Bu kafa yapısından nasıl kurtulucağım?

Bu konuyu okuyanlar

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Sınıfta herkes coşuyor, herkes birbiriyle iyi anlaşıyor. Benim arkadaşım dediğim insan da yanımdan çekip gitti. İletişimim çok kötü fakat bunun nedeni ses tonumun az çıkması. Bir çözümü de var mı bilmiyorum. Kendi kişiliğimi oluşturmaya çalışıyorum. Eskiden çok sosyaldim, sonradan bu hale geldim. Nedeni hala net değil. Bakış açım değişti, insanlar bana kötü kötü bakıyor. Kendimi kötü hissediyorum. :(

---- Mesajlar birleştirildi ----

ula iyi günde yardımcı olun, kötü günde tık yok! Vay anasını, bunalım geçiriyorum lan resmen.

Son düzenleme:

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Nedeni bu yazıyı okuduğun teknolojide...

artı olarak ne ergen ergen konular açıyorsun? söylesek yapacak mısın ? söyleyeceklerimizi bilmiyor musun? ona göre düzelt. tek yapman gereken konuşmak.

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
insanlar yapmacık geliyor, konuşursam eminim yine düzelmez. Dışarıya çıkıyorum tenefüste, kızlar saçma sapan gülüyor, sinir ettiler beni. Sonra içimi dökmek için bir kız ayarladım kendime, iletişimimden hoşlanmayıp kaçtı gitti. Ses tonum, davranışlarım insanlara ters geliyor. Bundan sonra derslere odaklanmayı düşünüyorum. O zaman belki birçok arkadaş edinirim.

eymenbex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
hangi okul? emın ol tek sana gulmuyorlar herkese guluyorlar

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Belki de onlardan erken büyüyorsundur. Sesin rahatsız edici değilse şayet ton azlığı edeptendir.
O çoşan ergenler daha edepsiz ve saygısız olabilir, sen onlara uyma. :)
Biraz cool takıl, pas verme bakalım, gol yollarında daralma oluyor mu?