Bu Elektronik Sigarayı Almalımıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Arkadaşlar aşağıdaki görseldeki ürünü kullanan biri varmı aramızda? Tavsiye edermisiniz?
Vaporesso Target Kit 75w Elektronik Sigara

vap-700x700.jpg

Bu arada arkadaşlar cihazı sitedeki fiyata değil sadece 150 tlye alıcam bir tanıdıktan yanında 3 likit birde coilmi dedi öyle birşeyden 5-6 tane vericek.

Reaksiyon puanı
617
Tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Eğer niyetiniz sigarayı bırakmaksa tanıdıklarım kullandı hiç bi faydası olmadı.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Eğer niyetiniz sigarayı bırakmaksa tanıdıklarım kullandı hiç bi faydası olmadı.
Evet benimde yakın çevremde kullanıp bırakamayanlar var babam mesela :) ama kullandığı cihaz 70 liralık bir cihazdı dolayısıyla ben bu tür ürünlerin işe yaramadığı insanların ucuz ve kötü cihazlar kullandığını düşünüyorum. Sanki biraz kaliteli olanında bir denemek lazım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Normal yolla bırakmayıda defalarca denedim bilmiyorum en azından bunuda denedim derim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Elektronikler tehlikeli patlama olasılığı var normal olanı kullansanız daha iyi

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Arkadaşlar herkes patlıyor matlıyor diyor geçen haberlerdede izledim benzeri birşey çok arada kaldım ya :D bi tane evim var oda gitmesin gümbürtüye :D
Evet o yüzden arada kaldım kimisi patlamaz diyor kimisi patlar diyor.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Arkadaşlar herkes patlıyor matlıyor diyor geçen haberlerdede izledim benzeri birşey çok arada kaldım ya :D bi tane evim var oda gitmesin gümbürtüye :D

Bence kendini hiç riske atma al normal olanından tuttu patladı falan sonra sağlığından olursun

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
İçine koyduğun kimyasalın ne olduğunu biliyor musun ? eminim bilmiyorsun. Sen normal sigara iç daha sağlıklı.

Reaksiyon puanı
617

Ev gümbürtüye gitmezde:D o kdar büyük patlamaz. patlayınca yüzüne zarar verir.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
:D sonra yüzünüzden olacağınız yapmayın şöyle şeyler

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Sigaraya oranla zararları az olduğu söylense dahi zamanla ciğerde su toplama yapabileceği söyleniyor. Ayrıca içine konulan likitin kalitesini bilemezsiniz. Ayrıca benim anlamadığım sigarayı bıraktırmak için kullananlar var ancak hadi sigarayı bıraktınız diyelim, elektronik sigarayı nasıl bırakacaksınız. Biraz tezat yani ;)

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar aşağıdaki görseldeki ürünü kullanan biri varmı aramızda? Tavsiye edermisiniz?
Vaporesso Target Kit 75w Elektronik Sigara

vap-700x700.jpg

Bu arada arkadaşlar cihazı sitedeki fiyata değil sadece 150 tlye alıcam bir tanıdıktan yanında 3 likit birde coilmi dedi öyle birşeyden 5-6 tane vericek.

Herkes bol keseden sallamış,

öncelikle bu ürün güzel bir ürün fakat coil her zaman kolay bulunmayabilir,

Sana tavsiyem yine aynı markanın Revenger ya da Revenger X modelidir.

GT6 ya da GT8 Coil ile kullandığın zaman inanılmaz keyifli bir tat alırsın.

Pil olarakta Sony VTC6 Öneririm. Patlıyormuş felanmış filanmış Hep MIŞ MIŞ MIŞ bu tarz saçma sapan cümlelere kulak asma.

Likit olarak yerli markalarda bir sürü iyi ürün var 1. Sınıf kalitede üretilenlerin arasında Cadı Likit'i tavsiye ederim.

Yabancı istersen One Hit wonder, Dinner lady gibi premium ürünleri kullanmanı tavsiye ederim.

Düzgün ve istikrarlı kullanım sonrası normal sigara içme ihtiyacı duymayacaksın.

Likit kullanımında 6mg 3mg ve 0 mg nikotin seçenekleri mevcut. Çok sigara içmiyorsan 3mg tavsiye ederim

Aklına takılanlar için Mesaj atabilirsin.

