Bu forum bağımlılık mı yapıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

astegon

Profesör
aşırı boşluk demek ki
Yoo amaç farklı orada. İşin reklam boyutu olduğundan hit sayısını artırmak, insanların katkılarını fazlalaştırmak için bu hesaplar ortalığı karıştıracak ithamlarda buluna buluna forumu trollüyorlar. Bu şekilde reklam pastası arttıkça artıyor. Bir de yamalı bohça Advanced ASP Forum yazılımı ki kendisi hilkat garibesine dönmüş durumda. Bunun gibi bazı kullanıcıların yönetimin de bilgisi dahilinde bu işleri yaptığını forumu külliyen bırakan eski bir kullanıcıdan duymuştum ki kendisini şahsen de tanırım. Neyse karışık meseleler. Ben de bir süredir buradayım. O forumdaki trollerden bıktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasak mı gülmek?

CenneT_fila

Asistan
Yoo amaç farklı orada. İşin reklam boyutu olduğundan hit sayısını artırmak, insanların katkılarını fazlalaştırmak için bu hesaplar ortalığı karıştıracak ithamlarda buluna buluna forumu trollüyorlar. Bu şekilde reklam pastası arttıkça artıyor. Bir de yamalı bohça Advanced ASP Forum yazılımı ki kendisi hilkat garibesine dönmüş durumda. Bunun gibi bazı kullanıcıların yönetimin de bilgisi dahilinde bu işleri yaptığını forumu külliyen bırakan eski bir kullanıcıdan duymuştum ki kendisini şahsen de tanırım. Neyse karışık meseleler. Ben de bir süredir buradayım. O forumdaki trollerden bıktım.

Yasak mı gülmek?
yasak değilde mümkünse siz benim paylaştıklarıma yorum yapmayın .eğerki bana karşı önyargılısanız.

astegon

Profesör
Turuncu forum demenize çok güldüm!
Rengi bile öğğğ dedirtiyor adama ama marka oldular ayrı...

Mesut ve Erdi çok güzel içerikler üretiyorlar. Yakında durmayabilirler orada...

yasak değilde mümkünse siz benim paylaştıklarıma yorum yapmayın .eğerki bana karşı önyargılısanız.
Tamam peki. Ha beni blocklayın mümkünse irrite olduysanız. Ben siz yan char'sınız demedim. Possible dedim sadece. Fikirlerimizin ifadesinde ve seçimlerimizde özgür irademizi kullanabiliriz di mi :)

Oriolus Belası

Asistan
Turuncu forum demenize çok güldüm!
Bu kadar gülünecek bir şey yok aslında.

Türkiyede pek çok forum var,
Saat formu
hifi ses ve ekipmanları ile ilgili forumlar
Gitar ve klavye(org) forumları
Parfüm forumları
Araç forumları

Vs vs...

Dh çok kalabalık bir forum olduğundan yukaruda bahsettiğim pek çok şey ile ilgilenen yüzlerce insan var ancak bu insanlar kadar troll hesapda var. Dolayısı ile turuncu forum adı yukarıda yazdığım forumlarda dalga geçmek için kullanılmış ve zamanla ciddi anlamda türemiştir.

beleşadam

Profesör

Türkiyede pek çok forum var,
Saat formu
hifi ses ve ekipmanları ile ilgili forumlar
Gitar ve klavye(org) forumları
Parfüm forumları
Araç forumları

Vs vs...

Dh çok kalabalık bir forum olduğundan yukaruda bahsettiğim pek çok şey ile ilgilenen yüzlerce insan var ancak bu insanlar kadar troll hesapda var. Dolayısı ile turuncu forum adı yukarıda yazdığım forumlarda dalga geçmek için kullanılmış ve zamanla ciddi anlamda türemiştir.
Niye dalga geçiyorsunuzki, forum kendisine trollerin gelmesini istemedi, troller geldi onun üzerine

Venceremos1940

Asistan
üşenmedim, buldum.
Büyrüüüüüüün efenim

CenneT_fila

Asistan
ama adam hiç takılmamış ki. xdd gene de iyi yani o kadar yıl kapatmamış.
üşenmedim, buldum.
Büyrüüüüüüün efenim

Oriolus Belası

Asistan
5 yıl önce üye oldum 300 mesajım yok fazla bağımlılık yaptığı söylenemez
Aynı durumdayız.

Niye dalga geçiyorsunuzki, forum kendisine trollerin gelmesini istemedi, troller geldi onun üzerine
Yok turuncu form bu üyelerin yarattığı saçma sapan ortam sonucu yaşanan Tartışmalar ile bugüne geldi.

Şuan turuncu forum a gitseniz 3 şeyden muzdaripler

Biri her sayfada bulunan ondan fazla reklam

Diğeri tık için açılan konular

Ve sonuncusu forumun eskisi gibi olmamaaı

astegon

Profesör
Aynı durumdayız.

Yok turuncu form bu üyelerin yarattığı saçma sapan ortam sonucu yaşanan Tartışmalar ile bugüne geldi.

Şuan turuncu forum a gitseniz 3 şeyden muzdaripler

Biri her sayfada bulunan ondan fazla reklam

Diğeri tık için açılan konular

Ve sonuncusu forumun eskisi gibi olmamaaı
Turuncu forum 2000'li yılların ortaları ile sonuna doğru çok keyifliydi. herkes birbirine yardımcı olur, konuyu trollemez, trolleyenler anında eksi aldığından kimse yüzlerine bakmazdı.

Ama bir süre sonra eksi vermek için onlarca hesap ile saçma sapan bir s*d*k yarışı başladı. O zamanlar uzaklaşmıştım forumdan. Önce eksi'yi kaldırdılar. Trollere gün doğdu. Şimdilerde tek amaç "En beğenilen yorum" yapmaya çalışmak.

O turuncu da yokum grezimonk orda ki yöneticileri kanser etti onun ikinci hesabi deyipq banladi salakhlar ama nevrotikstar'i durduramxadilary...

Oriolus Belası

Asistan
Turuncu forum 2000'li yılların ortaları ile sonuna doğru çok keyifliydi. herkes birbirine yardımcı olur, konuyu trollemez, trolleyenler anında eksi aldığından kimse yüzlerine bakmazdı.

Ama bir süre sonra eksi vermek için onlarca hesap ile saçma sapan bir s*d*k yarışı başladı. O zamanlar uzaklaşmıştım forumdan. Önce eksi'yi kaldırdılar. Trollere gün doğdu. Şimdilerde tek amaç "En beğenilen yorum" yapmaya çalışmak.
Eksi çok faydalı bir şeydi ancak bir noktadan sonra suyunu çıkardılar. Herkes önüne gelene eksi basıyordu. Tabi bu durum eksinin kökten kaldırılması gerektiği anlamına gelmiyordu. Sadece eskinin kullanımı kısıtlanmalıydı.

stat counter