tam kedi yakaliyacakti korkuttum 5-10 metre uzaklaştı ortam karanlık oldugu için yakalaması kolay oldu gönlüm elvermedi bırakıp gitmeye bende marketten boş bir kutu bulup içine koyup Ece getirdim

Routinues

Asistan
Selam arkadaşlar yaklaşık 25 -30 dk evvel markete girerken yuvadan önüme yavru kuş düştü değişik bir kuştu gagası alt ve üst kısımları testere gibi ayakları bayağı büyüktü yanaştım benden korktu kaçtı iki kedinin önüne tam kedi yakaliyacakti korkuttum 5-10 metre uzaklaştı ortam karanlık oldugu için yakalaması kolay oldu gönlüm elvermedi bırakıp gitmeye bende marketten boş bir kutu bulup içine koyup Ece getirdim
Hayatımda ilk defa görüyorum böyle bir kuş o ayaklar falan ne öyle yahu :eek:

sireno52

Asistan
Ya arkadaş bu kuşun cinsini soruyorum benim problemim kuşun beslenmesi kuş balıkçıl bir kuşmu yoksa normal bir kuşmu balıkçıl ise balık alacağım adam beni tiye alıyor ?

Creative

Administrator
Yönetici
Admin
Balıkçıl olsa ayaklarında perde olur, ancak bunun ayakları uzun gibi duruyor. Yüksek ihtimal ile ağaçlarda bulunan canlılar ile besleniyordur diye düşünüyorum.

sireno52

Asistan
Biraz besleyip salacam akşam vakti kedilere yem olmasın diye eve getirdim de bu seferde de bizim yüzümüzden açlıktan öldürmesek bari ?

ÆSir

1881-193∞
Yönetici
Super Moderator
Üç ileri bir geri parmak sanırım, etçil ve avcı kuş türünden.

stat counter