Hayırlı Buharlamalar.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912

Pil olarakta Sony VTC6 Öneririm. Patlıyormuş felanmış filanmış Hep MIŞ MIŞ MIŞ bu tarz saçma sapan cümlelere kulak asma.

Likit olarak yerli markalarda bir sürü iyi ürün var 1. Sınıf kalitede üretilenlerin arasında Cadı Likit'i tavsiye ederim.

Yabancı istersen One Hit wonder, Dinner lady gibi premium ürünleri kullanmanı tavsiye ederim.

Düzgün ve istikrarlı kullanım sonrası normal sigara içme ihtiyacı duymayacaksın.

Likit kullanımında 6mg 3mg ve 0 mg nikotin seçenekleri mevcut. Çok sigara içmiyorsan 3mg tavsiye ederim

Hayırlı Buharlamalar.
Anladım teşekkür ederim. Açıkcası bu konuda ki tek korkum patlama muhabbeti biraz araştırma yaptım bu markanın ürünlerinde hep damlatma oluyormuş. Satan kişi yanında 3-4 tane coil verecek birde Nirvana marka 2-3 tane likit verecek.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
:D Isıdan Pil şişiyor sonra patlıyor Bu cihazların ömrü ne kadar uzun olucak sanıyorsun tek bir hatayla hayatının içine edersin benden söylemesi hadi iyi forumlar

Reaksiyon puanı
617

Hayırlı Buharlamalar.
Bol keseden sallıyormuşuz bakın

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Yalnız videonun sonunda yukarıdaki cihaz tiplerini tavsiye ediyorlar :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
o patlayanları modlayorlar yani rezistansı büyütmüşler yani modunu büyütmüşler lidyum iyon piller kapasitesinden fazla güç alınca yanma,patlama ihtimali yüksek yoksa normal kullanınca patlamaz.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
o patlayanları modlayorlar yani rezistansı büyütmüşler yani modunu büyütmüşler lidyum iyon piller kapasitesinden fazla güç alınca yanma,patlama ihtimali yüksek yoksa normal kullanınca patlamaz.
tabi tabi öyledir ağzında patlasığında görürsün...

Reaksiyon puanı
617
İlla patlayacak demiyoruz zaten. Patlama ihtimali var diyoruz. Tabiki senin bileceğin iş.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344

Günde birkaç içse bir şey olmazda Biz ülkece sigara içmeye aşırı bir şekilde bağımlı olduğumuz için günde 1 paket bitiren birine göre bu cihaz elinde dayanmaz o yüzden hiç tavsiye etmiyorum

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Bol keseden sallıyormuşuz bakın

Mekanik Mod, Sahte ya da Çin Mali kalitesiz Ucuz pil, Mod modifiyesi, likit akmış pil haznesinde kullanılmaya devam eden kitler patlar.

daha önce kullanmadığınız yorumlarınızdan belli oluyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Arkadaşlar görüşlerini dile getiren herkese çok teşekkür ederim. Bu konuda bir çok arkadaşımızın görüşü farklı olabiliyor hepimizin amacı yardımcı olmak tabiki ben yeterli araştırmayı yaptım tekrar teşekkürler.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912

Merhaba kardeşim senin dediğin gibi ve benimde araştırmalarım doğrultusunda pil önemli. Şu pil benim cihaza uygun olurmu ?
LG MJ1 3500mAh 18650 Orjinal Pil
Bunun yanında bir kaç sorum olacak müsait zamanında yanıtlarsan çok sevinirim :)

1. Cihazın iç bakımı kaç günde bir yapılmalı?
  2. Kullanılan pil ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra değiştirmek gerekiyor galiba ? Eğer öyleyse değiştirme aralığı nedir?
  3. Cihazın şarjının tamamen bitmesini bekledikten sonramı şarj etmemiz gerekiyor?
  4. Cihazın üzerinde birer birer arttırılabilir bir değer var ne kadar yüksek ise o kadar buhar çıkıyormuş o değeri başlangıç olarak kaç tavsiye edersin. Bazıları 30-35 demiş iyimidir?
Çok soru sordum ama merak ettiklerim bunlar sonra yanlış birşey yapmak istemiyorum. Hoşçakal :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
çok abartılıyor sahte merdiven altı üretimler patlıyor orijinal ve doğru kullanılan patlamaz.