Bu Dosyaya Erişim İzniniz Yok Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar.Forza Horizon 4 oyununu oynamak için dün bir direksiyon seti aldım.Setin kendi programını kurdum driver ve kontrol programını neyse programdan oyunun exe dosyasını seçip gerekli ayarları yapmam gerekiyor fakat exe yi seçtiğim zaman bu dosyaya erişim izniniz yok yazıyor.Normal programsız o klaöre girdiğim zaman erişim engellendi yazıyor.Oyunu indirdiğim zaman otomatik WindowsApp adında bir klasör oluştu ve oyun dosyaları bunun içinde yer alıyor ve ben buraya giremiyorum.Bunu nasıl çözebilirim

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Oyunu illegal indirdiysen aynı problemler olabiliyor !

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
izniniz yok diyorsa ordan tamam'a bas gitsin... Prefetch klasöründe de bu hata çıkıyor tamam de gitsin

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
izniniz yok diyorsa ordan tamam'a bas gitsin... Prefetch klasöründe de bu hata çıkıyor tamam de gitsin
Tamama basınca erişim engellendi diyor ve direksiyon üzerindeki bir tuşa mesela korna atamam gerek yapamıyorum çünkü oyunu programa tanıtmadan tuş atama kısmı pasif oluyor mesela steam den aldığım ets 2 nin exe dosyasını seçince şak diye seçiyor bütün ayarlar aktifleşiyor ama forzanın exe dosyası korumalı görünüyor seçilmiyor

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
dosyanın üzerine sağ tıklayıp özellikler'den kullanıcı izinlerinin tamamını etkinleştirin...