Bu işlemcide turbo boost özelliği varmıdır

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Intel Core i5 3317U, 1,7GHz işlemcinin Turbo Boost teknolojisi varmı ?

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Otomatik yükseliyor frekans. Ama yazılım kurarsanız ne zaman ne kadar çıktığını gösteren monitör mevcut. Ama o driver değil.

farsa38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Asus X552C serisi pc yi kullanıyorum. İşlemci intel core i5-3337U Ghz=1,8 Turbo boost ile 2,7 e çıkabiliyor.Bilgisayarı 2 kere fabrika ayarlarına dönderdim.Bn bilgisayarın özelliklerinde önceden Turbo boost 2,7 yazısını gorebiliyordum şimdi göremiyorum Acaba ek bi program falan mı yüklemem gerekiyor ? Çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum ? Birde bana Cpu haricinde hızı ölçen Program önerebilirmisiniz.Şimdiden Tşk ederim...

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar Asus X552C serisi pc yi kullanıyorum. İşlemci intel core i5-3337U Ghz=1,8 Turbo boost ile 2,7 e çıkabiliyor.Bilgisayarı 2 kere fabrika ayarlarına dönderdim.Bn bilgisayarın özelliklerinde önceden Turbo boost 2,7 yazısını gorebiliyordum şimdi göremiyorum Acaba ek bi program falan mı yüklemem gerekiyor ? Çalışıyormu çalışmıyor mu bilmiyorum ? Birde bana Cpu haricinde hızı ölçen Program önerebilirmisiniz.Şimdiden Tşk ederim...

Bu programı indirip kurun, Kurulum bittikten sonra programı açın ve herhangi bir oyun veya uygulama açın işlemci hızının otomatik olarak yükseldiğini göreceksiniz.

http://downloadmirror.intel.com/19105/eng/Setup.exe

Son mesajlar