Bu Kez Forza 3 İle NFS: Shift Kapıştı!

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Yarış oyunları arasındaki rekabet hiç bu kadar kızışmamıştı. Görselleriyle büyüleyen yapımlardan hangisi daha gerçekçi?

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Need for Speed: Shift, hem görselleriyle hem de değiştirilen oynanışıyla, kullanıcıların dilinden düşmüyor. Gerçekçi grafikleriyle Gran Turismo 5 de son dönemin en popüler isimlerinden biri. Xbox360'ın kalelerinden biri olan Forza Motorsport 3 de, hem görselleriyle hem de oynanış dinamikleriyle, kullanıcıların en çok beklediği yapımlardan biri konumunda.

Bu üç oyun, İnternet üzerinde sıklıkla birbirleriyle kıyaslanıyor. Özellikle Gran Turismo 5 (GT5) ve Forza Motorsport 3, karşı karşıya getirilmesine alıştığımız yapımlar. Videogameszone sitesi, bu kez GT5'i saf dışı bırakarak, Forza ile Shift'i çarpıştırmayı seçti. İki oyunun görsellerini alt alta koyan site, grafiksel olarak hangisinin daha iyi olduğu sorusunun yanıtını arıyor. İşte o görseller:

11254123873.jpg

Üstteki resim NFS: Shift, alttaki ise Forza Motorsport 3

:: Sizce hangisinin grafikleri daha gerçekçi?
Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
GT5'i galip ettik yani.. :)

Ama bu ikisinin arasında Forza daha iyi..

yuzibu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki FORZA shifti oynayan biri olarak..Özentisiz iş yapmıyor adamlar EA gibi..

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Xbox ve Ps3 sahibi olmadığım için Pcde shift oynuyorum o halde benim için en iyisi NFS SHIFT.

Ben oyuna oyun demem oynayamadıktan sonra yada güzele öyle birşeydi işte her neyse

Miroğlu_80

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Forza motorsport 3 grafikleri daha gerçekçi...