Bu görseli nasıl yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar bu görseldeki ortada olan arapça ve altta yazılanları sanırım after effect ile yapıyorlar tam bilmiyorum ama ben de yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yt de bunula ilgili eğitim bulabilir miym ?
78EDC5A9-AD2E-4688-B809-E4A9353DD249.png

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Photoshoplada yapabilirsin..
şimdi bu resim aslında video olduğu için orda yazıların değişmesi lazım o yüzden bunu photoshop ile yapmak zor ancak after effect ile nasıl yapılıyor yani resmi video yapacağım ancak yazıları bunun gibi nasıl düzenleyebilirim anlatamadım ama şu videoyu örnek vereyim video

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
After effectlede yapabilirsin ama resim sabit sadece yazılar değiştiği için aynı resim üzerinde yazıları değiştirip arka arkaya koyduğun zamanda yapılabilir tabi videodaki sese göre düzenlemen gerekecek..

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Photoshop ve adobe premiere pro ileyapabilrsiniz yazıları png formatında şeffaf bandın üzerine yazıp sese görede ekrana gelmesi sağlanıyor alttaki videoda ekrana gelme gösterilmiştir.

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadşlar anlatamadım benim elimde resim var bu resmi mp3 iile birleştirip video yapmak istiyorum ek olarak şu videodaki Bkz gibi altta hem arapça hem de türkçe yazısını yazmak istiyorum onu after effect ile yada primere pro ile nasıl yapıyorlar yt bunula alakalı video var mı?

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Photoshop ve Premiere Pro ile yapabilirsin, After Effects şart değil. Ama uğraştıracak, ben en hızlı halimle Kur'an-ı Kerim'in tamamını Arapça Metin, Türkçe Meali ile beraber 4 ayda tamamlamıştım.

Son mesajlar