Bu forum bağımlılık mı yapıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

PARAzitCELL

Dekan
Eğer forumu faydalı olarak kullanmak mümkün olursa bunun adı bağımlılık olmaz :) Eğer zamanını öldürmek veya gündelik işlerini yapamaz duruma getirmek durumunda kalınıyorsa evet doğrudur, o zaman adı bağımlılık olur ve sakınılması gerekilir.

CenneT_fila

Asistan
Eğer forumu faydalı olarak kullanmak mümkün olursa bunun adı bağımlılık olmaz :) Eğer zamanını öldürmek veya gündelik işlerini yapamaz duruma getirmek durumunda kalınıyorsa evet doğrudur, o zaman adı bağımlılık olur ve sakınılması gerekilir.
benim acill kapatmam lazım o zaman xdd
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım da
Aslında gıçıklık yapan insanlar olmasa güzel forum
Boş işler yerine konulara faydalı içerik yazarsanız dahada eylenceli
yanii haklısınız.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Moderatör
Bu foruma da turuncu forum gibi troller dadandı. Bir kaç kişiyi tespit ettim. Yazımlarından yan char oldukları belli.

Ama şimdilik susma hakkımı kullanıyorum ithamda bulunmamak lazım.
Fazla olurlarsa banlarız bende takipteyim

PARAzitCELL

Dekan
Biri de benim için bu tür iddialarda bulunmuştu sanırsam sizdiniz, mesaj silinmiş olmalı... Böyle düşünen siz iseniz gerçekten üzücü ama bizim abdestimizden şüphemiz yok yani :cool: @astegon, yanılıyorsam, o iddia sahibi siz değilseniz kusura bakmayın derim şimdiden.

CenneT_fila

Asistan
bn
Biri de benim için bu tür iddialarda bulunmuştu sanırsam sizdiniz, mesaj silinmiş olmalı... Böyle düşünen siz iseniz gerçekten üzücü ama bizim abdestimizden şüphemiz yok yani :cool: @astegon, yanılıyorsam, o iddia sahibi siz değilseniz kusura bakmayın derim şimdiden.
c
impossible. önyargılı olmayın bence. üzüldüm şuan :( @astegon

astegon

Profesör
Ben hiç bir zaman hiç bir kişi hakkında iddiada bulunmadım. Sadece tespit ettiklerim var. Yazımlarından anlaşılıyor. 95'ten beri internetin derinliklerindeyim. Forumlar felan yokken BBS sistemleri vardı oralarda başka mahla ile çok fazla zaman geçirdik. Ama @PARAzitCELL ben size ithamda bulunmadım. Asla. Ha ben mesaj da silmem. ASLA.

PARAzitCELL

Dekan
impossible. önyargılı olmayın bence. üzüldüm şuan :(
Efendim başka bi konuda biri benim görüşlerim yüzünden hakkı olmadığı halde böyle bir iftirada buluınmuştu, eğer aynı iddia farklı yerlerde tekrar tekrar yer alacaksa şimdiden açıklığa kavuştuırulmalı. Yani böyle forum arkadaşlığını zedeleyecek ithamlar üzücü ve bi şey varsa biz de bilelim...

PARAzitCELL

Dekan
Ben hiç bir zaman hiç bir kişi hakkında iddiada bulunmadım. Sadece tespit ettiklerim var. Yazımlarından anlaşılıyor. 95'ten beri internetin derinliklerindeyim. Forumlar felan yokken BBS sistemleri vardı oralarda başka mahla ile çok fazla zaman geçirdik. Ama @PARAzitCELL ben size ithamda bulunmadım. Asla. Ha ben mesaj da silmem. ASLA.
Efendim sizsiniz kesinlikle demedim zaten :) Sadece aynı cümleler denk geldi de ben de dedim ki bari suçumuz ne bilelim ;) Mesajı modlar silmişti zaten.

stat counter