Bu kız ne yapmaya çalışıyor amacı ne?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Şimdi 2 gündür bir kafeye takılıyorum garson kızla baya bir kesişiyoruz ilk gün belki tesadüfen olmuştur rahatsız etmiyim diye fazla bakmadım ama 2. gün kafe biraz sakinken öküzün trene baktığı gibi bakıyodu yanıma gelip siparişleri getirince yüzüme bakamıyordu utanıyordu herhalde bilemiyorum, herneyse ben dün akşam instagramını bulup takip yolladım profili açıktı sabah 11 oldu hala geri dönmedi amacı ne acaba bunun, hani çok zaman geçmedi ama sonuçta genç insanlarız telefon herzaman elimiz de illa ki görmüştür diye düşünüyorum. Bu arada kız bakmamıştır yanlış görmüşsün demeyin arkadaşım da vardı o da söyledi nasıl bakıyor diye ben hayatım da böyle taciz edilmedim öyle diyeyim :D instagram dan takip atsa geri mesaj yazıcam ama amacını çözemedim şimdi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu işin peşini bırakma. Sonuna kadar git derim. :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hesabın içine telefon numaranı bırak. ;)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046
Şimdi 2 gündür bir kafeye takılıyorum garson kızla baya bir kesişiyoruz ilk gün belki tesadüfen olmuştur rahatsız etmiyim diye fazla bakmadım ama 2. gün kafe biraz sakinken öküzün trene baktığı gibi bakıyodu yanıma gelip siparişleri getirince yüzüme bakamıyordu utanıyordu herhalde bilemiyorum, herneyse ben dün akşam instagramını bulup takip yolladım profili açıktı sabah 11 oldu hala geri dönmedi amacı ne acaba bunun, hani çok zaman geçmedi ama sonuçta genç insanlarız telefon herzaman elimiz de illa ki görmüştür diye düşünüyorum. Bu arada kız bakmamıştır yanlış görmüşsün demeyin arkadaşım da vardı o da söyledi nasıl bakıyor diye ben hayatım da böyle taciz edilmedim öyle diyeyim :D instagram dan takip atsa geri mesaj yazıcam ama amacını çözemedim şimdi.

Arkadaşın mesai saatinin bitmesini bekleyebilirsin, konuşmak için oldukça iyi bir fırsatınız olabilir bence :)

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Kız evi naz evi derler 2 adım at 1 adım geri git.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Başka bi siteye de sordum bazıları kız baktı diye konuşmak zorunda mı falan yazmislar benim 1-2 kere daha gidip emin olmam gerek galiba

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,700
Sohbetle başla. Havadan sudan olabilir. Düşük vites ilerle. Kız belki emin değil, belki çekingen, belkiler sonsuzdur.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Ama bazıları var ki gerçektende gösterip vermeyen olabilir ,yani kız bakışmaktan yada baştan çıkartmaktan hoşlanıyor bile olabilir.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Sohbetle başla. Havadan sudan olabilir. Düşük vites ilerle. Kız belki emin değil, belki çekingen, belkiler sonsuzdur.
Bugün gidicem 2-3 gibi ama nasıl konu açsam kız utanıyo yanıma gelince bariz belli uzaktan bakan kız yakından gözümün içine bakamıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bazıları var ki gerçektende gösterip vermeyen olabilir ,yani kız bakışmaktan yada baştan çıkartmaktan hoşlanıyor bile olabilir.
Acıkcası aklımda böyle soru işareti kalacağına beni red etsin daha iyi düşünüp durmam en azından red edilmekten korkan biri değilim sadece nasıl adım atacağımı bilmiyorum, misal ne istersiniz diye sordu çay dedim bunun yanında saçma olmayan bi iki şey bulup muhabbet kurmam gerek[/QUOTE]

Son düzenleme:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
pardon bir şey sorabilirmiyim? deyip konuşuver (=

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ağırdan satıyor olabilir kendini sen girip stalklamaya devam et :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mecbur adım atacaksın kaçış yok :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Arkadaşımın kuzeni ile aynı bakışmaları yaşadık insta buldum istek attım kabul etti mesaj attım birkaçkez cevap vermedi bu kızlara akıl sır ermez

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Anlamak çok zor hem ilgi istiyorlar hemde nax yapıyorlar çekirgenin hakkı 3 tür 4. Kez çabalamam
Sen yine o kadar hak veriyorsun bu olmazsa ben asla bir daha çabalamam :D ilgilenen varsa kendisi uğraşsın bundan sonra

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sen yine o kadar hak veriyorsun bu olmazsa ben asla bir daha çabalamam :D ilgilenen varsa kendisi uğraşsın bundan sonra
Çok zorluyorlar şanslarını sıkıyorlar bizi böyle davranınca isteğimiz kaçıyor

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,700
Her şey bir selam'la başlar. Gerisi gelir. Kendini sıkma. O da şimdi aynı şeyleri düşünüyordur. Düşünmüyorsa da sorun değil. İletişim önemli.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Her şey bir selam'la başlar. Gerisi gelir. Kendini sıkma. O da şimdi aynı şeyleri düşünüyordur. Düşünmüyorsa da sorun değil. İletişim önemli.
reis bende büyük ihtimal sosyal anksiyete bozukluğu var zaten çekiniyorum yani kız siparişleri getirince merhaba nasılsın mı diyeyim yani

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,700
Sadece merhabe de. O da selamını alır. Birinci de bir şey olmasa da, sonraki selamlaşmalar çenkingelerinizi üzerinizden atar. Bir selam çok kapı açar.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Sadece merhabe de. O da selamını alır. Birinci de bir şey olmasa da, sonraki selamlaşmalar çenkingelerinizi üzerinizden atar. Bir selam çok kapı açar.
Girerken diyeyim bakalım